Skocz do zawartości
neon

Aktualizacja FW w NETGEAR R7000

Oceń temat:

Rekomendowane odpowiedzi

neon

czy to jest niezbędne: 

R7000 Firmware
Note: Please remember to do factory default after firmware upgrade. Enter "Backup Settings" in the web GUI and click "Erase" button of "Revert to factory default settings".

To Install
Note: Do not upgrade the firmware using a wireless connection. Please perform firmware upgrade with "wired" or Ethernet connection only.

???

Edytowane przez neon

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house

W kwestii przywracania ustawień fabrycznych - nie każda wersja wymagała tej operacji. Jeśli jest jasno opisane, ze trzeba to zrób. Flash przez WiFi robię na swoim Asusie, ale jeśli Netgear wymaga wykonania tej operacji przez kabel - zrób przez kabel. 

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
emer

Robię u siebie poprzez WiFi - ale tym razem nie wstał mi sam (tzn uruchomił się po aktualizacji, ale jakoś dziwnie, jakby nie z wszystkimi ustawieniami mojej konfiguracji), po około 5-7min zrobiłem wył/zał guzikiem i wszystko wróciło ze starym konfigiem, czyli OK.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
neon

W domu to nie ma problemu z kasowaniem konfiguracji. Gorzej jest niestety w firmie w wykorzystaniu biurowym :) 

Pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house
Temat został zamknięty jako rozwiązany.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości proszę użyć funkcji "Zgłoś ten post". 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• neon
      Przez neon
      [FIRMWARE] 3.9.36.9008 for UAP/USW has been released
      Wyszło, ale jeszcze nie widać w USG pewnie kwestia kilku dni 
    • Mosfet
      Przez Mosfet
      Witam,

Zwracam się do Was z prośbą byście pomogli mi podjąć decyzję. Poszukuję dobrego routera do mojego mieszkania ok. 60m2. Zależy mi na bardzo mocnym i stabilnym sygnale w całym mieszkaniu. Ostatnio zakupiłem kamerę internetową która łączy sie za pomcą wifi 2,4 oraz 5GHz z moim dotychczasowym routerem Netgear WNR3500L V2 (niestety tylko po 2,4GHz), przy fullhd opóźnienia ma straszne i do tego przycina obraz:/ Do pokoju w którym kamera jest zainstalowana w linii prostej jest jakieś 6-7m, na przeszkodzie stoją dwie ścianki z gazobetonu i szafa:). Zależałoby mi również na stremowaniu 4k na TV ale to już z bliskiej odległości.  I tu pytanie do Was ponieważ mam rozterkę pomiędzy ASUS RT-AC86U a R7800 Nighthawk X4S co byście bardziej polecali (zakładając że oba są w tej samej cenie)?
    • NivezNo1
      Przez NivezNo1
      Cześć, gdy zresetuję albo wyłączę i włączę ponownie router NetGear R7000. Nie trzyma on w ogóle ustawień. To znaczy ciągle prosi o wpisanie użytkownika i hasła administratora. Owszem, założyłem temat na Forum DD wrt, ponieważ taki firmware wgrałem po xwrt ale nie wiem czy nie ma faktycznie innej drogi i muszę wgrać cfe bin przez specjalny kabel?

Link do mojego tematu:
      Nie posiadasz wymaganych uprawnień, aby wyświetlać zawartość linków.  
      Dzięki za pomoc w rozjaśnieniu sprawy.

openitforum.pl

Forum poświęcone przesyłaniu i przechowywaniu danych w małej sieci. Prezentujemy testy urządzeń oraz pomagamy w ich obsłudze i konfiguracji.

Powiadomienie o plikach cookie

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Wszystkie wymagane w tej kwestii informacje zawierają: Polityka prywatności, Regulamin oraz Warunki użytkowania.