Skocz do zawartości
AnOfDe

Synology DS216j - Upload na YouTube

Oceń temat:

Rekomendowane odpowiedzi

AnOfDe

Witam Was,

kupiłem synology DS216j i bardzo była by mi potrzebna opcja wysyłania filmów na YouTube z mojego DS216.
Czy są jakieś do tego aplikacje czy coś ? Ewentualnie gdzieś o uszy obiło mi się iż można zainstalować KDE czy to mi pomoże w czymś ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house

pakiet

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, aby wyświetlać zawartość linków.
umożliwia upload filmów do YT :

ph.thumb.png.0a0c46778acacdf7b27a0fb414135161.png

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
AnOfDe

O proszę :),

jest super a mega było by jak by dało się w jakiś sposób ustawić godziny w jakich może plik się uploadować albo ustawić czas zwłoki czy coś takiego.... można jakieć makra nagrywać na synology ? :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house

niestety nie ma takiej możliwości. wszystko ręcznie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
AnOfDe

a jakieś inne narzędzie do tego aby można było nie zawalać łącza domownikom za dnia ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house

Nie znam :)

Wysłane z mojego LG-H960 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
AnOfDe

No ok, to ostatnie pytanie bo ja nie znalazłem, może limitowanie transferu dla photo station jakoś ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house

Również nie, to leci po zwykłym porcie 80/tcp jak każda inna strona www.

Wysłane z mojego LG-H960 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
AnOfDe

nosz fakin szit.... muszę coś wymyślić bo przy moim upie 1025kb/s i filmach 2-3 giga które wrzucam mogę przytłoczyć domowników jeśli będą leciały w dzień, swoją drogą szkoda że nie ma jakiegoś dedykowanego programu do wrzucania na portale społecznościowe rzeczy z rozbudowanym menadżerem :/ 

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
AnOfDe

Ok, muszę Cię jeszcze pomęczyć. Walczę z przesyłaniem danych.
Mam plik póltora giga, pierw wrzucam go do Photo Station i tam udostępniam, loguję się na odpowiednie konto i niby leci. Pierw wyłączyłem kompa od razu po tym zabiegu to do dziś na tym filmie  na YT jest status "Trwa przygotowanie do przesłania."

Zostawiłem ten plik (3 dzień) i zapodałem kolejny tym razem czekając aż zaczną lecieć procenty na Photo Statnion, przy około 10% wyłączyłem kompa, rano patrzę a na NAS świeci się tylko jedna dioda niebieska, hmmm czyżby już wysłał.... sprawdzam niestety nie ma pliku....

Co jest grane ? Przecież komp nie musi być włączony podczas tego uploadowania prawda ? bo jak był włączony to poszło ok ale to mija się z celem. Czy problemem może być przejście NAS w "stan uśpienia" ? czy on nie kontroluje tego że pracuje i ma nie przechodzić ?

Sorki za tyle pytań ale jest to mój pierwszy serwer :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house

Nigdy nie używałem tej funkcji, ale z Twojego opisu wynika, że nie działa dodanie zadania do upload'u. Niestety musisz poczekać do końca procesu ;), więc równie dobrze możesz wysłać plik bez udziału DSM.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house
Temat został zamknięty jako rozwiązany.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości proszę użyć funkcji "Zgłoś ten post". 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• OpenITbot
      Przez OpenITbot
      Synology wprowadziła dzisiaj na rynek RackStation RS1219+, nowe rozwiązanie Synology NAS 2U z 8 kieszeniami, zapewniające skalowalność pamięci i obsługę dysków M.2 SSD, zapewniającą najwyższą wydajność. Dzięki kompaktowej konstrukcji obudowy model RS1219+ zapewnia możliwość montażu w szafie z 2 słupkami lub na ścianie. To idealne rozwiązanie dla małych i średnich firm, które pozwala na błyskawiczny rozwój firmy bez konieczności poważnych inwestycji w centrum danych.

Całkowity koszt posiadania (TCO) jest kluczowym czynnikiem, który należy wziąć pod uwagę przy uruchamianiu firmy. Rozwiązanie pamięci masowej takiej firmy nie tylko musi być kompleksowe, ale również ekonomiczne. Możliwość umieszczenia w 2-słupkowej szafie serwerowej dzięki głębokości zaledwie 12 cali sprawia, że model RS1219+ pozwala prowadzić firmę w niewielkim miejscu, bez niepotrzebnych inwestycji w szyny i serwery.
      Serwer RS1219+ pracuje na DiskStation Manager — zaawansowanym i intuicyjnym systemie operacyjnym dla urządzeń Synology NAS, oferującym wysokiej jakości aplikacje zwiększające bezpieczeństwo danych i wydajność pracy. Firma Synology otrzymała wiele przychylnych opinii mediów, trafiając na szczyty rankingów serwerów NAS do średnich obszarów roboczych w ankiecie dotyczącej rozwiązań pamięciowych TechTarget oraz zdobywając nagrodę czytelników PC Mag przez siedem lat z rzędu.

Aby zapewnić do pięciu lat gwarancji na sprzęt można wraz z serwerem RS1219+ dostępnym w wybranych regionach na całym świecie zakupić dodatkową usługę rozszerzonej gwarancji Synology (EW202).
      Więcej informacji na temat serwera RS1219+ można znaleźć pod adresem https://www.synology.com/products/RS1219+
      Więcej informacji na temat rozszerzonej gwarancji można znaleźć pod adresem https://www.synology.com/products/Extended_Warranty
    • tony_bcc
      Przez tony_bcc
      Witam, czy może mi ktoś podpowiedzieć jak ustawić VPN aby się trochę "ukryć" w sieci. Mój dostawca internetu poprosił mnie o użycie VPN lub zaprzestanie korzystania z toreentow 😭

• OpenITbot
      Przez OpenITbot
      Synology ogłosiło oficjalne wydanie programu Virtual Machine Manager Pro, aby spełnić wymogi profesjonalnych użytkowników za pomocą usług dopasowanych do ich potrzeb. Aplikacja VMM Pro umożliwia serwerowi Synology NAS uruchamianie maszyn wirtualnych, takich jak Windows, Linux i Virtual DSM. Umożliwia również użytkownikom integrowanie i zarządzanie wieloma serwerami Synology NAS za pośrednictwem zwirtualizowanego klastra, elastyczne rozdzielanie zasobów sprzętowych, migrację wirtualnych maszyn między hostami bez przestojów oraz wykonywanie regularnych migawek i replikacji, aby tworzyć kopię zapasową maszyn wirtualnych, co pozwala na zbudowanie wydajnego i bezpiecznego środowiska wirtualizacji.

Firma Synology dokłada wszelkich starań, aby tworzyć wydajne i innowacyjne rozwiązania dla użytkowników.
      Zwirtualizowana struktura w całkowicie nowej aplikacji VMM Pro znacznie podnosi wydajność pracy oraz poziom ochrony. Odpowiednio zaprojektowany klaster umożliwia firmom zarządzanie wieloma serwerami NAS, zarządzanie maszynami wirtualnymi w jednym interfejsie, które znajdują się na różnych serwera NAS, oraz pomaganie personelowi IT w zakresie tworzenia planów ochrony danych przy użyciu migawek i zdalnej replikacji w klastrze. Oprócz pozwolenia użytkownikom na wykonywanie migawek i replikacji maszyny wirtualnej w kilka sekund aplikacja VMM Pro ma również zaawansowane funkcje, takie jak wysoka dostępność. Wysoka dostępność ogranicza problemy związane z usługą i wydłuża czas pracy bez przestojów maszyny wirtualnej za pomocą bezproblemowej konfiguracji. Każdy serwer Synology NAS, obsługujący aplikację VMM Pro, można teraz przetestować przez 30 dni, a firma Synology zachęca użytkowników do skorzystania z zaawansowanych funkcji VMM, które dopasowano do potrzeb biznesowych.

Główne funkcje programu Virtual Machine Manager Pro obejmują następujące elementy:
      Infrastruktura klastrowa: Dzięki aplikacji VMM możesz tworzyć infrastrukturę klastrową, zawierającą maksymalnie siedem serwerów Synology NAS. Aplikacja VMM Pro umożliwia migrację i elastyczną skalowalność w celu równoważenia obciążenia i przydzielania zasobów. • Pełna ochrona maszyn wirtualnych: Funkcje migawki i plany ochrony zapewniane przez aplikację VMM umożliwiają klonowanie i przywracanie maszyn wirtualnych w ciągu kilku sekund. Dzięki temu można cofnąć wszelkie błędy ludzkie lub awarie sprzętu. Migracja w czasie rzeczywistym: Opóźnienia nie powinny być tolerowane, zwłaszcza w przypadku firmy. Aplikacja VMM umożliwia bezproblemowe migrowanie maszyn wirtualnych z jednego serwera Synology NAS do drugiego. Dane można także przechowywać w trzeciej maszynie. Pożegnaj się z przestojami w pracy, które negatywnie wpływają na działalność Twojej firmy. Wysoka dostępność: Rozwiązanie Synology VMM HA zapewnia efektywną kosztowo i łatwą w obsłudze metodę gwarantującą dostępność usług. W przypadku awarii serwera zagrożone maszyny wirtualne są automatycznie uruchamiane ponownie na innych serwerach NAS w klastrze, które świadczą te usługi www.synology.com Licencja Dostępne są licencje aplikacji Virtual Machine Manager Pro (VMM Pro) typu 3-node i 7-node. Możesz utworzyć klaster VMM, który zawiera maksymalnie siedem serwerów Synology NAS. Każda licencja umożliwia korzystanie z funkcji aplikacji VMM Pro w klastrze przez jeden rok.  
      Więcej informacji Strona internetowa poświęcona aplikacji Virtual Machine Manager:
      https://www.synology.com/pl-pl/dsm/feature/virtual_machine_manager
      Więcej informacji odnośnie licencji dla Virtual Machine Manager Pro:
      https://www.synology.com/pl-pl/products/VMMPro_License_Pack
      Więcej informacji odnośnie licencji dla Virtual DSM:
      https://www.synology.com/pl-pl/products/VDSM_License_Pack

openitforum.pl

Forum poświęcone przesyłaniu i przechowywaniu danych w małej sieci. Prezentujemy testy urządzeń oraz pomagamy w ich obsłudze i konfiguracji.

Powiadomienie o plikach cookie

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Wszystkie wymagane w tej kwestii informacje zawierają: Polityka prywatności, Regulamin oraz Warunki użytkowania.