Skocz do zawartości
dao

Czy netgear posiada funkcję roamingu ?

Oceń temat:

Rekomendowane odpowiedzi

dao

Dwa routery R7800 i R6400 pod jednym ssid, niestety rozmowa przez komunikator i przejście z zasięgu sieci jednego do zasięgu sieci drugiego routera powoduje przerwanie rozmowy. Czy jest na to sposób ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house

Ne za bardzo, te routery nie obsługują roamingu (bo niby skąd jeden miałby wiedzieć na jakich warunkach klient przeskoczy na inny AP). Nie pamiętam, ale Netgear chyba zrezygnował z WDS w Genie, pozostaje : 

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, aby wyświetlać zawartość linków.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dao

Czyli to raczej kwestia konfiguracji ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house

Nie, brak obsługi IEEE 802.11f

Wysłane z mojego LG-H960 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dao

A więc to brak tego standardu jest winowajcą. Szkoda, że nie miałem o tym pojęcia kupując sprzęt. A co ma ten standard w podobnej klasie to R7800 ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house
8 godzin temu, dao napisał:

A co ma ten standard w podobnej klasie to R7800 ?

z routerów SOHO - żaden. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house
Temat został zamknięty jako rozwiązany.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości proszę użyć funkcji "Zgłoś ten post". 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• PeterMac
      Przez PeterMac
      Caly czas szukam badam temat odnosnie zakupu wlasciego NAS'a dla moich potrzeb, jednego jestem pewien ma być 2 dyskowy, ale cala reszta to jeden wielki znak zapytania, mam ogromny dylemat w ktory model pojsc, czy nawet z ktorej firmy czy Synology czy moze jednak Qnap.

Wstępnie mialem juz zamawiać DS218, jednak na razie spasowalem gdyz dowiedzialem sie ze NAS'y od Synology nie pozwalają na szyfrowanie calego dysku/partycji tylko poszczegolne foldery co jest dla mnie nie zrozumiale zupelnie. 
      Bezpieczenstwo danych powinno byc priorytetem.
      Czytalem wpisy na forum Synology gdzie ludzie prosili kilka lat temu producenta o to aby dodali taką opcję, jednak do tej pory tego nie zrobiono.

Takze teraz upatrzylem sobie model od Qnapa TS-231P.

Natomiast czego sie obawiam w Qnap TS-231P to malego wentylatora 70mm ktore w wielu recenzjach mowi sie ze jest dośc glosny, tylko czy to prawda, czy Synology jest tutaj znacznie cichsze ze swoim 92mm wentylatorem ?
      Dodatkowo sanki plastikowe nie mają zadnego wytlumienia gum.

Czy TS-231P jest w stanie dorównac wydajnosciowo modelowi DS218 Play ? 
    • Mosfet
      Przez Mosfet
      Witam,

Zwracam się do Was z prośbą byście pomogli mi podjąć decyzję. Poszukuję dobrego routera do mojego mieszkania ok. 60m2. Zależy mi na bardzo mocnym i stabilnym sygnale w całym mieszkaniu. Ostatnio zakupiłem kamerę internetową która łączy sie za pomcą wifi 2,4 oraz 5GHz z moim dotychczasowym routerem Netgear WNR3500L V2 (niestety tylko po 2,4GHz), przy fullhd opóźnienia ma straszne i do tego przycina obraz:/ Do pokoju w którym kamera jest zainstalowana w linii prostej jest jakieś 6-7m, na przeszkodzie stoją dwie ścianki z gazobetonu i szafa:). Zależałoby mi również na stremowaniu 4k na TV ale to już z bliskiej odległości.  I tu pytanie do Was ponieważ mam rozterkę pomiędzy ASUS RT-AC86U a R7800 Nighthawk X4S co byście bardziej polecali (zakładając że oba są w tej samej cenie)?

openitforum.pl

Forum poświęcone przesyłaniu i przechowywaniu danych w małej sieci. Prezentujemy testy urządzeń oraz pomagamy w ich obsłudze i konfiguracji.

Powiadomienie o plikach cookie

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Wszystkie wymagane w tej kwestii informacje zawierają: Polityka prywatności, Regulamin oraz Warunki użytkowania.