Skocz do zawartości
dao

Czy netgear posiada funkcję roamingu ?

Oceń temat:

Rekomendowane odpowiedzi

dao

Dwa routery R7800 i R6400 pod jednym ssid, niestety rozmowa przez komunikator i przejście z zasięgu sieci jednego do zasięgu sieci drugiego routera powoduje przerwanie rozmowy. Czy jest na to sposób ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house

Ne za bardzo, te routery nie obsługują roamingu (bo niby skąd jeden miałby wiedzieć na jakich warunkach klient przeskoczy na inny AP). Nie pamiętam, ale Netgear chyba zrezygnował z WDS w Genie, pozostaje : 

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, aby wyświetlać zawartość linków.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dao

Czyli to raczej kwestia konfiguracji ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house

Nie, brak obsługi IEEE 802.11f

Wysłane z mojego LG-H960 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dao

A więc to brak tego standardu jest winowajcą. Szkoda, że nie miałem o tym pojęcia kupując sprzęt. A co ma ten standard w podobnej klasie to R7800 ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house
8 godzin temu, dao napisał:

A co ma ten standard w podobnej klasie to R7800 ?

z routerów SOHO - żaden. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house
Temat został zamknięty jako rozwiązany.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości proszę użyć funkcji "Zgłoś ten post". 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• kwazik
      Przez kwazik
      Witam,
      Muszę rozprowadzić WiFi w tzw. trudnym, kilkupoziomowym domu.
      Początkowo wybór padł na Linksys Velop, który już dotarł do mnie z amazon.de. Przed chwilą przeczytałem tutaj świetną recenzję MR2200ac i na szczęście jeszcze mogę zwrócić paczkę z amazona.
      Nie rozumiem tylko różnic / zalet konfiguracji RT2600ac łączonego z MR2200ac - w czym ma to być lepsze od 3xMR2200ac ???
      Dodatkowo znalazłem informację, że RT2600ac nie może być węzłem sieci mesh a jest tylko routerem zarządzającym - czyli.... jakbyście mogli wyjaśnić łopatologicznie

Pozdrawiam
    • zadzik
      Przez zadzik
      Witam wszystkich jestem tutaj nowy i chciałem wszystkich serdecznie pozdrowić.
      Mam takie pytanie odnośnie routera i serwera multimedialnego plex.
      Mianowicie posiadam router wndr4000 / prędkość łącza 300 mb i jakiś czas temu kupiłem sobie wd mycloud 8t.
      Zainstalowałem Plexa, żeby odtwarzać filmy, zdjęcia na tv Lg przez dlna ale prędkość tego pozostawia wiele do życzenia.
      Moje pytanie jest takie, czy to wina ruotera bo mój już trochę lat ma? Czy to tak działa i nie ma możliwości tego przyspieszyć.
      Ewentualnie jaki router do plexa? Netgear r9000 czy Router xDSL Netgear Nighthawk AX8? Ewentualnie jakiś inny.

Będę wdzięczny za pomoc :).

• milanoa
      Przez milanoa
      Nawiązując do tego poradnika czy można tak postąpić z innymi programami np. Jdownloader. Też przymierzam się do zmiany routera i mam dylemat Netgear R7800 czy Synology RT2600AC.

openitforum.pl

Forum poświęcone przesyłaniu i przechowywaniu danych w małej sieci. Prezentujemy testy urządzeń oraz pomagamy w ich obsłudze i konfiguracji.

Obserwuj nas:

Powiadomienie o plikach cookie

Używamy plików cookie do celów związanych z reklamami, mediami społecznościowymi i statystykami. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Wszystkie wymagane w tej kwestii informacje zawierają: Polityka prywatności, Regulamin oraz Warunki użytkowania.