Skocz do zawartości
kodijak

Różnice w FW RT-AC87U(W) vs. RT-AC87U

Rekomendowane odpowiedzi

kodijak

Różni się czymś wersja biała od czarnej? RT-AC87U(W) vs. RT-AC87U. Z tego co wyczytałem przeznaczona jest na rynek nordycki i nie ma polskiego języka. Jak wgram firmware od czarnej wersji to coś się stanie? Merlin od czarnej wersji będzie pasował?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house
29 minut temu, kodijak napisał:

Jak wgram firmware od czarnej wersji to coś się stanie?

tak, uruchomi się asuswrt w wersji multilanguage, pozwalającej zmienić język na każdy inny dostępny w OFW

31 minut temu, kodijak napisał:

Merlin od czarnej wersji będzie pasował?

tak, RT-AC87U/R/W, biały, czarny czy czerwony to ten sam model :) 

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kodijak
Dnia 14.03.2017 o 19:55, house napisał:

tak, uruchomi się asuswrt w wersji multilanguage, pozwalającej zmienić język na każdy inny dostępny w OFW

tak, RT-AC87U/R/W, biały, czarny czy czerwony to ten sam model :) 

Doszedł do mnie router we wspomnianej wersji białej i po wgraniu update OFW i Merlina - nie mam możliwości wyboru języka polskiego. Wygląd to jak na screenie.

Prawdopodobnie region ustawiony jest na skandynawię jednak w menu FW nie ma opcji zmiany tego regionu.

Bez tytułu.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house

Próbowałeś wgrać Merlina przez :

?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kodijak
58 minut temu, house napisał:

Próbowałeś wgrać Merlina przez :

Nie próbowałem. Próbowałem za to magicznych komend:

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, aby wyświetlać zawartość pola kod.

i

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, aby wyświetlać zawartość pola kod.

Bez rezultatu.

Bez tytułu.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house

oczywiście uprzednio wprowadziłeś router w tryb odzyskiwania i pomimo tego narzędzie nie znajduje go, tak ?  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kodijak

Nie wiem w jakim celu miałbym to zrobić skoro router działa normalnie. No ale po wgłębieniu się w temat udało mi się uruchomić polski język. Trzeba było tylko wyedytować plik cfe.bin w routerze i po restarcie jest polski język.

58d238ee9b3ee_Beztytuu.png.a6c58e9a49076f60153276bfc3df6372.thumb.png.d55f34b4ec0320d6123e8df60cc2e1be.png

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house
5 godzin temu, kodijak napisał:

Nie wiem w jakim celu miałbym to zrobić 

11 godzin temu, kodijak napisał:

Bez tytułu.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house
Temat został zamknięty jako rozwiązany.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości proszę użyć funkcji "Zgłoś ten post". 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Wlodek_242
      Przez Wlodek_242
      Hejka. Znów potrzebuję pomocy. Jak pisałem mój router stoi na poddaszu i chciałem połączyć go z routerem na dole kablem ethernet. Mam kable porozciągane ale niezarobione. Wziąłem się za to. Zarobiłem końcówki na górze w standardzie B I na dole do gniazd to samo. Pokazuje mi jednak jakby szukał ale finalnie nie łączy. Generalnie jak na krótkim kablu łącze bezpośrednio do routera to śmiga. Z tego co wiem to długość takiego kabla może być dość dluga. I już nie wiem... Może ktoś jakiś pomysł? Może być, że router "nie ma siły"?
    • muzykcb
      Przez muzykcb
      Cześć.
      Dajcie znać czy tylko u mnie od dobrego tygodnia zarówno na najnowszym sofcie Merlina jak i najnowszym od ASUS-a nie działa narzędzie Download Master
      posiadam: RT-AC68U ale sądzę że w innych może być podobnie.

• kaczan81
      Przez kaczan81
      Witam
      W związku z przesiadką z VDSL na FTTH zmeiniłem router z DSL AC68U na RT AC88U. Mam problem z uruchomieniem IPTV od Orange (na DSL AC68U działało) ponieważ nie jestem w stanie przypisać 2 VLAN do jednego portu (w DSL AC68U) byla taka nożliwość. 
      Czy wie ktoś jak to zrobić?

openitforum.pl

Forum poświęcone przesyłaniu i przechowywaniu danych w małej sieci. Prezentujemy testy urządzeń oraz pomagamy w ich obsłudze i konfiguracji.

Powiadomienie o plikach cookie

Używamy plików cookie do celów związanych z reklamami, mediami społecznościowymi i statystykami. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Wszystkie wymagane w tej kwestii informacje zawierają: Polityka prywatności, Regulamin oraz Warunki użytkowania.