Skocz do zawartości
andrzej

ASUS RT-AC58U - brak download master

Rekomendowane odpowiedzi

andrzej

Witam.. mam 1 zasadnicze pytanie czy w/w router posiada apk. download master? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house

@andrzej 32 strona : 

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, aby wyświetlać zawartość linków.
 twierdzi, że rt-ac58u posiada tę funkcję, jednak pisząc recenzję nie uświadczyłem jej w FW 3.0.0.4.380.6516 : 

2016-10-16_124213.thumb.png.d68c0110f7787f0d7cfa68996634aaf1.png

Musisz poczekać na potwierdzenie od kogoś, kto posiada ten model.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
andrzej

No własnie kupiłem ten router ze względu miedzy innymi na ta apk. i nie ma tego.... nie widzę tego w w aplikacjach usb,  Wersja firmware:3.0.0.4.380_6516

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house

Jedno ale - instrukcja RT-AC58U EN twierdzi, że "NOTE: You need a USB device connected to the wireless router to use Download Master". Rozumiem, że nośnik podłączyłeś a funkcji nie widać ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
andrzej

tak jest pen w usb... Usb świeci na zielono

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house

to teraz loteria - albo kombinowanie z innym nośnikiem albo zmiana systemu plików... Jeżeli jedno i drugie nie zadziała to zgłoszenie do serwisu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
andrzej

system plików na ntsf..  zależny mi na tym formacie by ewentualnie sicagac duże pliki trrent. Popróbuje dam znać 

zmiany nic nie dały. kurde

Edytowane przez andrzej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
miko

Sprawdziłem u siebie. Download Master nie pojawia się na liście aplikacji po włożeniu pendrive (32GB, FAT32). Restart urządzenia nic nie zmienia. Nie mówiąc o tym, że przy pierwszym restarcie po podłączeniu pendrive, router zawisł i nie włączył obu pasm WiFi. Niezbyt dopracowane te firmware, a nowego oficjalnego nie widać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Maciek90

Mnie również ten problem dotyczy i napisałem w tej sprawie do service center Asusa i zaznaczyłem, że w instrukcji obsługi tego urządzenia opisane konfigurację download master. Otrzymałem taką odpowiedź:

Szanowny Kliencie ASUS,
Wspomniana instrukcja obsługi dotyczy przede wszystkim oprogramowania ASUS WRT stosowanego w całej gamie naszych produktów sieciowych.  Różne urządzania mogą się różnić się swoją funkcjonalnością, niektóre rutery nie obsługują konkretnych funkcji.
Na stronie produktu RT-AC58U w zakładce specyfikacja, odnajdzie Pan aktualną specyfikacje rutera wraz funkcjami, jakie są wspierany w jego oprogramowaniu ASUS WRT.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
andrzej

Jednym słowem-  żenada.  A czy są alternatywne opr. co by rozwiązać to.?

Edytowane przez andrzej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house
1 godzinę temu, andrzej napisał:

A czy są alternatywne opr. co by rozwiązać to.?

niestety nie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
andrzej

Szanowny Kliencie ASUS,

Niestety taka funkcjonalność nie została zaimplementowana.

Poniżej specyfikacja urządzenia:

wszystko w temacie.

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house
Temat został zamknięty jako rozwiązany.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości proszę użyć funkcji "Zgłoś ten post". 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• lycone
      Przez lycone
      Przeprowadziłem się do nowego domu. Kupiłem Asusa RT-AC86U, który stoi w garażu (gniazdo z internetu tam jest niestety). Zasięg na dole w salonie (garaż za ścianą) jest w porządku, ale na piętrze prawie nie ma Wi-Fi. Router ma problem, żeby przebić się przez strop. Myślałem, aby dokupić drugiego Asusa i podłączyć go do skrętki na piętrze, aby działał w AiMesh. Ewentualnie zamiast niego kupić 2x Ubiquiti i wyłączyć wifi w tym Asusie i postawić 1 szt Ubiquiti w salonie na dole i 1 szt na piętrze. To drugie rozwiązanie jest droższe i moje pytanie brzmi czy uzyskam jakąś przewagę między 2x Asus? 

Mam w domu około 8 urządzeń podłączonych kablem i 25 - 30 urządzeń na WiFi. 
    • Paul
      Przez Paul
      Witam jak w temacie nie moge sie połączyć z siecią 5G modem można raczej wykluczyć firmware był wgrany 377,380 i teraz mam najnowszy 384.7 a pozatym na laptopie karta z intela ac działa bez problemu
      Ustawienia w routerze kanał czy 44 czy 48 to samo kanał auto nie wykrywa sieci 80mhz ustawione na sztywno
      PCE AC68 sterownik broadcom 7.35.317.3 to samo pobrałem z strony asusa i zaktualizowałem sam sterownik do wersji 7.35.351.0 ten sam efekt
      w właściwosciach sterownika opcje zaawansowane jedynie co mam zmienione to
      20/40 Coexistance Wartosc Disable
      2G Bandwidth Capability Wartosc 2.4G 20/40 Mhz = to musze mieć tak ustawione bo gdy dam na 20mhz to po 2.4ghz max 50mg wyciągam a jak ustawie 20/40mhz to 100mb
      40mhz Intolerant Wartosc Disable
      Po wgraniu najnowszego softu do routera zresetowałem ustawienia  i jedyne co zmieniłem to wyłączyłem WPS
      Przedtem korzystałem z tych ustawień podanych na stronie nie wiem czy jakoś polepszają
      https://aivboh.wordpress.com/2017/06/04/tuning-the-asus-wireless-router-to-best-performance/

openitforum.pl

Forum poświęcone przesyłaniu i przechowywaniu danych w małej sieci. Prezentujemy testy urządzeń oraz pomagamy w ich obsłudze i konfiguracji.

Powiadomienie o plikach cookie

Używamy plików cookie do celów związanych z reklamami, mediami społecznościowymi i statystykami. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Wszystkie wymagane w tej kwestii informacje zawierają: Polityka prywatności, Regulamin oraz Warunki użytkowania.