Skocz do zawartości
  • ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Yowa
      Przez Yowa
      Witam
      Planuję zakup dwóch AP firmy ubiquiti. Zastanawiam się na wyborem między AC LR i AC Pro.
      1. Który model polecilibyście do dwupiętrowego domu z trzema użytkownikami sieci wifi i okazyjnie dla kilku gości?
      2. Czy jest możliwość wyłączenia WiFi w godzinach nocnych w tych AP? Widziałem opcję ustawienia harmonogramu działania WiFi (WLAN schedule), ale niektórzy użytkownicy narzekają, że ona nie działa? Czy możecie to sprawdzić na swoich AP Ubiquiti?
      3. Czy po ustawieniu harmonogramu działania WiFi, punkt dostępowy blokuje jedynie dostęp do SSID czy jednak całkowicie wyłącza swój sygnał WiFi?
      4. W przypadku, w którym mamy dwie sieci SSID, ustawienie harmonogramu WLAN będzie dotyczyło dwóch sieci jednocześnie czy jednak jest możliwość ustawienia harmonogramu działania WiFi oddzielnie dla każdej z sieci bezprzewodowych?
    • Grzegorz Ł.
      Przez Grzegorz Ł.
      Witam użytkowników,
      potrzebny nowy ruter pokroju RT-AC1200G+, którego kupiłem jakiś czas temu teściom i zdążyłem się troszkę z nim zapoznać. Tym razem kupuję dla siebie i chciałbym mieć możliwość podłączenia dysku, przeszukałem już troszkę oferty i zainteresowały mnie dwie opcje:
      1.ASUS RT-AC58U (RT-AC1300) - ten jest dostępny w wielu sklepach
      2.RT-AC1300G Plus - ten dostępny jest chyba tylko w dwóch
      Rutery są bardzo podobne i nie wiem, który jest nowszy, lepszy i który będzie miał dłuższe wsparcie? Dlaczego RT-AC1300G Plus jest praktycznie niedostępny i brak jakichkolwiek informacji w sieci o tym sprzęcie?
      Pomóżcie coś doradzić, ewentualnie zaproponujcie coś na podobnym poziomie z możliwością podpięcia dysku do kwoty 450zł max.

openitforum.pl

Forum poświęcone przesyłaniu i przechowywaniu danych w małej sieci. Prezentujemy testy urządzeń oraz pomagamy w ich obsłudze i konfiguracji.

Obserwuj nas:

Powiadomienie o plikach cookie

Używamy plików cookie do celów związanych z reklamami, mediami społecznościowymi i statystykami. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Wszystkie wymagane w tej kwestii informacje zawierają: Polityka prywatności, Regulamin oraz Warunki użytkowania.