Jump to content
Pluszak

D7800 nie znajduje internetów

Rate this topic

Recommended Posts

Pluszak

Witajcie,

Mam problem z D7800.

Firmware zaktualizowany na najnowszy (1.0.1.16) 

Mianowicie nie chce mi maleństwo podłączyć się do internetu. 
Router stoi za routerem vectry ustawionym w tryb mostu, skonfigurowany był na automatyczny DNS jak i wpisywałem mu adresacje statyczną.

Mogę się na niego wbić zarówno po Wifi jak i po kablu, genie też go wykrywa.

Zmieniałem kabel sieciowy, diody na routerze vectry migają na zielono, dioda sieci na D7000 nie swieci.

Poprzedni router podłączony na kablu działa, wszystko było resetowane i restartowane kilkukrotnie.

Doszedlem do wniosku że problem moze lezeć TU ( screen ) ale cały czas badziewie jest wyszarzone niezależnie od tego czy opcja jest zaznaczona czy nie.

Jakieś pomysły ?

d7800.jpg

house

a jeśli wyłączysz bridge w routerze Vectry i zrobisz z niego zwykły router z dhcp to netgear otrzymuje jakikolwiek adres na WAN ? 

poza tym : 

How do I change to Ethernet WAN mode on LAN port 2?

The default setting is ADSL mode. To change to Ethernet WAN mode, login to Web genie. Go to Advanced > Setup > WAN Setup and change the WAN Preference to “Must use Ethernet WAN”, then click Apply

?

• Like it 1

Bodzio
7 hours ago, house said:

The default setting is ADSL mode.

No wlasnie. Na screenie widac ze masz ADSL mode. Zmien na Ethernet WAN i zaznacz internet IP Address na Get dynamicaly from ISP

• Like it 2

Pluszak

Tak macie rację, przegapiłem tą niewielką funckjonalność.

Dzięki serdeczne za pomoc.

• Like it 1

Bodzio

Rozumiemy ze wszystko dziala ?

Sent from my E2003 using Tapatalk

Pluszak

Działa, działa. 

Aż wstyd się przyznać że to tka błahostka którą wyparłem ze swojej świadomości :D

• Like it 1

house

Producent przewidział taką sytuację i opublikował odpowiedni wpis w KB na ten temat :)

Wysłane z mojego LG-H960 przy użyciu Tapatalka

house
Temat został zamknięty jako rozwiązany.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości proszę użyć funkcji "Zgłoś ten post". 

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• grzesw77
      By grzesw77
      Witam,
      Rozważam zakup tego routera, mam pytanie do tych co go już posiadają - czy włączenie kontroli rodzicielskiej nie powoduje przycięcia prędkości łącza ?
      Mam obecnie Tp-Linka VR600, który właśnie idzie do zwrotu z tego powodu. Łącze mam 320mbit (światłowód), a po włączeniu kontroli rodzicielskiej router przycina je do 100mbit.

Dzięki
    • H4mm3R
      By H4mm3R
      Witam wszystkich, 
      Od dwóch dni szukam informacji w internecie jak skonfigurować router, kamerę, serwer żeby Surveillance Station wykryło kamery w mojej sieci - niestety bez powodzenia. Może tutaj znajdzie się ktoś kto zna się na rzeczy.
      Posiadam:
      Serwer: Synology DS216+II
      Router: Asus RT-AC5300 + RT-AC86U + BLUE_CAVE (w AiMesh)
      Kamera: HikVision DS-2CD2141G1-IDW1 + EZVIZ CS-CV310

Jak pisałem wyżej mam problem z wykryciem kamery przez SS, dziwne jest to że SS zamiast kamery wykrywa drukarkę Canon. Próbowałem przekierować porty (chyba zrobiłem to dobrze). Sprawdzałem z drugą kamerą i to samo. Podpinałem również kamery pod WAN (wcześniej robiłem to Wireless). Już nie mam pomysłu gdzie i co jeszcze zmienić, sprawdzić. 
      Jest ktoś w stanie mi pomóc?

openitforum.pl

Forum poświęcone przesyłaniu i przechowywaniu danych w małej sieci.
Prezentujemy testy urządzeń oraz pomagamy w ich obsłudze i konfiguracji.
  • Create New...

Important Information

We use cookies for purposes related to advertising, social media and statistics. By continuing to browse this site, you agree to our use of cookies. All information required in this matter includes: Privacy Policy, Guidelines and Terms of Use.