Skocz do zawartości
bubek

Virtualization Station - brak dzwięku

Oceń temat:

Rekomendowane odpowiedzi

bubek

Stworzyłem sobie wirtualną maszynę, a nawet dwie

1. win xp

2. ubuntu 14.04

Dałem maksymalne zasoby ( 160GB, 4 rdzenie, 8 GB ). Win XP chodzi w miarę płynnie, gorzej z ubuntu. Ale większym problemem jest brak urządzeń audio do odtwarzania dzwięku. czy da sie jakoś zainstalować jakieś urządzenie na VM, albo włączyć dzwięk?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
bubek

ok rozwiązałem problem. Dźwięk jest przy zdalnym pulpicie a nie konsoli VM

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house
Temat został zamknięty jako rozwiązany.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości proszę użyć funkcji "Zgłoś ten post". 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Williusz
      Przez Williusz
      Witam na ruterze zainstalowany mam pakiet Download Station w wersji 3.5-2991, oczywiście firmware routera również najnowszy. Niestety program nie może pobrać pliku o rozmiarze powyżej 4 GB. Dysk był w oryginalnym formacie EXT4 oraz w NTFS. Może ktoś wie jak rozwiązać ten problem. Pozdrawiam

• Tom.O
      Przez Tom.O
      Od dłuższego czasu brakuje nowych recenzji sprzętu.
      Czy coś ma się zmienić w najbliższej przyszłości ?

• Wlodek_242
      Przez Wlodek_242
      Hejka. Znów potrzebuję pomocy. Jak pisałem mój router stoi na poddaszu i chciałem połączyć go z routerem na dole kablem ethernet. Mam kable porozciągane ale niezarobione. Wziąłem się za to. Zarobiłem końcówki na górze w standardzie B I na dole do gniazd to samo. Pokazuje mi jednak jakby szukał ale finalnie nie łączy. Generalnie jak na krótkim kablu łącze bezpośrednio do routera to śmiga. Z tego co wiem to długość takiego kabla może być dość dluga. I już nie wiem... Może ktoś jakiś pomysł? Może być, że router "nie ma siły"?

openitforum.pl

Forum poświęcone przesyłaniu i przechowywaniu danych w małej sieci. Prezentujemy testy urządzeń oraz pomagamy w ich obsłudze i konfiguracji.

Obserwuj nas:

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używamy plików cookie do celów związanych z reklamami, mediami społecznościowymi i statystykami. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Wszystkie wymagane w tej kwestii informacje zawierają: Polityka prywatności, Regulamin oraz Warunki użytkowania.