Skocz do zawartości
domino1203

Synology DS115j kilka pytań

Oceń temat:

Rekomendowane odpowiedzi

domino1203

Witam.

Mam takie pytania do tego produktu: Synology DS115j

1.Czy mogę podłączyć podany produkt do telewizora przez USB ?
2.Czy produkt może być podłączony jednocześnie do komputera i telewizora przez USB ?
3. I czy by dało rade żeby z urządzenia mogły by być odtwarzane filmy na telewizorze przez połączenie USB ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house
Godzinę temu, domino1203 napisał:

1.Czy mogę podłączyć podany produkt do telewizora przez USB ?

nie

2.Czy produkt może być podłączony jednocześnie do komputera i telewizora przez USB ?

nie

3. I czy by dało rade żeby z urządzenia mogły by być odtwarzane filmy na telewizorze przez połączenie USB ?

nie

DS115j jest serwerem sieciowym NAS, a nie obudową na dysk USB.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• mickarp
      Przez mickarp
      Witam, nie wiedziałem gdzie napisać.

Zmieniła mi się trochę koncepcja i z przykrością chcę sprzedać:

Synology DiskStation DS918+ z pamięcią RAM 6GB, 2x NVMe SX6000 128GB jako cache. 
      Serwer z listopada 2018 (36mc gw.)
      Dyski NVMe ze stycznia 2019 (36mc gw.)
      Wszystko za 2300zł
    • servee
      Przez servee
      Od jakiegoś czasu szukam aplikacji, która umożliwi mi zapisanie logów o aktualnym stanie serwera i późniejsze ich odczytanie w postaci wykresu.
      Głównie zależy mi monitorowaniu temperatury dysków. Co prawda mogę tą informację odczytać ze S.M.A.R.T, ale bardziej zależy mi na okresowym sprawdzaniu temperatury i zapisywaniu jej do logów. Dzięki temu łatwiej będzie wychwycić anomalie. W centrum pakietów nie znalazłem nic co mógłbym wykorzystać. Czy znacie jakąś aplikację lub sprawdzony skrypt (bez dziur i błędów zakłócających pracę systemu), które mógłbym do tego wykorzystać?
      Używam DS214play z najnowszym DSM.
    • OpenITbot
      Przez  OpenITbot
      Dzisiaj Synology Inc. oficjalnie wprowadza na rynek polski dwa nowe produkty z rodziny NAS – DiskStation DS1019+ oraz DS2419+
      DS1019+ to zupełnie nowy, 5-kieszeniowy NAS zaprojektowany dla małych biur i entuzjastów IT. Dzięki czterordzeniowemu procesorowi, pamięci 8 GB i silnikowi szyfrowania AES-NI, DS1019 + zapewnia wyższą przepustowość w sekwencyjnym odczycie i zapisie (ponad 225 MB / s nawet w szyfrowaniu).

Wyróżnione funkcje obejmują:
      Wbudowane dwa gniazda M.2 NVMe SSD do tworzenia pamięci podręcznej SSD, bez zajmowania wewnętrznych tac dyskowych. Obsługuje dwukanałowe, transkodowanie wideo 4K w czasie rzeczywistym. Możliwość skalowania do 10 napędów za pomocą jednej jednostki rozszerzeń DX517. Model DS1019+ jest objęty 3-letnią gwarancją Synology i może zostać przedłużony do 5 w ramach EW201 (Rozszerzona gwarancja - pakiet licencji).
      DS2419+ to nasz nowy 12-kieszeniowy model DiskStation z rodziny platform Intel "Denverton". Jest to NAS o dużej pojemności i skalowalnym, odpowiedni dla małych i średnich firm. Dzięki opcjonalnej obsłudze NIC 10GbE, DS2419 + zapewnia wyjątkową wydajność przy ponad 1,716 MB / s odczytu i 671 MB / s zapisu.

Wyróżnione funkcje obejmują:
      Czterordzeniowy procesor 2,1 GHz z obsługą AES-NI. 4 GB pamięci DDR4 z możliwością rozszerzenia do 32 GB Skalowalność do 336TB dzięki Synology DX1215 Zwiększenie wydajności IOPS z pamięcią podręczną M.2 NVMe / SATA SSD poprzez opcjonalną kartę adaptera M2D18 Model DS2419+ jest objęty trzyletnią ograniczoną gwarancją firmy Synology. Rozszerzona gwarancja jest również dostępna jako opcjonalny pakiet z EW202.
      Dowiedz się więcej:
      Szczegóły dotyczące modelu DS1019+ : https://www.synology.com/pl-pl/products/DS1019+
      Szczegóły dotyczące modelu DS2419+ : https://www.synology.com/pl-pl/products/DS2419+
      Szczegóły dotyczące rozszerzonej gwarancji EW201 : https://www.synology.com/pl-pl/products/Extended_Warranty

Zobacz cały artykuł

openitforum.pl

Forum poświęcone przesyłaniu i przechowywaniu danych w małej sieci. Prezentujemy testy urządzeń oraz pomagamy w ich obsłudze i konfiguracji.

Obserwuj nas:

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używamy plików cookie do celów związanych z reklamami, mediami społecznościowymi i statystykami. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Wszystkie wymagane w tej kwestii informacje zawierają: Polityka prywatności, Regulamin oraz Warunki użytkowania.