Skocz do zawartości
Maff

Asuswrt-Merlin 380.65 przestał działać klient Transmission

Rekomendowane odpowiedzi

Maff

po aktualizacji do 380.65 przestał działać klient Transmission. Da sie zrobic jakos downgrade?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house

do poprzedniej wersji bezpośrednio z webgui

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Maff

A przepraszam, gdzie dokładnie znajde taka opcje? Bo nigdzie nie rzuciła mi sie w oczy. Czy chodzi Ci o Administrajca >> Firmware update? Jeśli tak, to "załadowanie" softu o numerek niższego niestety się nie udaje. Po prostu pozostaje caly czas 380.65

Edytowane przez Maff

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Idanit
4 godziny temu, Maff napisał:

"załadowanie" softu o numerek niższego niestety się nie udaje. Po prostu pozostaje caly czas 380.65

A mi się właśnie udało wrócić do wersji 380.64_2.

Ściągasz wersję która Cię interesuje > rozpakowujesz > Wybierz plik > Uploaduj... czekasz i gotowe.

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Maff
2 minuty temu, Idanit napisał:

A mi się właśnie udało wrócić do wersji 380.64_2.

Ściągasz wersję która Cię interesuje > rozpakowujesz > Wybierz plik > Uploaduj... czekasz i gotowe.

no właśnie tak robiłem - wszystko się odbywa poprawnie, plik sie uploaduje, ale numer oprogramowania pozostaje ten sam, czyli 380.65 :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Idanit
6 minut temu, Maff napisał:

no właśnie tak robiłem - wszystko się odbywa poprawnie, plik sie uploaduje, ale numer oprogramowania pozostaje ten sam, czyli 380.65 :(

Ustawienia fabryczne zatem Cię czekają... :(

EDIT: a pliki przy wybieraniu Ci się czasem nie pomyliły, może ponownie wybrałeś najnowszą wersję? ;-)

Edytowane przez Idanit
  • Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• lycone
      Przez lycone
      Dzisiaj podłączyłem kupione dzięki Tobie i innym moje DS918+. Jest to mój pierwszy NAS, więc trochę czasu spędzę na forum zanim wszystko opanuję  W każdym razie do rzeczy. Zainstalowałem Transmission i trochę się zawiodłem, bo maksymalny transfer opiewał na 15 - 20 MB/s. Do tego był bardzo chwiejny od nawet 10 MB/s do właśnie 20 MB/s. Już zacząłem szukać SSD jako Cache, ale spróbowałem Deluge i tutaj transfery na tych samych plikach spokojnie wynoszą ponad 50 - 60 MB/s przy takim samym lub tylko trochę wyższym zużyciu CPU. Ilość opcji również na plus względem Transmission. Dla kogoś kto okazjonalnie używa torrent pewnie wystarczy, ale jak ktoś trochę bardziej siedzi w temacie to jednak Deluge lepiej się sprawuje.
    • kamil2234
      Przez kamil2234
      Czy ktoś z kolegów ma może pakiet ipkg lcd4linux w wersji  współracują z ramką  samsung SPF-72H dla routera RT-AC68U (architektura armv7)?  
      Ewentualnie prośba o naprawadzenie jak można skompilować sobie samemu pakiet  ipkg dla routera AC68U z lcd4linux bez wkomilowywania go w całe firmware.
      Obecnie używam optware i chciałbym aby tak pozostało.
    • Kojot77
      Przez Kojot77
      Witam wszystkich,
      Posiadam DS216j, 2x WD RED 6 TB, 2 osobne wolumeny, lacze 300/20 Mb/s od Vectry, RT2600ac (zakupiony ostatnio po waszych opiniach ). Komputer po WiFi bez problemu sciaga pliki pelna szerokosia lącza.  Problem polega na tym, ze Transmission nie wykorzystuje lacze na full przy sciaganiu, wysylanie jest ok. Szczytowe osiagi to 120 Mb/s ktore obserwuje na NASie oraz routerze, bo Transmission Remote GUI "dlawi sie" i poki torrent sie nie sciagnie praktycznie nie odpowiada. W trakcie sciagana bez problemu loguje sie z WAN na NAS oraz router. NAS z routerem polaczone gigabitem (nawet wymienilem przewod ostatnio). Jak ogranicze sciaganie w samym transmission do 80-90 Mb/s to RemoteGUI dziala ok. Myslalem ze to moj staruszek Netgear sie nei wyrabial na zakretach, ale niestety na RT2600ac jest to samo. Wiec obstawiam ze to cos z samym transmission jest nie halo tylko nie moge sie dogrzebac co.  Spotkal sie ktos z takim cudem? Jakies podpowiedzi gdzie szukac?

Pozdrawiam

openitforum.pl

Forum poświęcone przesyłaniu i przechowywaniu danych w małej sieci. Prezentujemy testy urządzeń oraz pomagamy w ich obsłudze i konfiguracji.

Powiadomienie o plikach cookie

Używamy plików cookie do celów związanych z reklamami, mediami społecznościowymi i statystykami. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Wszystkie wymagane w tej kwestii informacje zawierają: Polityka prywatności, Regulamin oraz Warunki użytkowania.