Skocz do zawartości
OpenITbot

QNAP NAS jako bezprzewodowy punkt dostępowy – dzięki aplikacji WirelessAP Station

Oceń temat:

Rekomendowane odpowiedzi

OpenITbot

QNAP® Systems, Inc. udostępnił dziś WirelessAP Station – przydatną aplikację, która umożliwia wykorzystanie urządzenia QNAP NAS z zainstalowaną kartą PCIe WiFi jako bezprzewodowego punktu dostępowego.

unnamed.thumb.jpg.b549f9b6ef53c0a4cb897f3785b4136e.jpg

QNAP prezentował swoje nowe rozwiązania podczas niedawnych targów CES 2017 – ich uczestnicy docenili firmę m.in. za innowacyjność oraz odwagę w łamaniu barier technologicznych. „Dzięki WirelessAP Station użytkownicy będą mogli bezpośrednio podłączać swoje urządzenia bezprzewodowe do swoich NAS-ów, uzyskując w ten sposób wygodny dostęp do plików i usług bez spowalniania swojej sieci. WirelessAP Station nie tylko zapewnia usługę bezprzewodowej stacji bazowej, ale również tworzy zupełnie niezależną, bezpieczną sieć bezprzewodową” – wyjaśnia Hanz Sung, Product Manager QNAP.

Urządzenia QNAP NAS dysponujące kilkoma złączami PCIe można wyposażyć w dodatkowe bezprzewodowe karty sieciowe, co pozwala na tworzenie niezależnych stacji bazowych i budowanie bardziej złożonych systemów sieciowych. WirelessAP Station sprawdzi się również podczas budowania prywatnych środowisk Internetu Rzeczy – pozwalając użytkownikom na tworzenie niezależnych, bezpiecznych sieci dla rozwiązań IoT, które nie będą interferowały z innymi urządzeniami sieciowymi.

Dostępność i kompatybilność

WirelessAP Station jest już dostępna w QTS App Center. 
Wymagania dot. NAS-a:

• QTS 4.3.0 (lub nowszy)
  • NAS z serii TVS-x73 lub inny QNAP NAS ze złączami PCIe  

Obsługiwane karty sieciowe:

• TP-Link TL-WDN4800 N900,
  • TP-Link TL-WDN3800 N600,
  • TP-Link TL-WN881ND N300,
  • TP-Link TL-WN781ND N150

Więcej informacji o WirelessAP Station znaleźć można na stronie :

https://www.qnap.com/solution/wirelessap-station/pl-pl/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• jjjanek1
      Przez jjjanek1
      Witam posiadałem synology DS-712+ w roku 2017 zakupiłem Synology DS916+ w firmie Fipro w Warszawie,sprzęt dotarł i przystąpiłem do przenoszenia danych ze starego sprzętu na nowy.Niestety jednak poszło coś nie tak ponieważ mam problem z jedną aplikacją WEB Station na synology mam włączoną funkcję blogai do tej pory korzystałem z tego rozwiązania chciałem zainstalować wordpres aby uruchomić stronkę.Niestety aby wordpres zadziałał muszę włączyć WEB Station  w pakietach jest jako zainstalowany ale jako zatrzymany prubowałem odinstalować bez rezultatu,próbowałem włączyć to samo .Przeszedłem do Panelu Sterowania gdzie jest zakładka usługi obecnie była odhaczona więc ponownie usługę załączyłem .Niestety pojawia się komunikat aby wylogować się i ponownie zalogować bez rezultatu nadal nie mogę włączyć usługi. Jeśli pomógł by mi ktoś odnośnie uaktywnienia Web Station byłbym wdzieczny

• OpenITbot
      Przez OpenITbot
      Synology Inc. wypuściło dzisiaj na rynek DiskStation DS119j, kompaktowy i energooszczędny, 1-wnękowy serwer NAS, zaprojektowany, by być idealnym, pierwszym urządzeniem NAS dla każdego.

Zaprojektowany specjalnie dla domu serwer DS119j zużywa tylko 5,01 W w trybie hibernacji dysku twardego, a 10,04 W w trybie pełnego działania — laptop może zużywać do 45 W. Co więcej, jego konstrukcja tłumiąca hałas sprawia, że jest niezwykle cichy w porównaniu z niektórymi komputerowymi odpowiednikami.

DS119j pełni także rolę domowego serwera multimedialnego. Użytkownicy mogą w łatwy sposób udostępniać zdjęcia przyjaciołom lub przesyłać strumieniowo muzykę i pliki wideo do urządzeń mobilnych lub odtwarzaczy multimedialnych.

Serwer DS119j pracuje pod kontrolą DiskStation Manager, zaawansowanego i intuicyjnego systemu operacyjnego dla urządzeń Synology NAS oraz dysponuje różnymi aplikacjami, które podnoszą produktywność. Firma Synology otrzymała wiele przychylnych opinii mediów, trafiając na szczyty rankingów serwerów NAS do średnich obszarów roboczych w ankiecie dotyczącej rozwiązań pamięciowych TechTarget oraz zdobywając nagrodę czytelników PC Mag przez siedem lat z rzędu.

Więcej informacji o serwerze DS119j można znaleźć pod adresem: https://www.synology.com/pl-pl/products/DS119j
    • OpenITbot
      Przez OpenITbot
      Synology Inc. wypuściło dzisiaj na rynek DiskStation DS119j, kompaktowy i energooszczędny, 1-wnękowy serwer NAS, zaprojektowany, by być idealnym, pierwszym urządzeniem NAS dla każdego.

Zaprojektowany specjalnie dla domu serwer DS119j zużywa tylko 5,01 W w trybie hibernacji dysku twardego, a 10,04 W w trybie pełnego działania — laptop może zużywać do 45 W. Co więcej, jego konstrukcja tłumiąca hałas sprawia, że jest niezwykle cichy w porównaniu z niektórymi komputerowymi odpowiednikami.

DS119j pełni także rolę domowego serwera multimedialnego. Użytkownicy mogą w łatwy sposób udostępniać zdjęcia przyjaciołom lub przesyłać strumieniowo muzykę i pliki wideo do urządzeń mobilnych lub odtwarzaczy multimedialnych.

Serwer DS119j pracuje pod kontrolą DiskStation Manager, zaawansowanego i intuicyjnego systemu operacyjnego dla urządzeń Synology NAS oraz dysponuje różnymi aplikacjami, które podnoszą produktywność. Firma Synology otrzymała wiele przychylnych opinii mediów, trafiając na szczyty rankingów serwerów NAS do średnich obszarów roboczych w ankiecie dotyczącej rozwiązań pamięciowych TechTarget oraz zdobywając nagrodę czytelników PC Mag przez siedem lat z rzędu.

Więcej informacji o serwerze DS119j można znaleźć pod adresem: https://www.synology.com/pl-pl/products/DS119j

Zobacz cały artykuł

openitforum.pl

Forum poświęcone przesyłaniu i przechowywaniu danych w małej sieci. Prezentujemy testy urządzeń oraz pomagamy w ich obsłudze i konfiguracji.

Powiadomienie o plikach cookie

Używamy plików cookie do celów związanych z reklamami, mediami społecznościowymi i statystykami. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Wszystkie wymagane w tej kwestii informacje zawierają: Polityka prywatności, Regulamin oraz Warunki użytkowania.