Skocz do zawartości
no4fly1

TL-WA701ND nie można wysłać wiadomości

Oceń temat:

Rekomendowane odpowiedzi

no4fly1

Witam,

Po zmianie routera brak możliwości wysyłania maili z drukarki.

Konfiguracja sieci:

Router Asus N66 + N Access point TL-WA701ND ustawiony jako client pod którego przewodem podłączona jest drukarka sieciowa.

Błąd powstał po zmianie dostawcy Internetu i routera adsl Netii na Asus N66.

Dostęp do Intenetu działa.

W ustawieniach drukarki nic było zmieniane.

Wysyłanie scanów na serwer dostawcy drukarki i z niego wysyłanie maili.

Jest możliwe zapisywanie maili na dysku sieciowym.

Po podpięciu laptopa do kabla sieciowego (drukarki) i wyłączeniu wifi jest połączenie z Internetem.

Czy macie jakieś pomysły gdzie szukać zmiany ustawień?

Co blokuje przesyłanie plików na serwer zewnętrzny?

Serwis drukarki nic nie naprawił tzn. z drukarką i ich serwerem jest wszystko ok.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Pisasas
      Przez Pisasas
      Killer 1535

Wymieniłem sobie kartę w na tego właśnie killera. I tak WiFi działa lepiej problem jest z Bluetooth.
      Mianowicie sterowniki najnowsze jakie są, się instalują i na pierwszy rzut oka niby wszystko gra. System nie zgłasza żadnych problemów. Mój system to win7 x64. Problem jest żeby cokolwiek zrobić nie da się parować urządzeń, o przesyłaniu plików można pomarzyć. Tak jest na oryginalnych sterownikach killera, a na pakiecie toshiba bluetooth stack for non tosbiba działo jednie włączanie i wyłączanie modułu Bluetooth. Konkretnie nazywa się to Qualcomm Atheros QCA61x4 Bluetooth 4.0 występuje pod identyfikatorami USB\VID_0CF3&PID_E300. Próbowałem już wielu rzeczy wszystko na nic nawet czasami moglem wyłapać blue screen to podczas próby parowania poprzez toshiba bluetooth stack for non toshiba to jest ta słynna wersja 8.00.03. Ktoś miał takie przygody? już brak mi pomysłów co robić dalej. Będę wdzięczny za sugestie i rady.

• Albert7
      Przez Albert7
      Witam,
      Od 2 tygodni jestem właścicielem routera ASUS ROG Rapture GT-AC5300, kupiłem go w sklepie ,,Komputronik".
      Do jego zakupu zachęciły mnie bardzo dobre opinie i ogromny zasięg, który podobno proponuje.
      I tutaj pytanie do Was, do właścicieli. Czy was również ten zasięg nie zadowala? Patrząc na pomiary z aplikacji ,, WIFI Analyzer" moje dwa stare routery
      - huawei b315
      - TP Link TD-W8970
      Oba routery mają podobne wyniki a czasami nawet lepsze jeżeli chodzi o siłę sygnału.
      Niestety minął już czas (7 dni) na zwrot lub wymianę na inny model a jak wiadomo oddanie go do serwisu będzie trwało około 20 dni roboczych.
      Jeżeli nie jest to normalne jesteście wstanie doradzić co ewentualnie zmienić w ustawieniach?
      Liczę na wasze opinie na temat tego urządzenia.

• Jaconovac
      Przez Jaconovac
      Mam problem z moją Kartą sieciową (Qualcomm Atheros AR9485 Wireless Network Adapter) w laptopie Toshiba satellite C55t=B5110.
      Nigdy nie miałem problemów z tą kartą aż pewnego dnia obudziłem się rano i patrzę, że nie mam dostępu do internetu. Pomyślałem że pewnie mnie coś rozłączyło. Okazało się jednak że karta przestała widzieć mój router. Ciekawą rzeczą jest to, że wi-fi działa prawidłowo na 2 komputerach, w moim tv jest ok, PlayStation 4 tak samo i w smartfonach też nie ma problemów, nie ma problemów. Jak zdążyłem się zorientować po prostu moja karta sieciowa przestała wykrywać połączenia wi-fi w technologii 5Ghz. Pomyślałem także że może być coś nie tak z moim systemem Windows 10, jednak po sformatowaniu partycji i ponownym zainstalowaniu systemu, nadal moja karta nie widzi wi-fi 5Ghz. 
      I teraz pytanie, da się jakoś zrobić tak, żeby karta znów wykrywała połączenia wi-fi 5Ghz ? 

openitforum.pl

Forum poświęcone przesyłaniu i przechowywaniu danych w małej sieci. Prezentujemy testy urządzeń oraz pomagamy w ich obsłudze i konfiguracji.

Powiadomienie o plikach cookie

Używamy plików cookie do celów związanych z reklamami, mediami społecznościowymi i statystykami. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Wszystkie wymagane w tej kwestii informacje zawierają: Polityka prywatności, Regulamin oraz Warunki użytkowania.