Skocz do zawartości
no4fly1

TL-WA701ND nie można wysłać wiadomości

Oceń temat:

Rekomendowane odpowiedzi

no4fly1

Witam,

Po zmianie routera brak możliwości wysyłania maili z drukarki.

Konfiguracja sieci:

Router Asus N66 + N Access point TL-WA701ND ustawiony jako client pod którego przewodem podłączona jest drukarka sieciowa.

Błąd powstał po zmianie dostawcy Internetu i routera adsl Netii na Asus N66.

Dostęp do Intenetu działa.

W ustawieniach drukarki nic było zmieniane.

Wysyłanie scanów na serwer dostawcy drukarki i z niego wysyłanie maili.

Jest możliwe zapisywanie maili na dysku sieciowym.

Po podpięciu laptopa do kabla sieciowego (drukarki) i wyłączeniu wifi jest połączenie z Internetem.

Czy macie jakieś pomysły gdzie szukać zmiany ustawień?

Co blokuje przesyłanie plików na serwer zewnętrzny?

Serwis drukarki nic nie naprawił tzn. z drukarką i ich serwerem jest wszystko ok.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Lutek
      Przez Lutek
      Ten wątek z linku ma błędy, bo nie ma tak AC86U a przecież 384.8_2 obsługuje tzn wspiera AC86U.
    • oveld
      Przez oveld
      Witam
      Mam pytanie,
      Mój laptop dell i7, Windows 10, nie widzi 5 G, działa tylko 2,4 G,średnie 75 mb/s a mój iPhone XS widzi 5G, średnie 260 mb/s. Mam rutera od vectry max 300 mb/s 
      czy w laptopie da się ustawić na 5 GHz ?
      nie wiem jak to się robić. proszę o pomoc

• MondryTv
      Przez MondryTv
      Podpiąłem pod USB dysk 6TB Seagate Backup Plus do routera Asus DSL AC68u, wszystko (AiCloud, FTP, Samby, mapowanie dysku w Windzie, DLNA na TV i inne gady, sorki nie znam się) działało do czasu kiedy nie użyłem opcji sprawdzenia dysku
      i wyskoczyły błędy na dysku. No to oczywiście format dysku (przez router) i dysk się wykrzaczył. Cały dzień grzebania ponowny format (NTFS, GPT) podpinam i znowu błędy. Odszukałem tablicę kompatybilnych
      dysków z routerem i wychodzi, że obsługuje dyski do 4TB, (przy czym jest dopisek "read only" lub "write only" tzn że samego NTFS nie obsługuje czy co?). Obecnie robię test partycji dysku programem zewnętrznym po podpięciu do lapka, który już 
      leci parę godzin. Zanim znowu coś spier... mam pytania:
      1. Czy podzielić dysk na mniejsze partycje ?
      2. Czy wyświetlane przez router błędy dysku mogą wynikać z braku obsługi, czy faktycznie mam uwalony dysk?

Pozdrawiam serdecznie, jeżeli coś przedstawiam niefachowo to sorki.
      Artur

openitforum.pl

Forum poświęcone przesyłaniu i przechowywaniu danych w małej sieci. Prezentujemy testy urządzeń oraz pomagamy w ich obsłudze i konfiguracji.

Powiadomienie o plikach cookie

Używamy plików cookie do celów związanych z reklamami, mediami społecznościowymi i statystykami. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Wszystkie wymagane w tej kwestii informacje zawierają: Polityka prywatności, Regulamin oraz Warunki użytkowania.