Skocz do zawartości
ryyyiu

jaki najsilniejszy wzmacniacz wifi?

Oceń temat:

Rekomendowane odpowiedzi

ryyyiu

Witam, zastanawiam się nad wzmacniaczem wifi do domu, patrzyłem na razie na piconanostation 2, może coś innego polecicie, jaki ogólnie dobry wzmacniacz, potrzebuję coś konkretnego, żeby umieścić go na parterze i żeby sygnał wzmacniał po całym domu aż po 1 piętro razem z kawałkiem podwórza. CZy ten piconanostation da radę? Wzmacniacz może być umieszczony tylko i wyłącznie na parterze. Jak narazie to zwykłe routery nie dały rady(np. tplink tlwr1043nd czy asus wl500w), wiadomo mógłbym to zrobić kilkoma urządzeniami, ale wtedy bardziej problematyczne, sytuacja jest taka, że mogę tylko w jednym miejscu umiejscowić ten wzmacniacz.

Edytowane przez ryyyiu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house

picostation2 to dobry wybór o ile zmienisz antenę, słyszałem tez wiele dobrego na temat

Dodaj odpowiedź w tym temacie, aby wyświetlić ukryty link.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ryyyiu

picostation2 to dobry wybór o ile zmienisz antenę, słyszałem tez wiele dobrego na temat

Hm czyli ta fabryczna nie da rady w picostation2? Na jaką powinienem zmienić?  A czym się różni Ovislink Ap60 od ovislinka 5460apv2(bo takiego mam)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house

A czym się różni Ovislink Ap60 od ovislinka 5460apv2(bo takiego mam)

Wireless-N, poza tym wszędzie słyszę że Ovis jest najlepszy do tego typu rozwiązań...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jabol

Są również rozwiązania od Netgear'a WN2000RPT, WN3000RP i WN1000RP.

Są to jednak typowe repeatery a nie jak wyżej AP z funkcją repeatera.

Budżetowym rozwiązaniem może być Asus RT-N10vD.

Na naszym forum jest nawet opis jak go skonfigurować

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

openitforum.pl

Forum poświęcone przesyłaniu i przechowywaniu danych w małej sieci. Prezentujemy testy urządzeń oraz pomagamy w ich obsłudze i konfiguracji.

Powiadomienie o plikach cookie

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Więcej informacji zawiera nasza Polityka prywatności