Skocz do zawartości
ryyyiu

jaki najsilniejszy wzmacniacz wifi?

Oceń temat:

Rekomendowane odpowiedzi

ryyyiu

Witam, zastanawiam się nad wzmacniaczem wifi do domu, patrzyłem na razie na piconanostation 2, może coś innego polecicie, jaki ogólnie dobry wzmacniacz, potrzebuję coś konkretnego, żeby umieścić go na parterze i żeby sygnał wzmacniał po całym domu aż po 1 piętro razem z kawałkiem podwórza. CZy ten piconanostation da radę? Wzmacniacz może być umieszczony tylko i wyłącznie na parterze. Jak narazie to zwykłe routery nie dały rady(np. tplink tlwr1043nd czy asus wl500w), wiadomo mógłbym to zrobić kilkoma urządzeniami, ale wtedy bardziej problematyczne, sytuacja jest taka, że mogę tylko w jednym miejscu umiejscowić ten wzmacniacz.

Edytowane przez ryyyiu

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
house

picostation2 to dobry wybór o ile zmienisz antenę, słyszałem tez wiele dobrego na temat

Dodaj reakcję lub odpowiedz w tym temacie, aby zobaczyć ukrytą zawartość.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
ryyyiu

picostation2 to dobry wybór o ile zmienisz antenę, słyszałem tez wiele dobrego na temat

Hm czyli ta fabryczna nie da rady w picostation2? Na jaką powinienem zmienić?  A czym się różni Ovislink Ap60 od ovislinka 5460apv2(bo takiego mam)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
house

A czym się różni Ovislink Ap60 od ovislinka 5460apv2(bo takiego mam)

Wireless-N, poza tym wszędzie słyszę że Ovis jest najlepszy do tego typu rozwiązań...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Jabol

Są również rozwiązania od Netgear'a WN2000RPT, WN3000RP i WN1000RP.

Są to jednak typowe repeatery a nie jak wyżej AP z funkcją repeatera.

Budżetowym rozwiązaniem może być Asus RT-N10vD.

Na naszym forum jest nawet opis jak go skonfigurować

• Lubię to 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• OpenITbot
      Przez OpenITbot
      Od recepcji po pomieszczenia magazynowe — trójzakresowy system WiFi Orbi Pro (SRK60) zapewnia zasięg sieci WiFi AC3000 (3Gb/s) o wysokiej wydajności na powierzchni do 350 metrów kwadratowych.Jako pierwszy innowacyjny trójzakresowy system WiFi, Orbi Pro zapewnia osiągnięcie najwyższych dostępnych prędkości Internetu przy większej liczbie podłączonych urządzeń. Co ważne, może on z powodzeniem zastąpić router firmowy. Warto także podkreślić, że urządzenie współpracuje z dostawcą usług internetowych bez wstępnej konfiguracji i bez konieczności wymiany urządzeń.

Trójzakresowy system posiada własne dedykowane pasmo transmisji, które pozwala zmaksymalizować prędkość internetu na potrzeby strumieniowego przesyłania dużych plików oraz łączenia się z wieloma urządzeniami. Urządzenie pozwala na utworzenie 3 dedykowanych i całkowicie odrębnych sieci WiFi (funkcja separacji), które zapewniają nie tylko stabilne połączenie dla wszystkich użytkowników, lecz także gwarantują bezpieczeństwo danych.
      Warto zaznaczyć, że satelita Orbi Pro WiFi zapewnia nawet 175 dodatkowych metrów kwadratowych zasięgu. Może on pełnić także funkcję przełącznika, umożliwiając podłączenie m.in. drukarek, telefonów IP czy ReadyNAS-ów. Z kolei system montażowy satelity Orbi Pro pozwala na przytwierdzenie go do ściany bądź sufitu.
      Na koniec warto dodać, że urządzenie wyposażone zostało m.in. w technologię MU-MIMO, 7 portów Gigabit Ethernet LAN (3 porty na router oraz 4 porty na satelitę), 1 port WAN (na router) oraz aplikację Orbi, która umożliwia łatwe zarządzanie identyfikatorami SSID i zapewnia natychmiastową konfigurację.
      Cena zestawu to 2250 złotych.
      Więcej informacji : 
    • no4fly1
      Przez no4fly1
      Może nie  jest to do końca związane z AC68  ale to akurat to z nim mam problem.
      Struktura:
      - AC68U - główny 
      - AC87U jako AP 
      - Qnap  
      Sieć działa w całym zakresie na obu routerach z dostępem  do Internetu.
      Nie mogę dostać się do GUI  AC68U po wifi, a do AC87U i Qnap bez problemu.
      Gdzie szukać przyczyny? 
      Przekierowanie portów na NAS?
    • ketyso
      Przez ketyso
      Witam,
      Router rt2600ac SRM 1.1.4-6509 Update 3
      nie mogę wejść w zaawansowane opcje sieci Wifi 2,4 i 5 Ghz,nie można zmienić kanału nadawania,mocy itp.Czy tak jest w tym firmware,czy u mnie jest jakiś problem?

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

openitforum.pl

Forum poświęcone przesyłaniu i przechowywaniu danych w małej sieci. Prezentujemy testy urządzeń oraz pomagamy w ich obsłudze i konfiguracji.

Powiadomienie o plikach cookie

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Więcej informacji zawiera nasza Polityka prywatności