Skocz do zawartości
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• oveld
      Przez oveld
      Witam
      Mam pytanie,
      Mój laptop dell i7, Windows 10, nie widzi 5 G, działa tylko 2,4 G,średnie 75 mb/s a mój iPhone XS widzi 5G, średnie 260 mb/s. Mam rutera od vectry max 300 mb/s 
      czy w laptopie da się ustawić na 5 GHz ?
      nie wiem jak to się robić. proszę o pomoc

• djmarco
      Przez djmarco
      Witam. Mój operator dał mi 1Gbps ale moja karta sieciowa (AC7260) nie wyrabia. Niby spina się na 700Mbps ale najszybszy transfer miałem 350Mbps. Jaka kartę sieciową najlepiej kupić. W lapku mam tylko dwie anteny.
    • Prospero
      Przez Prospero
      Czy ktoś się orientuje czy istnieje jakaś karta 1300  M.2 NGFF ale nie tak szeroka jak DW1830. Pytam ponieważ u mnie złącze jest mocno zabudowane i takowa karta się u mnie nie zmieści no chyba, że użyję... młotka  W moim Inspirionie strasznie mnie dobija link 1x1 433Mb

Wprawdzie na sam transfer jak na 1x1 nie mogę narzekać ale szkoda mi drugiej połowy łącza

openitforum.pl

Forum poświęcone przesyłaniu i przechowywaniu danych w małej sieci. Prezentujemy testy urządzeń oraz pomagamy w ich obsłudze i konfiguracji.

Obserwuj nas:

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używamy plików cookie do celów związanych z reklamami, mediami społecznościowymi i statystykami. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Wszystkie wymagane w tej kwestii informacje zawierają: Polityka prywatności, Regulamin oraz Warunki użytkowania.