Skocz do zawartości
OpenITbot

TP-Link wydłuża gwarancję

Oceń temat:

Rekomendowane odpowiedzi

OpenITbot

Dwadzieścia lat działalności na światowych rynkach, ciągły wzrost i wytyczenie nowych kierunków rozwoju, skłoniły TP-Link do odświeżenia wizerunku. Wprowadzone zmiany to nie tylko nowe logo czy slogan, ale także cała identyfikacja marki, która coraz bardziej koncentruje się na potrzebach klientów. Potwierdzeniem tych zmian jest decyzja o wydłużeniu gwarancji na sprzedawane produkty.

tplink.jpg

Domowe urządzenia sieciowe sprzedawane w Polsce są zazwyczaj objęte dwuletnią gwarancją. To okres, podczas którego sprzęt ma działać bezbłędnie. Jeśli tak nie będzie, a szkoda nie powstała wskutek niewłaściwego użytkowania przez klienta, towar jest naprawiany na koszt producenta lub wymieniany na nowy. TP-Link wydłuża ten okres do trzech lat dla routerów, przełączników, anten oraz powerline’ów. Wydłużeniu podlegają również gwarancje na banki energii – z jednego roku na dwa lata – oraz wybrane biznesowe przełączniki i punkty dostępowe. W przypadku tych ostatnich mówimy o wydłużeniu okresu z trzech do pięciu lat, bądź z pięciu lat na dożywotnią gwarancję. Gwarancja to nie tylko wykonanie ewentualnych napraw sprzętowych, ale również wsparcie techniczne w rozwiązywaniu problemów konfiguracyjnych.

Zmiana długości okresu gwarancji to wyjście naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Podejmując tę decyzję zależało nam na zapewnieniu możliwości konsultacji z wykwalifikowanymi inżynierami przez nawet trzy lata

tłumaczy Michał Chodnicki, szef działu wsparcia technicznego TP-Link Polska. 

Na wprowadzenie takiej zmiany pozwolił nam jeden z najniższych wskaźników RMA (liczba zwrotów gwarancyjnych) na rynku - poniżej 1%. Dzięki temu wynikowi możemy być pewni, że sprzęt będzie działał bezbłędnie przez lata. Gdy tak się nie stanie, podejmiemy odpowiednie kroki, by klient otrzymał produkt pozbawiony wad

Wydłużona gwarancja obowiązuje jedynie na produkty pochodzące z polskiej dystrybucji, zakupione po 1 października 2016 roku. Z niepoprawnie działającym produktem należy zgłosić się do sprzedawcy, u którego został on zakupiony.

Pełna lista urządzeń objętych wydłużoną gwarancją znajduje się na stronie:

http://www.tp-link.com.pl/support/rma

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• GrzegorzZ
      Przez GrzegorzZ
      Witam

Mam wielką prośbę. Na wstępie wyjaśnię krótki opis jak obecnie wygląda moja sieć. 
      Więc mam internet z Orange. Sygnał odbieram Routerem  Huawei 8525s, którego mam kablem podłączonego do Asusa 4G-AC68U (troche chore, ale spowodowane jest to dziwnym zjawiskiem. Jak mam kartę włączoną do Asusa to mam bezpośredni transfer na kompie mierzeny na speedtest 2-5MB/s, jak mam kartę do Huaweia to mam ok 7MB/s ,a jak mam Huaweia podłączonego do Asusa, mam 20-30MB/s, ot, zjawisko dla mnie nie do wyjaśnienia).Kontynuując, od Asusa mam połączony kablem Switch TP-Link  TL SF1008D,od którego mam odprowadzone kable do 4 dekoderów (tak aby były w jednej sieci). Tak więc Asus jak dobrze rozumiem ustala sieć na mój dom wysyłając sygnał przez kabel i jednocześnie Wi-Fi (które również jest rozprowadzone przez Routery "gniazdkowe" jako wzmacniacze). Do sieci WI-Fi jest podłączona drukarka.
      Co ja bym chciał??? Mianowicie, marzy mi się ,aby zrezygnować z "gniazdkowych" i tak zrobić sieć ,aby w pomieszczeniach, których mam rozprowadzone kable podłączyć bezpośrednio pod nie Router, który by wysyłał sygnał Wi-Fi oraz podłączyć do niego dekoder. I co kluczowe. To musi być jedna sieć (przynajmniej dla dekoderów oraz dla sieci Wi-Fi). Na razie podłączyłem Tp-Linka WR743 ale nie mogę tego ustawić. Jak już udało mi się ,aby dekodery się widziały to znów sieć Wi-Fi jest inna i drukarki nie widzę. 
      Pytanie czy jestem w stanie to zrobić (pewnie wszystko się da) na tym co mam ? czy muszę coś do kupić ? 

• Karol
      Przez Karol
      Udało mi się postawić TL-WR740n na oprogramowaniu openwrt jako router na piętrze. Zasięg jest idealny.
      Mam jednak mętlik, z powody różnych poradników internetowych. Skonfigurowałem TP Linka zgodnie z opisami na forum Openwrt, podpięty do LAN (nie do WAN), wyłączone dhcp, nadany kolejny IP 192.168.1.2. WIFI z tą samą nazwą, inny kanał. Czy na Asusie 1200G+ powinienem jednak użyć funkcji WDS (dodać TP Linka jako punkt dostępowy) i wybrać ten sam kanał, czy jednak pozostawić oba urządzenia na różnych kanałach?
      Wiem, że to pytanie odbiega od założonego przeze mnie tematu.

...
    • OpenITbot
      Przez OpenITbot
      Kompaktowa obudowa o grubości zaledwie 15mm, nowoczesna forma niezakłócająca wystroju wnętrza, możliwość bezinwazyjnego montażu na ścianie, także w standardowej puszce nad lub podtynkowej – to tylko kilka zalet najnowszego, bezprzewodowego punktu dostępowego EAP225-Wall od TP-Link.

EAP225-Wall znakomicie sprawdzi się w miejscach, w których z bezprzewodowej sieci korzysta wielu użytkowników jednocześnie, np. w hotelach, restauracjach, biurach czy akademikach.
      Zastosowana przez TP-Link najnowsza technologia 802.11ac Wave2 MU-MIMO pozwala na komunikację z wieloma urządzeniami jednocześnie, oferując łączną przepustowość do 1200Mb/s w obu pasmach 2,4 oraz 5 GHz. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie ma obaw, że goście hotelu czy restauracji pozbawieni zostaną możliwości korzystania z Internetu przez WiFi. Dodatkowo dzięki technologii Beamforming – kształtowania wiązki, połączenie z urządzeniami jest stabilne, nawet w bardzo wymagających warunkach. Administrator punktu dostępowego może zaprogramować aż 16 niezależnych sieci Wi-Fi (SSID), a za sprawą darmowego oprogramowania TP-Link Omada Controller – z dowolnego komputera centralnie zarządzać siecią bezprzewodową złożoną nawet z setek punktów dostępowych.

Instalacja i połączenie EAP225-Wall do istniejącej sieci odbywa się za pomocą jednego przewodu. Dzięki technologii PoE można zasilać oraz zintegrować urządzenie z siecią LAN. To znacznie ograniczy koszty założenia instalacji.
      EAP225-Wall nie jest standardowym punktem dostępowym. Działa jak przełącznik, zapewniając również trzy wejścia Ethernet oraz zasilanie PoE dla urządzeń przewodowych, takich jak telefony IP, kamery IP, czy interkomy.

Punkty dostępowe z serii EAP pozwalają na stworzenie wydajnej oraz bezpiecznej sieci Wi-Fi. Do dyspozycji, oprócz podstawowych funkcji bezpieczeństwa, otrzymujemy możliwość autoryzacji dostępu z uwierzytelnianiem przez SMS, Facebooka oraz logowaniem za pomocą strony powitalnej, voucherów lub jednorazowych haseł dostępu.

Produkt objęty jest 5-letnią gwarancją producenta.
      Więcej informacji : https://www.tp-link.com/pl/products/details/cat-5694_EAP225-Wall.html

openitforum.pl

Forum poświęcone przesyłaniu i przechowywaniu danych w małej sieci. Prezentujemy testy urządzeń oraz pomagamy w ich obsłudze i konfiguracji.

Powiadomienie o plikach cookie

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Wszystkie wymagane w tej kwestii informacje zawierają: Polityka prywatności, Regulamin oraz Warunki użytkowania.