Rool On

Asus RT-N10U (N-lite) prołączenia WIFI tylko 54 (G)

Oceń temat:

Witam

Wgrałem do routera Asus RT-N10U (N-lite) najnowsze odpowiednie tomato , wyczyściłem NVRAM. Zauważyłem ,że prędkość WIFI wskazywana w tomato to jedynie 54 mimo silnego sygnału i klientów z dostępnym trybem N.

W czym może być problem?

Pozdrawiam

L

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A co pokazuje status połączenia u klientów ? Jak zestawiają się linki ? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sprawdzę wieczorem.Pamiętam, że ustawienie na sztywno N w tomato powodowało brak połączenia (kilka urzadzeń z N)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Spróbuj v132 bez MultiWAN, 138 aż kwiczy od błędów, a @shibby "na urlopie".

Edytowane przez jacekb1
1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 12/29/2016 o 09:30, Rool On napisał:

Sprawdzę wieczorem

Sprawdz przy okazji jaka masz szerokosc kanalu. Powinno byc na 40 Mhz

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Podobna zawartość

• djmarco
      Przez djmarco
      Gdzie w ustawieniach znajdę wszystkich klientów którzy byli podłączeni a chce teraz ich usunąć?
    • tm78
      Przez tm78
      Witam,
      Co byście wybrali do domowego użytku (interesuje mnie przede wszystkim szybkość WAN, stabilność i brak "bajerów" ponieważ posiadam NAS Synology) nowego Asus`u ac58u czy używany Synology RT1900ac w cenie około 500 ???

Pozdrawiam. 
    • lebzuch
      Przez lebzuch
      Dzień dobry,
      szukam idealnego rozwiązania do mojego mieszkania. Mam przyłącze światłowodowe, do niego przypięty jest modem z wbudowanym routerem dostarczonym przez operatora Inea. Dalej, z routera idzie kabel ethernetowy do salonu w którym zamierzam postawić nowy router. Po LANie podłączone będą NAS Synology DS216j, PS4, Sony Android TV oraz soundbar. Po WiFi drukarka, kilka smartphonów, 2 Macbooki i inne drobne domowe smart urządzenia (odkurzacz, może kamery, jakieś lampy i inne gadżety). Powierzchnia mieszkania to ok 60m2, z tym że router będzie umieszczony przy jednym krótszych boków (mieszkanie na planie prostokąta).
      Zależy mi przede wszystkim na stabilnym i szybkim LANie do którego będą podłączone wszystkie urządzenia multimedialne, na bezproblemowym połączeniu WiFi AC z Macbook Pro (Time Machine na NAS) oraz w miarę stabilnym VPN.
      W tej chwili internet mam słaby ale z racji szybkiego rozwoju Inei zakładam, że niedługo może zdecyduję się nawet na 1000Mb/s.
      Czytałem sporo o routerach Asusa, Netgeara i Synology ale nie chcę niczego sugerować ponieważ w tym temacie mam totalnie otwartą głowę. Poza tym nie zależy mi na duplikowaniu funkcjonalności NASa w routerze, nie potrzebuję podłączać do niego dysku twardego czy drukarki. Koszt im mniejszy tym lepszy, max 1000zł ale jak będzie coś sensownego za 300zł to będę bardzo zadowolony.
      Pytanie: Jaki router sugerujecie dla technologicznego entuzjasty?
      Dziękuję
  • Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

Openitforum.pl

Forum poświęcone przesyłaniu i przechowywaniu danych w małej sieci. Prezentujemy testy urządzeń oraz pomagamy w ich obsłudze i konfiguracji.