Rool On

Asus RT-N10U (N-lite) prołączenia WIFI tylko 54 (G)

Oceń temat:

Witam

Wgrałem do routera Asus RT-N10U (N-lite) najnowsze odpowiednie tomato , wyczyściłem NVRAM. Zauważyłem ,że prędkość WIFI wskazywana w tomato to jedynie 54 mimo silnego sygnału i klientów z dostępnym trybem N.

W czym może być problem?

Pozdrawiam

L

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A co pokazuje status połączenia u klientów ? Jak zestawiają się linki ? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Sprawdzę wieczorem.Pamiętam, że ustawienie na sztywno N w tomato powodowało brak połączenia (kilka urzadzeń z N)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Napisano (edytowane)

Spróbuj v132 bez MultiWAN, 138 aż kwiczy od błędów, a @shibby "na urlopie".

Edytowane przez jacekb1
1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dnia 12/29/2016 o 09:30, Rool On napisał:

Sprawdzę wieczorem

Sprawdz przy okazji jaka masz szerokosc kanalu. Powinno byc na 40 Mhz

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Podobna zawartość

• house
      Przez house
      Kilka dni temu Asus zgłosił do certyfikacji przez FCC nowy model routera klasy AC2900 - RT-AC86U. Oczywiście nie umknęło to uwadze społeczności  

W skrócie : Broadcom BCM4906 - wolniejsza wersja CPU użytego w GT-AC5300 Rapture , WiFi - Broadcom BCM4366E (ten sam układ zastosowano w GT-AC5300, brak drugiego radia 5 GHz, nowa wersja układu BCM4366 użytego w w RT-AC88U), obudowa znana z RT-AC68U ze designem RT-AC88U  Jeżeli ten model trafia do certyfikacji na wiosnę należy oczekiwać jego debiutu w sklepach na przełomie jesieni br. 
      Więcej informacji : 
      Zawartość widoczna jedynie dla zalogowanych użytkowników.
    • tm78
      Przez tm78
      Witam,
      Podczas logowania się na stronę banku bzwbk przez jakiekolwiek urządzanie podpięte do sieci  pojawi się taki komunikat :
      The requested URL was rejected. Please consult with your administrator.
      Your support ID is: 12700569715965347855
      [Go Back]
      nadmieniam, że problem ten występuje tylko na tej witrynie, ręczne zmiany DNS, NTP w AC68U nie przynoszą efektu....
      Czy znacie rozwiązanie ???

• Maff
      Przez Maff
      Cześć,
      od jakiegoś czasu mam problem z oprogramowaniem Asuswrt-Merlin, a dokładnie z zainstalowanym klientem Transmission na moim AC87. Otóż jakies 2 miesiące temu (nie pamiętam, która wersja softwaru Merlina) Transmission przestał działać - a dokładnie po parudziesięciu sekundach od rozpoczęcia pobierania pliku wiesza się (tramisnssion przestaje odpowiadać, trzeba go zresetować) - cała reszta (router, internet) działa bez problemu. Dzieje się tak zawsze. Co ciekawe, gdy zainstalowałem oryginalne firmware asusa (najnowszy) problem nie występuje. Jakieś pomysły co to może być?

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

Openitforum

Forum poświęcone przesyłaniu i przechowywaniu danych w małej sieci. Prezentujemy testy urządzeń oraz pomagamy w ich obsłudze i konfiguracji.