Skocz do zawartości

Oceń temat:

Rekomendowane odpowiedzi

house

konkurs-mikolajkowy-linksys.png

Zapraszam Was do udziału w konkursie współorganizowanym z firmą Linksys !

Nagrodą jest extender Linksys RE6700 AC1200, szczegóły w poniższym linku :

Życzę powodzenia ! :) Nagroda zostanie wysłana na nasz koszt jeszcze przed Świętami ! :) 

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house

Konkurs rozwiązany, zwycięzca wyłoniony :) 

Dziękuję wszystkim za przesłane zgłoszenia :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house
Temat został zamknięty.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości proszę użyć funkcji "Zgłoś ten post". 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• sea doo
      Przez sea doo
      Witam,
      Poszukuję routera, który sprosta przede wszystkim moim wymaganiom:
      - znakomity zasięg WIFI (jak się się uda, to cały dom + na zewnątrz)
      Pierwszy punkt najważniejszy
      - stabilna praca urządzenia (wiadomo, co jakiś czas może się coś zdarzyć, ale nie co tydzień)
      - LAN: 6szt (8szt jak będzie wykorzystane link aggregation) + na switchu 4szt
      - WIFI (9 urządzeń, czasami więcej - wifi guest)
      - światłowód 600Mb

Router umiejscowiony jest na środkowym piętrze w rogu budynku, strop teriva. Najdalszy pokój (15m) oraz taras (20m), dzielą 3 ściany oraz strop.
      Do okoła jest wiele innych sieci na pasmach 2.4GHz oraz 5GHz (bloki oraz domki jednorodzinne), niektóre nawet dobry sygnał.
      W przyszłości planuję zakup serwera NAS Synology (połączenie z routerem - link aggregation).

Natrafiłem tutaj na forum, że polecacie routery z obsługą VHT160, proszę o informację czy to wykorzystam.
      (np. Synology ale zasięg WIFI może być problemem)

Rozważałem zakup Asusa GT-AC5300, ale:
      - brak Merlin'a można przeboleć
      - występuje problem ze stabilnością, zanika pasmo 5GHz
      - czasami się zawiesza, że pomaga tylko reset
      - cena wysoka ale myślę, ze do przyjęcia
      - może jest coś tańszego, lepszego na co nie trafiłem, może się ostatnio pojawiło w sprzedaży lub zaczekać na coś godnego uwagi

Myślę, że w tym przedziale cenowym co w/w Asus coś mi zaproponujecie, lecz nie koniecznie musi być aż tak drogi
      Pozdrawiam i czekam na ciekawe propozycje.
    • Belliash
      Przez Belliash
      Witam,

Potrzebuje wymienic karte WiFi w laptopie. Obecnie mam Broadcom Limited BCM4352 802.11ac Wireless Network Adapter, ale przestaje byc wspierana. broadcom-sta-6.30.223.271 to ostatnia wersja sterownika i nie dziala z najnowszym kernelem.
      Przymierzam sie zatem do jej wymiany. Przyznam szczerze ze nie jestem zbytnio na bierzaco jesli chodzi o ta tematyke. Moze moglibyscie polecic cos 2x2 dualband z 802.11ac przynajmniej 867mbps? Intela 9260 jakos ciezko jeszcze dostac, moze polecicie cos innego?
    • house
      Przez house
      Miło mi poinformować, że zwycięzcami w konkursie organizowanym wspólnie z firmą Synology zostają użytkownicy: 

- użytkownik @quolak - wygrywa 1 nagrodę - router Synology RT2600ac za pracę :

- użytkownik @Bober - wygrywa 2 nagrodę - router Synology RT1900ac za pracę : 

Zwycięzcom gratuluję i oczekuję na kontakt w celu ustalenia spraw dotyczących wysyłki nagrody  
       Pozostałym uczestnikom dziękuję za udział w konkursie 

openitforum.pl

Forum poświęcone przesyłaniu i przechowywaniu danych w małej sieci. Prezentujemy testy urządzeń oraz pomagamy w ich obsłudze i konfiguracji.

Powiadomienie o plikach cookie

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Wszystkie wymagane w tej kwestii informacje zawierają: Polityka prywatności, Regulamin oraz Warunki użytkowania.