Skocz do zawartości
Ziółek

Video Station - Udostepnianie publiczne

Oceń temat:

Rekomendowane odpowiedzi

Ziółek

Chciałbym udostępnić komuś w internecie (poza siecią lokalną) pliki video z mojego NAS. Video Stadion umożliwia takie udostępnianie we właściwościach każdego pliku video. 

Wybieram tę opcje i wysyłam wygenerowany link do odbiorcy. Niestety każda próba odtworzenia kończy się komunikatem:

Format video jest nieobsługiwany przez Mój komputer lub Operacja nie powiodła się. Zaloguj się ponownie do DSM i spróbuj jeszcze raz.

Lokalnie odtwarzanie przez VS działa. Może jakaś pomoc ?

Edytowane przez Ziółek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house

a ten link nie udostępnia strumienia do odtworzenia np przez VLC ? 

@Ziółek miejsce sobie fajne znalazłeś na wysłanie linka :) tak czy inaczej działa poprawnie :

2016-11-17_172341.png

przyczyny szukaj w systemie, u mnie wysłane linki działają poprawnie, video odtwarza się ok. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ziółek

Dzięki za pomoc. Jak możesz to wywal te linki :-)

Co do odtwarzania to nie mam pojęcia gdzie szukać przyczyny... :x

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house

Linki usunąłem. Zainstaluj kodeki video, np K-Lite Mega Codec Pack i powinno działać. U mnie poszło w Chrome bez zainstalowanego VLC. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house
Temat został zamknięty jako rozwiązany.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości proszę użyć funkcji "Zgłoś ten post". 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• neon
      Przez neon
      Witam, 
      czy RODO dopuszcza do użytku Synology Cloud Station ? 

pozdrawiam 
    • Skynet
      Przez Skynet
      Planuję zakupić QNAP'a i rozważam zainstalowanie w nim jednego dysku SSD w funkcji SSD cache. Jestem głównie ciekaw jakie przełożenie może mieć taki cache na maszyny wirtualne i kontenery. Jest sens wkładać pieniądze w SSD? Pomoże to coś przy wyżej wspomnianym użyciu?
    • Eleonor
      Przez Eleonor
      Mam pytanie - czy komuś udało się uruchomić w File Station przeglądanie plików lokalnych ? 
      U mnie na żadnej przeglądarce ( Opera , Vivaldi ,Chrome ,IE ) to nie działa a mam wszystko poprawnie zaznaczone , Java zainstalowana najnowsza .. i komunikat wyskakuje żebym zainstalował najnowszą Javę....  , zalogowałem się ponownie , odświeżyłem stronę i nic ..

openitforum.pl

Forum poświęcone przesyłaniu i przechowywaniu danych w małej sieci. Prezentujemy testy urządzeń oraz pomagamy w ich obsłudze i konfiguracji.

Powiadomienie o plikach cookie

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Wszystkie wymagane w tej kwestii informacje zawierają: Polityka prywatności, Regulamin oraz Warunki użytkowania.