Skocz do zawartości
  • Podobna zawartość

• pobutek
      Przez pobutek
      Witam, jak aktualnie wygląda wsparcie do Linksys WRT1900ACS.  Po wgraniu merlina mój  asus  rt-ac87u na drugi dzień padł 
      Czy polecacie tego linksysa czy może lepiej kupić inny model ?

Pozdawiam

Ps.przepraszam jak zrobiłem bałagan w temacie. ale nie widzę info o tym routerze.
    • cesio
      Przez cesio
      może mi ktoś wytłumaczyć, VPN to jest wirtualna sieć i ona maskuje nas adres ip prawdziwy i lokalizację, czyli logujemy się do vpn i on zmienia te parametry jesteśmy bardziej prywatni w sieci. W asusie jest taka usługa openvpn czy ona też maskuje nasz ip bo ja to włączyłem i się połączyłem ale nadal wyświetla moje ip itp. czy tylko służy do zabezpieczenia połączenia z ruterem  i zasobami przez inna sieć ????

• Wlodek_242
      Przez Wlodek_242
      @house albo może ktoś inny mi poleci jakieś urządzenie, które będzie działało jako repeater do 4G-Ac68U. Mam teraz starszy router Asusa ale średnio jestem zadowolony. Chcialbym, żeby miał 5Ghz i koniecznie, żebym mógł urządzenia połączyć kablem i żebym dalsze urządzenia jak laptop mógł podłączyć też kablem. 

openitforum.pl

Forum poświęcone przesyłaniu i przechowywaniu danych w małej sieci. Prezentujemy testy urządzeń oraz pomagamy w ich obsłudze i konfiguracji.

Obserwuj nas:

Powiadomienie o plikach cookie

Używamy plików cookie do celów związanych z reklamami, mediami społecznościowymi i statystykami. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Wszystkie wymagane w tej kwestii informacje zawierają: Polityka prywatności, Regulamin oraz Warunki użytkowania.