Skocz do zawartości
  • ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• nowy57
      Przez nowy57
      czesc 
      posiadam macbooka pro (late 13)
      komputera na tą chwilę nie chce zmieniac wiec wąskim gardłem jest przepustowosc wbudowanej karty wifi AC
      karta wifi wbudowana: Broadcom BCM43xx 1.0
      obecnie łaczy mi sie w routererm archer C7 AC1750 (1.3Gb)
      po wifi mam wieksze transfery niz po LAN! 80MB vs 60MB
      pytanie: czy jesli zakupier router np archcer 5400x to czy po wifi uzyskam szybsze połączenie niz 1.3Gb? tzn (2167Mb/s)?
      czy w moim przypadku da sie zwiekszyc transfery w sieci wewnętrznej ?

https://www.dropbox.com/s/cqq6ydrra597md1/Zrzut ekranu 2018-12-15 o 16.36.58.png?dl=0
      https://www.dropbox.com/s/42p0fprpfqhxoye/Zrzut ekranu 2018-12-15 o 16.41.24.png?dl=0

• oveld
      Przez oveld
      Witam
      Mam pytanie,
      Mój laptop dell i7, Windows 10, nie widzi 5 G, działa tylko 2,4 G,średnie 75 mb/s a mój iPhone XS widzi 5G, średnie 260 mb/s. Mam rutera od vectry max 300 mb/s 
      czy w laptopie da się ustawić na 5 GHz ?
      nie wiem jak to się robić. proszę o pomoc

• marcinecki
      Przez marcinecki
      Hej,
      to mój pierwszy post także witam wszystkich.
      Zaktualizowałem ostatnio swoje sieciowe sprzęty o router Asus RT-AC68u i kartę usb TP-LINK Archer T9UH. Spory przeskok po WDR4300 i TL-WN822 od tplinka... aczkolwiek oczekiwałem więcej.
      Do rzeczy, czy windows 7 może jakkolwiek ograniczać możliwości tych urządzeń? Czy wifi na win7 może pracować w standardzie AC? Szybkość sieci we właściwościach jest widoczna jako 1,1 Gb/s (Wifi 5GHz, brak innych sieci wifi 5GHz w okolicy), czasem trochę mniej a maksymalne transfery jakie udało mi się osiągnąć nie przekraczają 23MB/s. Dla porównania na laptopie z kartą Intel Wireless-AC 8265 (
      max - 867 Mbps) i Windowsem 10 udało mi się wyciągnąć 10 MB/s więcej. Testy przeprowadzałem z pendrivem Sandisk Cruzer Extreme podpietym do routera. 
      W wolnej chwili sprawdzę Archera na laptopowym windowsie 10.

openitforum.pl

Forum poświęcone przesyłaniu i przechowywaniu danych w małej sieci. Prezentujemy testy urządzeń oraz pomagamy w ich obsłudze i konfiguracji.

Obserwuj nas:

Powiadomienie o plikach cookie

Używamy plików cookie do celów związanych z reklamami, mediami społecznościowymi i statystykami. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Wszystkie wymagane w tej kwestii informacje zawierają: Polityka prywatności, Regulamin oraz Warunki użytkowania.