Jump to content
milanoa

Wyłączenie hibernacji dysków w DSM

Rate this topic

Recommended Posts

milanoa

Może mnie ktoś oświecić, dlaczego po wyłączeniu hibernacji dysków, dalej następuje hibernacja i wyłączenie dysków po 20 minutach bezczynności.

house

jak przeprowadzasz wyłączenie ? jaki model DS

milanoa

Model DS215J, w ustawieniach odznaczyłem hibernację i zapisałem ustawienia ale i tak dalej usypia dyski.

house

W sumie dziwna sytuacja... Dyski to czasem nie WD RED ? 

"Po zainstalowaniu nowego dysku zaleca się wyłączenie, a następnie włączenie serwera NAS, aby umożliwić włączenie ustawień zarządzania energią."

house
Temat został zamknięty jako rozwiązany.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości proszę użyć funkcji "Zgłoś ten post". 

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• glorifyday
      By glorifyday
      Cześć,

potrzebuję dysku HDD 2TB, 7200 RPM.
      Kojarzycie jakieś statystyki awaryjności?
    • michalbak
      By michalbak
      Cześć, czy ma ktoś pomysł jak za pomocą routera RT-AC68U zrobić kopię zapasową podłączonego do routera dysku USB do chmury Google Drive?
      W konfiguracji AiCloud 2.0 - AiCloud Sync - widzę tylko Dropbox... Ale może można jakoś ręcznie dodać dysk google?
    • waldi1888
      By waldi1888
      Mam pytanie jak zrobić backup dysków na odległość z różnych miast? Chodzi mi o to, że znajomy prowadzi catering i chciałby zgrywać dane z komputerów na razie w jednym mieście, ale już planuje otworzyć filię w innych miastach i chciałby nie utracić  danych z tych komputerów. Jaka aplikacja w synology pozwala na zdalny backup?

openitforum.pl

Forum poświęcone przesyłaniu i przechowywaniu danych w małej sieci.
Prezentujemy testy urządzeń oraz pomagamy w ich obsłudze i konfiguracji.
  • Create New...

Important Information

We use cookies for purposes related to advertising, social media and statistics. By continuing to browse this site, you agree to our use of cookies. All information required in this matter includes: Privacy Policy, Guidelines and Terms of Use.