Skocz do zawartości
OpenITbot

Linksys WRT3200ACM

Oceń temat:

Rekomendowane odpowiedzi

OpenITbot

Linksys ogłosił kolejną generację swojego routera z serii WRT - WRT3200ACM. Nowy Linksys jest kolejnym urządzeniem działającym w standardzie Wi-Fi 802.11ac Wave 2 i wyposażonym w technologię Tri-Stream 160.

linksys-li-WRT3200ACM-4.png

Producent tak jak w przypadku poprzednich routerów wspomina o wsparciu dla alternatywnych FW - DD-WRT i OpenWRT (LEDE). 

WRT3200ACM.jpgLinksys-WRT3200ACM-Hardware.jpg

Specyfikacja :

Procesor Marvell 88F6925 1.8 GHz dualcore
Pamięć Flash 256 MB
Pamięć RAM 512 MB
Switch Marvell 88E6176
Obsługiwane pasma 4x4:4 MU-MIMO 802.11ac 1733 Mbps (5GHz Marvell 88W8964) + 802.11n 800 Mbps (2.4GHz Marvell 88W8987)
Porty sieciowe 4 x RJ45 10/100/1000 LAN
  1 x RJ45 10/100/1000 WAN
Porty USB 1 x USB 3.0, 1 x USB 2.0/ eSATA
Anteny 4 x zewnętrzne
Wymiary ?
Obsługiwane standardy IEEE 802.11 a/b/g/n/ac, IPv4, IPv6, Wave2 Wi-Fi - 160MHz, MU-MIMO, Quad-stream

Więcej informacji : http://www.linksys.com/pl/p/P-WRT3200ACM/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house

W kolejce do testów ustawił się przesłany przez Linksys Polska - WRT3200ACM :

large.Linksys_WRT3200ACM.JPGlarge.Linksys_WRT3200ACM-016.JPGlarge.Linksys_WRT3200ACM-017.JPG

Więcej zdjęć znajdziecie w albumie :

Zapraszam do recenzji :

Temat został zamknięty.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości proszę użyć funkcji "Zgłoś ten post". 

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• rocknrolla
      Przez rocknrolla
      Cześć. Mój TP-Link TL-WDR4300 ostatnio szwankuje, więc chyba nadszedł czas na zmianę routera. Zastanawiam się nad Linksys EA8300 lub ASUS RT-AC68U. Czy ktoś mógłby wskazać, który lepiej kupić? Pod router będzie podpiętych ok. 10 urządzeń (komputery, telefony, konsola, TV, drukarka etc.). Moje wymagania wobec sprzętu są dość skromne - internet, komunikacja pomiędzy urządzeniami, serwer DLNA. Do urządzenia podpięty będzie dysk 2TB USB 3.0, z którego mam zamiar oglądać filmy na TV. Zależy mi więc również na szybkim transferze pomiędzy urządzeniami.

Przeczytałem recenzję ASUSa i jestem w zasadzie zdecydowany na ten model jednak znalazłem Linksysa w cenie 580zł (KLIK), który również prezentuje się bardzo dobrze i mam teraz dylemat.
    • faca9
      Przez faca9
      Witam,
      Jestem nowy na forum wiec pozdrawiam wszystkich i proszę o pomoc przy wyborze Routera.
      Kupuje router, mogę przeznaczyć koło 1000 zł.
      Patrzyłem po forach, ale ile ludzi, tyle opinii. Wybór jest duży.
      Co wybrać? Nie chciałbym się bawić w alternatywny fw.
      Ważne: szybki, stabilni, aktualizacje. (dzieci gry, xbox, torrent, streaming)
      2 band mi wystarczy.

Opcje (dobre opinie):
      Synology RT2600ac
      ASUS RT-AC86U
      Netgear R7800 x4s

Czy może coś innego?
      ASUS RT-AC3200
      TP-Link C5400, C3200, C3150
      Netgear R8000 x6
      LINKSYS WRT3200ACM

Dziękuję za pomoc,
      David

openitforum.pl

Forum poświęcone przesyłaniu i przechowywaniu danych w małej sieci. Prezentujemy testy urządzeń oraz pomagamy w ich obsłudze i konfiguracji.

Powiadomienie o plikach cookie

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Wszystkie wymagane w tej kwestii informacje zawierają: Polityka prywatności, Regulamin oraz Warunki użytkowania.