Skocz do zawartości
neon

Download Station

Oceń temat:

Rekomendowane odpowiedzi

neon

Witam chciałem zapytać Was o Downloda Station, czy używacie. czy warto a może jakaś lepsza alternatywa? Mam zerowe doświadczenie w tym temacie stąd moje pytanie :) 

Chodzi przede wszystkim o ściąganie plików.  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house
26 minut temu, neon napisał:

Chodzi przede wszystkim o ściąganie plików

ftp/http czy torrent ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
neon

http przede wszystkim 

czasami do ściągania obrazów systemów. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house

Download Station Ci wystarczy, ewentualnie pyload. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
neon

A DS można jakiś dodatek do Chrome dodać ? Może pyload lepszy?

jaką społeczność można dodać, żeby zobaczyć tego pyload? 

czy jest możliwość w tych obu dodać rozszerzenie do chrome, takie co działa i jest pewne ? 

Edytowane przez neon

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house
22 minuty temu, neon napisał:

jaką społeczność można dodać, żeby zobaczyć tego pyload? 

Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto, aby wyświetlić ukryty link.

22 minuty temu, neon napisał:

czy jest możliwość w tych obu dodać rozszerzenie do chrome, takie co działa i jest pewne ? 

masz bana na google ? :) 

23 minuty temu, neon napisał:

Może pyload lepszy?

poszukaj, pyload jest opensource i napisano w sieci o nim już wszystko :) 

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
neon

to w jakiej społeczności można go znaleść ? 

Próbowałem pyload i za dużo zabawy, dodatkowo nie chce się u mnie zainstalować . 

Może na Google nie mam bana, ale znaleźć treść, którą się potrzebuje i wykorzysta często graniczy z impossible :)  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
neon

pomysł fajny jednak jak napisał House ta java :) 

czy Pyload wymaga głównego konta admin, bo mam wyłączone i uruchomione z prawami admina ? 

"Nie udało się uruchomić usługi pakietu".  - niby jest zainstalowany pyload. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house
43 minuty temu, neon napisał:

"Nie udało się uruchomić usługi pakietu".  - niby jest zainstalowany pyload. 

może nie jest kompatybilny z DSM6. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
neon

chyba na to wygląda, bo ostatnio łatka Synology przecież jeszcze się instalowała. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
milanoa
3 godziny temu, neon napisał:

to w jakiej społeczności można go znaleść ? 

Próbowałem pyload i za dużo zabawy, dodatkowo nie chce się u mnie zainstalować . 

Może na Google nie mam bana, ale znaleźć treść, którą się potrzebuje i wykorzysta często graniczy z impossible :)  

Jak masz problem z pyload to nawet nie zabieraj się do JDownloader bo z tym to jest dopiero zabawa, ja instalowałem ręcznie nie z paczki. Pyload też musisz instalować zachowując prawidłową kolejność bo sama instalacja z paczki nic nie da, po drugie nawet jak zainstalujesz i uruchomisz to  i tak jest problem bo nie pobiera aktualizacji, a bez tego jest bez użyteczny. Osobiście korzystam z JDownloader od prawie roku i nie narzekam, chociaż był mały zgrzyt po przesiadce na DSM 6.0.

• Lubię 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
neon

Pyload robiłem wszystko według prawidłowej kolejności i nie działa. Cóż nic na siłę :) może download station będzie ok. 

pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
neon

Robiłem przez rozszerzenie z syncocommunity z zainstalowanym pythonem. Wszystkie foldery z zezwolonymi uprawnieniami. DSM niby dopuścił do instalacji, ale nie pozwala na uruchomienie. Dodatkowo zaznaczone tak dla beta. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
milanoa

Jak wpiszesz w przeglądarkę ip serwera i port 8000 to też się nie uruchamia?. Z tego co pamiętam przed instalacją trzeba było utworzyć katalog logując się na serwer przez ssh,

mkdir /volume1/pyload

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
neon

czyli to na szybko nie da rady i trzeba więcej dłubać. Nie mam na to czasu niestety, bo nie daje gwarancji, że będzie jeszcze działać. 

Na to wygląda, że zostaje tylko Download Station. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house
1 godzinę temu, neon napisał:

Na to wygląda, że zostaje tylko Download Station. 

co chcesz wyczyniać z pobieraniem plików, że zamiast użyć tego co masz na wyciągnięcie ręki - cudujesz i szukasz od razu czegoś "lepszego" ? poużywaj trochę DS, sprawdź czy spełnia Twoje potrzeby i poszukaj alternatywy lub zostaw jak jest...

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
neon

Kiedyś coś czytałem wielu niezadowolonych z DS.

czasami ban na google jednak by się przydał, żeby nie czytać takich info :) 

Masz rację czas na docenianie softu producenta :)  

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house

Temat zamykam jako rozwiązany.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości proszę użyć funkcji "Zgłoś ten post". 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Maciek90
      Przez Maciek90
      Mam problem z tym routerem a mianowicie z aplikacją download master. Po podpięciu dysku pod usb klikam "zainstaluj" w zakładce aplikacja usb. Wszystko przebiega pomyślnie, aplikacja się instaluje i na końcu wyświetla komunikat "uruchom download master". Po kliknięciu odsyła mnie ponownie do strony logowania, co jak wczytałem w instrukcji jest rzeczą normalną. Niestety tutaj pojawia się problem, ponieważ nie mogę się zalogować bo wyskakuje komunikat o błędnym haśle lub nazwie użytkownika. Dane logowania wpisuję oczywiście dobre, bo powinny być takie same jak do całego panelu routera. Dodam jeszcze, że robiłem reset do fabrycznych i sprawdzałem inne nośniki i sytuacja się powtarza. Ktoś coś na to poradzi?
    • Jonatanek
      Przez Jonatanek
      Czy da się odzyskać nagrania, które zostały usunięte ponieważ została osiągnięta max. pojemność przeznaczona na archiwum? A w ustawieniach było, że po osiągnięciu 100gb stare ma usuwać. 
    • Ziółek
      Przez Ziółek
      Mam problem z oznaczaniem filmów jako obejrzane. Wprawdzie jest opcja oznacz jako obejrzane ale co jakiś czas (zapewne po jakimś restarcie czy indeksowaniu) wszystkie te znaczniki z obejrzanych filmów znikają.
      Czy macie jakiś pewny i stały sposób aby oznaczyć obejrzane filmy by VS po jakimś kolejnym crash-u nie wyświetlił całej biblioteki jako nie oglądanej ?

openitforum.pl

Forum poświęcone przesyłaniu i przechowywaniu danych w małej sieci. Prezentujemy testy urządzeń oraz pomagamy w ich obsłudze i konfiguracji.

Powiadomienie o plikach cookie

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Więcej wyjaśni nasza Polityka prywatności.