Skocz do zawartości
OpenITbot

ZyXEL Armor Z2

Rekomendowane odpowiedzi

OpenITbot

Aby ułatwić obsługę większej ilości urządzeń konkurujących o przepustowość w sieci domowej, firma ZyXEL Communications stworzyła najnowszy gigabitowy dwuzakresowy router WiFi AC2600 MU-MIMO (Armor Z2). Urządzenie umożliwia granie, przesyłanie strumieni multimedialnych i obsługę wymagających zadań z pełną prędkością.

zyxelarmorz2angle.jpgzyxelarmorz2back.jpg

Zaprojektowany z myślą o graczach i entuzjastach multimediów Armor Z2 wyposażono w dwurdzeniowy procesor 1.7GHz i technologię MU-MIMO /StreamBoostTM dla szybkiej obsługi wielu urządzeń bezprzewodowych – wszystkich w tym samym czasie – z trzykrotnie szybszą prędkością 802.11ac Wi-Fi. „Współcześni konsumenci korzystają z wielu urządzeń jednocześnie, a do tego wciąż muszą zmagać się z ograniczoną przepustowością i czasem dostępu” komentuje Norbert Ogłodziński, Country Sales Manager ZyXEL Communications. „Armor Z2 to najlepszy w swojej klasie router 11ac 2 MU-MIMO, który ułatwia granie, oglądanie YouTube, Netflix i pobieranie ogromnych plików w tym samym czasie bez kompromisu z wydajnością czy mobilnością.”

Bezpłatne aplikacje dołączone do Armor Z2 takie jak ZyXEL ONE Connect i ZyXEL Photo ułatwiają użytkownikom kontrolę nad siecią domową poprzez urządzenia mobilne. Aplikacje umożliwiają uruchomienie bezprzewodowej sieci dla gości, kontrolę rodzicielską, zgrywanie zdjęć z podłączonych urządzeń oraz testowanie prędkości połączeń.D

Router AC2600 MU-MIMO (Armor Z2) ZyXELa można nabyć za w sugerowanej przez producenta cenie 748 pln netto.
Więcej informacji można znaleźć na stronie :

http://shop.zyxel.pl/1968-karta-zyxel-nbg6817-armor-z2.html

http://www.zyxel.com/us/en/products_services/armor_z2.shtml?t=p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• pepe44
      Przez pepe44
      Witam, to mój pierwszy post na tym forum mimo że dosyć długo je śledzę, zawsze udawało mi się znaleźć rozwiązanie problemu ale tutaj nie mam zupełnie pojęcia co jest grane.

Posiadam router ASUS AC68U który średnio radzi sobie z LTE - dołączany modem HUAWEI. Zdecydowałem się na zakup Zyxel LTE3301 ze względu na pochlebne opinie o jego wspaniałym zasięgu i stabilności pracy. Rewelacji przyznam szczerze nie było już od samego początku - tam gdzie modem HUAWEI tylko na USB bez anten zewnętrznych nie miał problemu z nawiązaniem połączenia z BTS - Zyxel wskazuje na słabe połączenie a na początku na jego brak (być może czas na inicjalizację połączenia). Mimo wszystko jak już nawiązał połączenie, to udało mi się osiągnąć na nim ponad 40Mbps co w pełni mnie zadowala (ASUS około 15Mbps ze względu na brak wsparcia 4G/LTE) . Postanowiłem sprawdzić w innej lokalizacji tam gdzie teoretycznie sygnał jest mocniejszy i tutaj moją uwagę zwróciło działanie routera - statystyki połączenia z BTS praktycznie takie same jak w pierwszy przypadku jednak szybkość internetu zwala z nóg... ping 250 (czasem speedtest  pokazywał wartości 2000ms), download jakies 0,18 Mbps - po powrocie do starej lokalizacji to samo, więc ewidentnie problem po stronie routera... Macie pomysł od czego można zacząć rozwiązywanie tego problemu ? Załączam staty z tych dwóch lokalizacji, tam gdzie teoretycznie parametry są lepsze - internet działał dramatycznie (BTS ten sam). Wcześniej, chociażby przy pierwszym podłączeniu routera, (zanim udało mi się osiągnąć 40Mbps) również miał problemy z szybkością ale zignorowałem problem bo nie miałem czasu na analizę...

Będę wdzięczny za jakiekolwiek wskazówki

• Buczacznik
      Przez Buczacznik
      Witam

Chciałem prosić o radę gdzie popełniam błąd. Posiadam serwer ZyXEL NAS520 i mam problem z usługą – myZyXELcloud a konkretnie jest tak że udostępniam sobie jakieś wybrane katalogi dla tej usługi i wszystko jest ok do momentu aż odpalę na którymś telefonie aplikacje ZyXEL Drive i gdy zaloguję się do swojego serwera chwilę po tym usuwa mi uprawnienia do katalogów jakie wcześniej zaznaczyłem . Czyli na przykład udostępniam sobie katalog filmy , zaznaczam na przykład tylko do odczytu i chwile po tym jak zaloguje się zdalnie przez aplikację do serwera to te pole zostaje wyczyszczone i już nie mam udostępnionych katalogów. Używałem tej usługi cały czas i zawsze działała . Ale miałem potrzebę pełnego resetu serwera i po ponownej konfiguracji stworzył mi się taki problem

Pozdrawiam
    • OpenITbot
      Przez OpenITbot
      Zyxel Communications prezentuje rozwiązanie Multy X, trójzakresowy system Mesh AC3000, który zapewnia kompleksowy zasięg sieci w całym domu.

Multy X wykorzystuje sieciową technologię bezprzewodową Mesh, dzięki czemu zapewnia optymalny zasięg w całym domu i eliminuje tzw. martwe punkty Wi-Fi. Urządzenia Multy X automatycznie łączą się z najbliższym punktem, który posiada najlepszy sygnał. Umożliwia to bezpłatny roaming w całym domu i optymalną wydajność sieci bez konieczności manualnego przełączania się pomiędzy nadajnikami. W przeciwieństwie do tradycyjnych sieci, rozwiązanie Multy X nie ogranicza prędkości i przepustowości w wyniku powtarzania sygnału Wi-Fi między routerami i wzmacniaczami.
      Trzy zakresy to zwiększona prędkość dla urządzeń sieciowych Multy X, w przeciwieństwie do dwuzakresowych rozwiązań sieciowych, wykorzystuje trzecie pasmo do transmisji bezprzewodowej pomiędzy węzłami. Pozawala to na wyeliminowanie problemu zmniejszenia przepustowości i ogólnej wydajności sieci, jak dzieje się w przypadku standardowych rozwiązań dwupasmowych.
      Multy X zapewnia pełną przepustowość podłączonym urządzeniom w paśmie 2,4 GHz i 5 GHz, co gwarantuje maksymalną wydajność i niezawodność. Obsługa MU-MIMO dodatkowo poprawia komfort użytkowania sieci, umożliwiając Multy X łączenie się i komunikację z wieloma urządzeniami jednocześnie.
      Bezproblemowa konfiguracja Prosta i intuicyjna aplikacja na smartfon ułatwia konfigurację i zarządzanie całą domową siecią bezprzewodową Multy X. Dzięki niej skonfigurowanie sieci zajmuje zaledwie kilku minut, można łatwo zaktualizować oprogramowanie, utworzyć tymczasowy dostęp do sieci Wi-Fi lub zablokować go określonym użytkownikom.
      Bezprzewodowy system Mesh Zyxel Multy X składa się z dwóch modeli urządzeń, które razem z pojedynczymi punktami Multy X do zwiększania zasięgu dostępne są w Polsce od stycznia 2018 roku.

Więcej informacji : https://www.zyxel.com/pl/pl/products_services/AC3000-Tri-Band-WiFi-System-Multy-X/explore-multy

openitforum.pl

Forum poświęcone przesyłaniu i przechowywaniu danych w małej sieci. Prezentujemy testy urządzeń oraz pomagamy w ich obsłudze i konfiguracji.

Obserwuj nas:

Powiadomienie o plikach cookie

Używamy plików cookie do celów związanych z reklamami, mediami społecznościowymi i statystykami. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Wszystkie wymagane w tej kwestii informacje zawierają: Polityka prywatności, Regulamin oraz Warunki użytkowania.