Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

house    1380
house

Jeśli ktoś z Was szuka dobrego i cichego chłodzenia CPU to mogę polecić kupiony przeze mnie zestaw SilentiumPC. Producent o rodzimym rodowodzie, ze wskazaniem na rozwiązania budżetowe, jednak oferujący całkiem przyzwoitą kulturę pracy. W 10 minutowym stresie CPU Spartan 3 PRO + 2 Zephyr'y to po prostu cisza. Najlepszy zamiennik dla boxowego coolera Intela.

Wentylatory sterowane z płyty w trybie auto (CPU - max 1100 rpm, "nawiew" i "wyciąg" - po ok 950 rpm) :

2016-09-29_202433.png2016-09-29_202454.png2016-09-29_202512.png

temperatury CPU :

123.png2016-09-29-20h30-Temperature-Core #0.png2016-09-29-20h30-Temperature-Core #1.png

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• neon
      Przez neon
      hej, 
      Proces : Intel Managment Service and Security macie na enable i automatyczne w services.msc ? Jakie Wasze zdanie o procesach Intel. Niedawno mój znajomy przekonał mnie na ustawienia na automatyczne, że niby bardzo pomocne jest w zarządzaniu sprzętem i wpływa na lepsze działanie. Obecnie jednak sam nie wiem   czy rzeczywiście tak jest.
    • dimson
      Przez dimson

Czy ktoś używa kart z rodziny Intel 8260 i może podpowiedzieć jakie srerowniki najlepiej działają z W10 ? Chodzi o to że link nie jest stabilny i bardzo mocno "pływa" potrafi spaść do 300 mbps gdzie w tym damym miejscu DW1550 jak skala trzyma 866 mbps. Rozważam jeszcze zamiane na DW 1830 ale może problem jest w odppwiednim sterowniku /konfiguracji ? Router ten sam czyli R7000.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

• OpenITbot
      Przez OpenITbot
      Intel po cichu wprowadził nową kartę WiFi. Zazwyczaj premierze takiego rozwiązania nie towarzyszy wielki szum, ale Intel przedstawił szereg udoskonaleń jakie przyniesie Wireless-AC 9260 - wsparcie dla 160 MHz szerokości kanału w paśmie 5 GHz jak również wsparcie dla Bluetooth w wersji 5. Szerokość kanału 160 MHz (80+80 MHz) w paśmie 5 GHz pracuje w konfiguracji MU-MIMO 2x2, a tym samym może osiągnąć prędkość linku na poziomie 1733 Mbits. Karta oparta jest na interfejsie  M.2 2230. Dostępna również będzie wersja OEM o nazwie Wireless-AC 9560 oparta o interfejs M.2 1216. 

Specyfikacja dostępna jest do pobrania na stronie internetowej firmy Intel :

Dodaj reakcję lub odpowiedz w tym temacie, aby zobaczyć ukrytą zawartość.
      Dodaj reakcję lub odpowiedz w tym temacie, aby zobaczyć ukrytą zawartość.
  • Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

Openitforum

Forum poświęcone przesyłaniu i przechowywaniu danych w małej sieci. Prezentujemy testy urządzeń oraz pomagamy w ich obsłudze i konfiguracji.

Powiadomienie o plikach cookie

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Więcej informacji zawiera nasza Polityka prywatności