Jeśli ktoś z Was szuka dobrego i cichego chłodzenia CPU to mogę polecić kupiony przeze mnie zestaw SilentiumPC. Producent o rodzimym rodowodzie, ze wskazaniem na rozwiązania budżetowe, jednak oferujący całkiem przyzwoitą kulturę pracy. W 10 minutowym stresie CPU Spartan 3 PRO + 2 Zephyr'y to po prostu cisza. Najlepszy zamiennik dla boxowego coolera Intela.

Wentylatory sterowane z płyty w trybie auto (CPU - max 1100 rpm, "nawiew" i "wyciąg" - po ok 950 rpm) :

2016-09-29_202433.png2016-09-29_202454.png2016-09-29_202512.png

temperatury CPU :

123.png2016-09-29-20h30-Temperature-Core #0.png2016-09-29-20h30-Temperature-Core #1.png

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Podobna zawartość

• Przez shevchenko
      Witam, potrzebuje pomocy w sprawie wymiany karty Wi-Fi w laptopie 5547. Taka specyfikacja: http://www.emag.pl/laptop-dell-inspiron-15-5547-i5-4210u-15-6-fhd-touchscreen-12gb-1tb-win8-1-pl-1034293-1034293/pd/D6GNKMBBM/ 
      Zainstalowana obecnie karta mini PCI-E Intel DualBand 3160 AC działa średnio, szczególnie pod Linuksem. Chciałbym ją wymienić tylko nie wiem czy ten laptop posiada blokadę biosu. Ktoś się może orientuje? Ewentualnie czy istnieje jakiś modowany bios, który pozwoli na bezproblemową wymianę? 
    • Przez Nencio
      Czy można w routerze zmienić login admin na inny dowolny?
      Jeszcze głupie pytanie, a mianowicie czy po ssh można się do routera zalogować?
      Czy można zmienić czas wylogowania sesji żeby nie musiało się co chwilę logować?

• Przez house
      Dzięki jednemu z użytkowników nhl.pl wkrótce będę miał jedną kartę Intela model Intel® Dual Band Wireless-AC 7260
      Model o tyle ciekawy, że w formacie half mini-pcie.

Więcej info tutaj :

Zawartość widoczna jedynie dla zalogowanych użytkowników.

teraz pozostaje mi czekać na przesyłkę zza wielkiej wody i zdjąć whitelistę kart wifi w bios
      zobaczymy czy karta Intel polubi się z rt-ac68u i r7000

edit- jednak z pomocą przyszedł kolega @tamtosiamto i dzięki niemu będę miał możliwość przetestowania tej karty
  • Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

Openitforum

Forum poświęcone przesyłaniu i przechowywaniu danych w małej sieci. Prezentujemy testy urządzeń oraz pomagamy w ich obsłudze i konfiguracji.