Jump to content
neon

Jaki operator karty sim do LTE

Recommended Posts

neon

Panowie chciałem zapytać co obecnie jest najbardziej opłacalne do kupienia - Internet na kartę, jaki operator ? Zawsze brałem Orange na kartę - cena wychodziła ok 65 zł - ok. 54 gb. Może macie jakieś inne rozwiązanie. Dodatkowo co warto kupić przed jeszcze zmianą obowiązku rejestracyjnego.  

house

To dobra oferta, w mobilevikings mam 14GB za 30PLN, ale za to żadnych problemów z prędkością czy zasięgiem. 

neon

ciekawe tylko jak to będzie wyglądało w następnym roku. czy jak się kupi duży pakiet z kartą to czy nie przestanie działać :) 

house

trudno powiedzieć czy będą blokować niezarejestrowane karty, chociaż jest trochę czasu aby to zrobić. Nie jesteś terrorystą (? :)) więc nie widzę powodu dla którego nie można tego zrobić dla "świętego spokoju" :) 

• Like it 1

house

Temat zamykam jako rozwiązany.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• kapu10
      By kapu10
      Możecie polecić jakiś modem USB który obsługuje tryb bridge ?

Moj router to Asus RT-AC88U, podwójny nat to duży problem dla mnie. Koniecznie musi być usb bo na głównym porcie wan mam łącze ADSL.
    • waldi1888
      By waldi1888
      Widziałem, że na Synology jest parę możliwości robienia backupów ale chciałem się zapytać jaki backup wybrać do robienia archiwizacji kompuetrów w firmie ? Obecnie używam Active backup for business. To wykonuje się w miarę dobrze. Tylko jak się coś stanie z dyskiem to nie idzie zapisać wszystkich ustawień w Active backup for business tylko trzeba od nowa chodzić po wszystkich komputerach i wylogowywać się i na nowo się logować aby komputery te pojawiły się na liście Active backup. Chyba, że ja nie wiem, że są jakieś inne możliwości zapisu ustawień.
      Zastawiałem się jak działa Hyper Backup?
      Jeżeli chodzi o moje potrzeby w backupie to chciałbym aby na dla paru komputerów można było zrobić taki backup aby było w razie czego widać wszystkie pliki zapisane i na wypadek gdy ktoś usunie z komputera jakiś plik aby można było go przywrócić. Tak aby robiła się kopia przyrostowa.
    • sxc
      By sxc
      Mój pierwszy tekst, więc się przywitam, cześć
      Proszę o pomoc w wyborze routera, szukam już ok 2 tygodni i na razie mam  2 typy do których nie jestem przekonany Asusa RT-AC66AU i Asusa RT-AC68AU (*)

Zależy mi na:
      - Silnym sygnale 3x110m2 (**) nie chcę dodatkowych urządzeń, wolę użyć anteny o większym zysku
      - Możliwości automatycznego przełączania na zapasowe łącze może być wbudowany modem lub na usb
      - Print serwer
      - przynajmniej jedno USB3
      - odłączane anteny
      - wszystkie porty Gigabit
      - bardzo dobra stabiliność, tutaj WAG200G jest bezproblemowy.

* Asusa RT-AC66AU i Asusa RT-AC68AU, nowszy model ma lepszy procek, USB3 i podobno trochę gorsze radio. Generalnie Synology lub linksysy mają chyba lepsze radio, niestety nie znalazłem z możliwością używania modemu z sim. Stad ogromna prośba o pomoc.
      TP-linka nie biorępod uwagę bo mnie jakoś nie przekonuje mrka, chyba że mnie ktoś przekona, ASUS też jakoś spadł w moich oczach, mam wzmacniacz Asusa RP-AC55 i wymaga częstych restartów, niektóre urządzenia nie chcą się łączyć itp. generalnie tego wzmacniacza nie używam na piętrze, tylko włączam go na strychu 3p.

** Router będzie pracował z Funbox 3.0 Orange (wiadomo tutaj radio jest beznadziejne, dużo gorsze od WAG200G)
      Teraz WiFi jest na stabilnym ale przestarzałym Linksys WAG200G, router stoi mniej więcej w centralnym miejscu Domu na 1p.
      Pokrywa sygnałem Parter, 1 i 2 piętro o powierzchni 110m2 każde, oczywiście są miejsca gdzie sygnał jest słaby.
      Cel zmiany to zwiększenie prędkości i lepsze pokrycie sygnałem.
      Liczba urządzeń:
      ok 18 urządzeń mobilnych
      4 urządzenia po kablu poprzez switch podłączony do FunBoxa.

openitforum.pl

Forum poświęcone przesyłaniu i przechowywaniu danych w małej sieci. Prezentujemy testy urządzeń oraz pomagamy w ich obsłudze i konfiguracji.

Obserwuj nas:

• Create New...

Important Information

We use cookies for purposes related to advertising, social media and statistics. By continuing to browse this site, you agree to our use of cookies. All information required in this matter includes: Privacy Policy, Guidelines and Terms of Use.