Skocz do zawartości
neon

Jaki operator karty sim do LTE

Rekomendowane odpowiedzi

neon

Panowie chciałem zapytać co obecnie jest najbardziej opłacalne do kupienia - Internet na kartę, jaki operator ? Zawsze brałem Orange na kartę - cena wychodziła ok 65 zł - ok. 54 gb. Może macie jakieś inne rozwiązanie. Dodatkowo co warto kupić przed jeszcze zmianą obowiązku rejestracyjnego.  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house

To dobra oferta, w mobilevikings mam 14GB za 30PLN, ale za to żadnych problemów z prędkością czy zasięgiem. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
neon

ciekawe tylko jak to będzie wyglądało w następnym roku. czy jak się kupi duży pakiet z kartą to czy nie przestanie działać :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house

trudno powiedzieć czy będą blokować niezarejestrowane karty, chociaż jest trochę czasu aby to zrobić. Nie jesteś terrorystą (? :)) więc nie widzę powodu dla którego nie można tego zrobić dla "świętego spokoju" :) 

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house

Temat zamykam jako rozwiązany.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Ziółek
      Przez Ziółek
      Witam,

Znajomy chce wymienić swój już od dawna nie sprawdzający się stary D-link DNS-320.
      Główne zadanie nowego serwera to jak najszybsze przesyłanie plików NAS <-> 4szt. PC w sieci LAN. 
      Budżet (razem z jednym dyskiem) to maksymalnie 2k.

• korozja
      Przez korozja
      Witam

Jest to mój pierwszy post na forum więc proszę o wyrozumiałość  
      Znalazłem podobny temat ale tam pytanie było o router do 150 zł, a ja mam trochę większy budżet(1000zł)
      W dwupoziomowym mieszkaniu mój stary router Netgear wndr3700v2 wisi nad schodami na ścianie. W tej chwili biurko z kompem(karta Asus PCE-AC68) stoi w sypialni piętro wyżej. Wszystko na obrazku zaznaczone. Siła sygnału to -61 dbm. Pozostałe sprzęty to laptop z kartą Intela 8620, telewizor smart w tym samym pokoju co router.W przyszłości może jakiś komp/laptop dla dzieci plus jakaś konsola. W sumie bez szału.
      Chciałbym żeby nowy router pokrył mi całe mieszkanie 78 metrów( na tarasie nie potrzebuje WiFi). Myślałem o Netgear R7800/Asus RT-86u albo Synology Rt2600ac.

Pozdrawiam

• pepe96
      Przez pepe96
      Witam
      Posiadam obecnie RT-AC1200G+ ale ma dwie wady które dość mocno mnie irytują.
      1. lubi się zawieszać
      2. w mieszkaniu w bloku 65m2 nie radzi sobie z zasięgiem
      Proszę o podpowiedź jaki ruter zastosować. 
      Po kablu mam Synology Nas na którym mam stronę www i podłączony tv.
      na na wifi śmigają dwa laptopy komórki, tablet oraz tv z infiksem.

openitforum.pl

Forum poświęcone przesyłaniu i przechowywaniu danych w małej sieci. Prezentujemy testy urządzeń oraz pomagamy w ich obsłudze i konfiguracji.

Obserwuj nas:

Powiadomienie o plikach cookie

Używamy plików cookie do celów związanych z reklamami, mediami społecznościowymi i statystykami. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Wszystkie wymagane w tej kwestii informacje zawierają: Polityka prywatności, Regulamin oraz Warunki użytkowania.