Skocz do zawartości
Przemekc1

ASUS RT-AC1200G+ i modem LTE

Oceń temat:

Rekomendowane odpowiedzi

Przemekc1

Cześć, czy na obecną chwilę istnieje jakiś modem LTE, który byłby w pełni obsługiwany przez ten router?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house

Nie wydaje mi się aby był taki z którym będzie wydajnie działać LTE - oficjalnie żaden z routerów ASUS nie wspiera modemów z LTE. Nieoficjalnie : 

Wysłane z Nexus 6P i Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Killy
22 godziny temu, Przemekc1 napisał:

Cześć, czy na obecną chwilę istnieje jakiś modem LTE, który byłby w pełni obsługiwany przez ten router?

Używam tego routera z modemem Huawei E3372 w wersji hilink. LTE działa bez zarzutu - do nadajnika w linii prostej mam kilka kilometrów a mimo to spokojnie wyciągam download rzędu 30 mb/s. Co ciekawe modem nie działa z najnowszą wersją firmware 3.0.0.4.380.3971 natomiast na 3.0.0.4.380.3865 i starszych nie ma żadnego problemu.

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Grzegorz Ł.
      Przez Grzegorz Ł.
      Witam użytkowników,
      potrzebny nowy ruter pokroju RT-AC1200G+, którego kupiłem jakiś czas temu teściom i zdążyłem się troszkę z nim zapoznać. Tym razem kupuję dla siebie i chciałbym mieć możliwość podłączenia dysku, przeszukałem już troszkę oferty i zainteresowały mnie dwie opcje:
      1.ASUS RT-AC58U (RT-AC1300) - ten jest dostępny w wielu sklepach
      2.RT-AC1300G Plus - ten dostępny jest chyba tylko w dwóch
      Rutery są bardzo podobne i nie wiem, który jest nowszy, lepszy i który będzie miał dłuższe wsparcie? Dlaczego RT-AC1300G Plus jest praktycznie niedostępny i brak jakichkolwiek informacji w sieci o tym sprzęcie?
      Pomóżcie coś doradzić, ewentualnie zaproponujcie coś na podobnym poziomie z możliwością podpięcia dysku do kwoty 450zł max.
    • marbo5
      Przez marbo5
      Witam. Mam problem z vpn na tym router.Odpaliłem serwer poustawiałem wsio jak w opisie.Na fonie dopaliłem tez łączy się wszytko ładnie mogę drukować ale  nie widz im plików żadnych w sieci w sieci,aplikacja asusa do rutera nie działa(po wifi lata )na vpn nie .Ma ktoś pomysł na to co źle robię.Nie wiem czy w tym jednym miejscu co zaznaczyłem cos trzeba wpisac?

• Wlodek_242
      Przez Wlodek_242
      @house
      możesz to trochę rozwinąć? Przeglądałem trochę zasoby internetu i ciągle nie do końca wyłapuję użyteczność AiMesh. Mam póki co inny ASUS RT-N15U w trybie punktu dostępowego. Połączony jest skętką z 4G AC68U, o czym zresztą było w innym temacie. Tak jak napisał @Pagnite
      mam ustawione takie samo SSID i śmiga. Co prawda jakiś tam słaby sygnał od 4G-AC68U łapią ale co jakby nie łapały. Moja rozterka polega na tym, że chciałbym mieć jeszcze użyteczność w postaci 5G na dole a tego stary ASUS nie zapewnia.  Oczywiście taki RT-AC68U to kusząca sprawa ale z drugiej strony mam póki co wrażenie, że to jednak niepotrzebny wydatek. Podsumowując wydaje mi się, że najprościej byłoby mieć urządzenie w trybie AP obsługujące dwa pasma. Reszta należałaby już do routera głównego (4G...). Dobrze myślę? Jeśli nie to wytłumacz co bym zyskał? No i jakie urządzenie mogę mieć w trybie AP w dwóch pasmach i jeszcze żeby ciągnął to z routera po skrętce?

openitforum.pl

Forum poświęcone przesyłaniu i przechowywaniu danych w małej sieci. Prezentujemy testy urządzeń oraz pomagamy w ich obsłudze i konfiguracji.

Obserwuj nas:

Powiadomienie o plikach cookie

Używamy plików cookie do celów związanych z reklamami, mediami społecznościowymi i statystykami. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Wszystkie wymagane w tej kwestii informacje zawierają: Polityka prywatności, Regulamin oraz Warunki użytkowania.