Skocz do zawartości
Ziółek

Cloud Sync - zmiana kolejności chmur na liście

Oceń temat:

Rekomendowane odpowiedzi

Ziółek

Domyślnie chmury pojawiają się na liście w kolejności ich dodania. Nie mogę znaleźć sposobu aby je posegregować w/g własnego uznania. Znacie jakiś sposób ?

CloudSync.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house

Cloud Sync nie posiada takiej opcji, sortowanie jest domyślnie w kolejności dodania. 

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house

Temat zamykam jako rozwiązany.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Łukasz Socha
      Przez Łukasz Socha
      A takie pytanko mam...czy sama zmiana routera może wpływać na odczuwanie szybszego działania sieci? Mam wrażenie, ze strony wczytują się szybciej...
    • gabrychu
      Przez gabrychu
      @house a co kupujesz, jeśli można wiedzieć? Na jakiś krótki test będzie można liczyć? 🙂

To zamieniasz swojego Synology czy uzupelniasz swoje zasoby, o dodatkowy sprzęt?
    • neon
      Przez neon
      House a jakieś masz uwagi do Cloud Key ? bo właśnie odebrałem Swój ? Konfigurowałeś już

openitforum.pl

Forum poświęcone przesyłaniu i przechowywaniu danych w małej sieci. Prezentujemy testy urządzeń oraz pomagamy w ich obsłudze i konfiguracji.

Powiadomienie o plikach cookie

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Wszystkie wymagane w tej kwestii informacje zawierają: Polityka prywatności, Regulamin oraz Warunki użytkowania.