Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

OpenITbot

NETGEAR DM200 nowy bardzo szybki modem DSL

Rekomendowane odpowiedzi

OpenITbot

Nowy modem wprowadzony przez NETGEAR na polski rynek to szerokopasmowy, wyjątkowo szybki DM200 z uniwersalnym wsparciem połączeń DSL. Oferuje dostęp do szerokopasmowe połączenia VDSL/ADSL wraz automatyczną detekcją łącza. Prosta instalacja z programem Smart Wizard nie potrzebuje płyty CD.

netgear_dm200_1.jpgnetgear_dm200_2.jpgnetgear_dm200_3.jpg

Nowy modem DSL od NETGEAR to szerokopasmowe, wyjątkowe szybkie, proste i ekonomiczne połączenie do internetu VDSL/ADSL. W technologią Fast Ethernet, modem DM200 łączy się bezpośrednio z komputerem czy routerem bezprzewodowym. Kompatybilność z największymi dostawcami internetu DSL i wyjątkowa prostota konfiguracji stanowią o uniwersalności tego urządzenia.

netgear_dm200_4.jpgnetgear_dm200_5.jpg

DM200 to urządzenie o niewysokiej cenie, oferujące super szybki dostęp do internetu DSL, które łączy się też z superszybkimi łączami VDSL/ADSL. Jest kompatybilny z VDSL, VDSL2, ADSL, ADSL2, ADSL2+. Dostarcza szybkość pobierania nawet do 200 Mbps (ze wsparciem ISP). Bardzo prosta instalacja poprzez aplikację Smart Wizard odbywa się bez płyty CD. Połączenie jest bezpieczne i chronione przed atakami poprzez DoS (Denial-of-Service).

Cena urządzenia to ok. 219 zł zł brutto. Więcej informacji : http://www.netgear.com/home/products/networking/dsl-modems-routers/DM200.aspx

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Mosfet
      Przez Mosfet
      Witam,

Zwracam się do Was z prośbą byście pomogli mi podjąć decyzję. Poszukuję dobrego routera do mojego mieszkania ok. 60m2. Zależy mi na bardzo mocnym i stabilnym sygnale w całym mieszkaniu. Ostatnio zakupiłem kamerę internetową która łączy sie za pomcą wifi 2,4 oraz 5GHz z moim dotychczasowym routerem Netgear WNR3500L V2 (niestety tylko po 2,4GHz), przy fullhd opóźnienia ma straszne i do tego przycina obraz:/ Do pokoju w którym kamera jest zainstalowana w linii prostej jest jakieś 6-7m, na przeszkodzie stoją dwie ścianki z gazobetonu i szafa:). Zależałoby mi również na stremowaniu 4k na TV ale to już z bliskiej odległości.  I tu pytanie do Was ponieważ mam rozterkę pomiędzy ASUS RT-AC86U a R7800 Nighthawk X4S co byście bardziej polecali (zakładając że oba są w tej samej cenie)?
    • NivezNo1
      Przez NivezNo1
      Cześć, gdy zresetuję albo wyłączę i włączę ponownie router NetGear R7000. Nie trzyma on w ogóle ustawień. To znaczy ciągle prosi o wpisanie użytkownika i hasła administratora. Owszem, założyłem temat na Forum DD wrt, ponieważ taki firmware wgrałem po xwrt ale nie wiem czy nie ma faktycznie innej drogi i muszę wgrać cfe bin przez specjalny kabel?

Link do mojego tematu:
      Nie posiadasz wymaganych uprawnień, aby wyświetlać zawartość linków.  
      Dzięki za pomoc w rozjaśnieniu sprawy.
    • esselite
      Przez esselite
      Kurcze, czy po zainstalowaniu przez Was aplikacji na Androida Asus Router, jesteście w stanie się połączyć? Tylko nie mówię o tym, jak już macie połączenie, tylko po odinstalowaniu APK i zainstalowaniu na nowo.
      Ja mam Lenovo P2 na Android 7.0. działało mi toto, ale jak ostatnio odinstalowywalem apke, to pop ponownym zainstalowaniu nie znajduje routera.

openitforum.pl

Forum poświęcone przesyłaniu i przechowywaniu danych w małej sieci. Prezentujemy testy urządzeń oraz pomagamy w ich obsłudze i konfiguracji.

Powiadomienie o plikach cookie

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Wszystkie wymagane w tej kwestii informacje zawierają: Polityka prywatności, Regulamin oraz Warunki użytkowania.