Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

milanoa

Internet z Multimedii

Rekomendowane odpowiedzi

milanoa

Witam serdecznie,

nurtuje mnie jedna rzecz, mianowicie chodzi mi o taką kwestie, jakie urządzenie dostarcza w/w firma dla końcowego użytkownika. Czy doprowadzają światełko bezpośrednio do mieszkania, jest ktoś na forum co posiada od nich łącze i może podzielić się wrażeniami z użytkowania ich internetu, dziękuje :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
neon

dają swój modem, chyba że podpisałeś umowę też na internet wifi to wtedy jeszcze router wifi dostaniesz. 

modem ostatnio miałem wymieniony na cisco, wczesniej był thomson i cały czas były jakieś problemy. ogólnie trzeba monterów pilnować, bo ja np musiałem ich troszkę poganiać żeby chodziło jak należy. 

pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
milanoa

Dzięki za odpowiedź, a możesz jeszcze napisać co to za model i czy kabelek to światłowód?.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
neon

Cisco EPC3008

To nie światłowód bo mam max 60 mb/ s. 

Z dobrego źródła wiem, że w mojej lokalizacji nie da rady lepszej prędkości. Tzn można wziąć płacić, ale i tak lipa z tego. 

Światłowód to teraz u mnie orange wstawił można wziąć 300 mb\s w tej samej cenie co niby multimedia 120 mb\s. 

Pozdrawiam 

Ale u Ciebie może mają światłowód.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• gozdek
      Przez gozdek
      Cześć,

Mam dwa DS218j w różnych lokacjach, dynamiczne IP.
      Chciałbym mieć możliwość swobodnej wymiany plików pomiędzy nimi. Najfajniej by było gdybym miał na każdym DSie w File Station podmontowany jakiś folder z drugiego DSa.
      Jest taka możliwość? Patrzyłem o co chodzi z rsync i to raczej nie to...
      Już całkiem fajnie by było gdybym nie musiał nic konfigurować na routerze

pozdr,
      gozdek
    • IGOSNIPE
      Przez IGOSNIPE
      Cześć!

Kupuję lepszy internet do domu który będzie wyciągać 500/50. Moje pytanie brzmi. Jaki router który ma w standardzie 10/100/100 na lan z taką przepustowością będzie git? Oraz jaką kartę sieciową najlepiej na pci-express do tego zestawu kupić? Nie mogę niestety podłączyć kabla.
    • krucyfix
      Przez krucyfix
      Witam,
      szukam routera do internetu LTE (głównie do sieci Play LTE i T-Mobile).
      Zastanawiam się pomiędzy tymi trzema:
      Huawei B618s-22D  ASUS 4G-AC68U  Netgear R7100LG Które dwa z nich byłyby najlepsze i dlaczego?

openitforum.pl

Forum poświęcone przesyłaniu i przechowywaniu danych w małej sieci. Prezentujemy testy urządzeń oraz pomagamy w ich obsłudze i konfiguracji.

Powiadomienie o plikach cookie

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Wszystkie wymagane w tej kwestii informacje zawierają: Polityka prywatności, Regulamin oraz Warunki użytkowania.