Jump to content
neon

Czy używacie photostationuploader ?

Rate this topic

Recommended Posts

neon

Chciałem zapytać czy używacie Fotostationuploader ? czy macie jakieś inne rozwiązania do wrzucenia dużej ilości foto na DSM

pozdrawiam 

Sierek

Ja mam podmapowany dysk i tradycyjnie kopiuję pod Windows :)

• Like it 1

house

wystarczy poczytać tutaj : 

You do not have the required permissions to view the link content.

zaleca się korzystanie z aplikacji Photo Station Uploader, która wykorzystuje zasoby komputera do szybszego generowania miniatur i kompresji wideo przed rozpoczęciem procesu przesyłania.

Osobiście wrzucam kartę SD do laptopa, upload za pomocą tego narzędzia, poszumią trochę wentylatory i wszystko szybko i sprawnie wgrywa się na serwer. Wybieram taką opcję ze względu na szybkość. 

Ziółek

Pierwszy raz zdjęcia wrzuciłem uploaderem (100 giga) bo bez niego miniatury DS mieliłby pewnie z miesiąc. Teraz dorzucam już z mapowanego dysku.

Sent from my HUAWEI P7-L10 using Tapatalk

• Like it 1

neon

dzięki Panowie 

house

Temat zamykam jako rozwiązany.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• csm31458
      By csm31458
      Witam

Mam pytanie odnosnie routera Synology RT2600ac , czy jest mozliwosc by sprawdzic gdzie jakies urzadzenie ( np poprzes urzadzenia lokalnego IP ) laczy sie na zewnatrz?
      NP dziecka tablet i jakie adresy IP odwiedza? lub urzadzenie smart dokad wysyla pakiety ?

dzieki za wszelkie odpowiedzi i rady
    • neon
      By neon
      Witam, 
      czy Synology QuickConnect jest bezpieczne ? czy używacie tego rozwiązania do łączenia się z Waszymi routerami ? 

Pozdrawiam 

openitforum.pl

Forum poświęcone przesyłaniu i przechowywaniu danych w małej sieci. Prezentujemy testy urządzeń oraz pomagamy w ich obsłudze i konfiguracji.
  • Create New...

Important Information

We use cookies for purposes related to advertising, social media and statistics. By continuing to browse this site, you agree to our use of cookies. All information required in this matter includes: Privacy Policy, Guidelines and Terms of Use.