Skocz do zawartości
Radek Garwacki

Jak dodać użytkownika do kamery D-Link DCS-2136L

Oceń temat:

Rekomendowane odpowiedzi

Radek Garwacki

Witam

Jestem świeżym użytkownikiem kamerki i mam pytanie o dodanie drugiego użytkownika. 

Do kamerki można się dostać lokalnie, gdzie user to admin i hasło, bądź przez stronę mydlink, gdzie jestem administratorem. Jak druga osoba może mieć dostęp do kamery przez przeglądarkę? Czy musi założyć sobie konto na mydlink? Czy dwie osoby będą miały wgląd w te same ustawienia?

Proszę o podpowiedź, bo w instrukcji i w sieci nic nie znalazłem na ten temat

Pozdrawiam

Radek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house

Strona 57 (Sekcja 4 : Konfiguracja) pliku PDF : DCS-2136L_A1_Manual_v1.00(WW) dostępnego na stronie D-Link. Możesz utworzyć maksymalnie 20 użytkowników. Niestety nie wiem jaki jest poziom uprawnień - czy użytkownicy mają dostęp jedynie do live obrazu, czy do jakichkolwiek ustawień. Załóż jedno konto, zaloguj się i sprawdź.

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
bubek

Mam D-Link_DCS-935L

by dodac usera trzeba wejsc po ip w konsole kamery --> maintenance --> ADD USER ACCOUNT

co prawda ja moge tylko 10 userów ale wystarcza

Taka dygresja mała. Współpracuje mój model kamery, a raczej 2 kamery, z NAS'em Qnap 212P całkiem nieźle. więc chyba nie warto dopłacać do 2330L jeżeli ktoś chce do zastosowań wewnętrznych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• mollu
      Przez mollu
      Witam, robię porządki w swoich zabawkach i mam m.in. dyski których chciałbym się pozbyć.
      Wiadomo, że może trafić w różne ręce i raczej wolał bym by dane skasowane nie dało się "odczytać".
      Przy okazji chciałbym dysk sprawdzić - czy jest w 100% sprawny - czy nie ma np. bb.
      Jaki soft pod windowsa polecacie? Najlepiej darmowy lub ew płatny 
    • sebasvp
      Przez sebasvp
      Witam
      Jak usunąć z routera asus rt-ac68u wszystkie dane, ponieważ mam teraz inny internet przez kablówke i nie mogę sie zalogowac do strony konfiguracji routera. idzie to jkoś pominąc by móc sie zalogować i usunąć dane?
    • mollu
      Przez mollu
      Witam, 
      Właśnie ukazał się test na pclab tego urządzenia i wynika z niego że działa vht160 (zestawione połączenie 1,7gbit).
      https://pclab.pl/kom90982.html
      Z recenzji na tej stronie wynika że jest to niemożliwe:
      https://www.cnet.com/uk/products/d-link-exo-ac2600-mu-mimo-wi-fi-router/review/2/
      "I was excited to see that the DIR-882 had 160MHz channel support, but couldn't find mention of it in the settings. You can only set the channel width to auto 20/40/80MHz or auto 20/40MHz. The retail box has a footnote that says, "160MHz support may require a further firmware update." According to D-Link, it's still working on offering channel bonding with 80MHz+80MHz channels to reach 3.5Gbps speeds. It should be available in early in 2018."

I komu wierzyć?? Ktoś się tym urządzeniem bawił? 
      @house, jak wynika z testu urządzenie się różni od Edimax'a - n.in. ilością pamięci ...

openitforum.pl

Forum poświęcone przesyłaniu i przechowywaniu danych w małej sieci. Prezentujemy testy urządzeń oraz pomagamy w ich obsłudze i konfiguracji.

Powiadomienie o plikach cookie

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Wszystkie wymagane w tej kwestii informacje zawierają: Polityka prywatności, Regulamin oraz Warunki użytkowania.