Skocz do zawartości
dao

Jaki hdd do routera ?

Oceń temat:

Rekomendowane odpowiedzi

dao

Jaki wybrać, żeby był szybki niezawodny i bezgłośny ? U mnie w tandemie z r7800. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Bodzio

Ja mam Toshiba MQ01ABD100 USB 3.0. Co prawda podlaczony do NAS-a a nie do routera jednak zlego slowa o nim nie moge powiedziec. Dysk bez wlasnego, oddzielnego zasilania. Kiedys byl tez podlaczony do tunera TV i tez dzialal bez najmniejszych problemow.

Edytowane przez Bodzio

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house

każdy poleca to co posiada :D Osobiście każdemu doradzam WD My Passport 1TB USB 3.0 (WDBBEP0010BBK-EESN) :

Zaletą jest to, że działa praktycznie z każdym routerem (testuję nim wydajność portów USB i działał zawsze z każdym modelem), niskie zapotrzebowanie na prąd oraz 5400 RPM. Poza tym od 3 lat nie chce się popsuć :) 

2016-08-05_070038.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• dagro
      Przez dagro
      Witam
      Mogę kupić używanego R6800 za ok. 300zł. Pochodzi z Amazona. 
      Moje pytanie brzmi czy warto? Czy mam na coś uważać? Również z Amazona trafiają się R7000 i R7000P za ok. 400-450zł.
      Czy lepiej kupić nowego Asusa RT AC58U?
      Potrzebuję dobre radio 2,4GHz (2 telewizory), na 5GHz-jeden laptop i trzy telefony. Po "kablu" mam 3 komputery.
      Zastosowanie podstawowe, alternatywny soft niekoniecznie, ale wsparcie producenta i aktualizacje mile widziane.
      Internet mam z osiedlowej kablówki 120 Mb/s.
    • Gorbalski
      Przez Gorbalski
      Część
      Mój Netgear WNDR3700V2 padł i poszukuję nowego sprzętu.
      Ostatnio testowałem Linksys ae9300 ale nie za bardzo chciał funkcjonować. Po tygodniu zaczął wariować i go dodałem.
      Była to tzw. refubrished. Nie mogłem się dostać do niego po WI-FI.
      Patrząc na specyfikację to jest to mocny sprzęt ale co z tego jak nie działa prawidłowo.
      Zastanawiam się nad
      Asusem rt86u
      Synology rt2600ac
      TP-link Archer c4000 nowsza konstrukcja
      Zawsze kupuję sprzęty z założeniem, że na trochę musi wystarczyć.
      Router będzie działa w mieszkaniu ok 70 m2.
      Internet jest dostarczany po kablu z routera Vectry. Do routera miałem podłączony switch, który rozdziela neta na TV, wieżę i NAS Synology DS718+
      Pozdrawiam
      Michał

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

• Tom.O
      Przez Tom.O
      Włączyłem w Synology DS218+ hibernację HDD po 2h. Niestety urządzenie nie wchodzi w hibernację nawet po dłuższym okresie.
      Mam wyłączone usługi takie jak:
      - Synchronizacja czasu
      - Quick connect
      - Bonjour
      - DDNS

Działają tylko podstawowe pakiety takie jak: Audio, Video, Photo, Download station. (nikt z nich nie korzysta)...

Jak ustawię krótszy czas np. 20min to wtedy zdarza się, że serwer uśpi dyski twarde, ale potem je wybudza.
      W moim poprzednim DS215j nie było takich problemów...

Jeżeli to ma znaczenie to mam konfigurację SSD + HDD ? (Samsung 860EVO + WD Red)

openitforum.pl

Forum poświęcone przesyłaniu i przechowywaniu danych w małej sieci. Prezentujemy testy urządzeń oraz pomagamy w ich obsłudze i konfiguracji.

Powiadomienie o plikach cookie

Używamy plików cookie do celów związanych z reklamami, mediami społecznościowymi i statystykami. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Wszystkie wymagane w tej kwestii informacje zawierają: Polityka prywatności, Regulamin oraz Warunki użytkowania.