Skocz do zawartości
dao

Jaki hdd do routera ?

Oceń temat:

Rekomendowane odpowiedzi

dao

Jaki wybrać, żeby był szybki niezawodny i bezgłośny ? U mnie w tandemie z r7800. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Bodzio

Ja mam Toshiba MQ01ABD100 USB 3.0. Co prawda podlaczony do NAS-a a nie do routera jednak zlego slowa o nim nie moge powiedziec. Dysk bez wlasnego, oddzielnego zasilania. Kiedys byl tez podlaczony do tunera TV i tez dzialal bez najmniejszych problemow.

Edytowane przez Bodzio

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house

każdy poleca to co posiada :D Osobiście każdemu doradzam WD My Passport 1TB USB 3.0 (WDBBEP0010BBK-EESN) :

Zaletą jest to, że działa praktycznie z każdym routerem (testuję nim wydajność portów USB i działał zawsze z każdym modelem), niskie zapotrzebowanie na prąd oraz 5400 RPM. Poza tym od 3 lat nie chce się popsuć :) 

2016-08-05_070038.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Łukasz Socha
      Przez Łukasz Socha
      A takie pytanko mam...czy sama zmiana routera może wpływać na odczuwanie szybszego działania sieci? Mam wrażenie, ze strony wczytują się szybciej...
    • Jaconovac
      Przez Jaconovac
      Mam problem z moją Kartą sieciową (Qualcomm Atheros AR9485 Wireless Network Adapter) w laptopie Toshiba satellite C55t=B5110.
      Nigdy nie miałem problemów z tą kartą aż pewnego dnia obudziłem się rano i patrzę, że nie mam dostępu do internetu. Pomyślałem że pewnie mnie coś rozłączyło. Okazało się jednak że karta przestała widzieć mój router. Ciekawą rzeczą jest to, że wi-fi działa prawidłowo na 2 komputerach, w moim tv jest ok, PlayStation 4 tak samo i w smartfonach też nie ma problemów, nie ma problemów. Jak zdążyłem się zorientować po prostu moja karta sieciowa przestała wykrywać połączenia wi-fi w technologii 5Ghz. Pomyślałem także że może być coś nie tak z moim systemem Windows 10, jednak po sformatowaniu partycji i ponownym zainstalowaniu systemu, nadal moja karta nie widzi wi-fi 5Ghz. 
      I teraz pytanie, da się jakoś zrobić tak, żeby karta znów wykrywała połączenia wi-fi 5Ghz ? 
    • kapciu75
      Przez kapciu75
      Panowie, podepnę się po  temat. Poszukuję routera do mieszkania 50m2. Obecnie posiadam Netgear WNDR4300, poszukuję czegoś z VPN. Zastanawiam się pomiędzy Netgear R7000 a Asus RT-AC66U. Fajnie gdyby można go było zawiesić na ścianie. Jak się okazuje, niewiele routerów ma taką opcję. Proszę o rady.

openitforum.pl

Forum poświęcone przesyłaniu i przechowywaniu danych w małej sieci. Prezentujemy testy urządzeń oraz pomagamy w ich obsłudze i konfiguracji.

Powiadomienie o plikach cookie

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Wszystkie wymagane w tej kwestii informacje zawierają: Polityka prywatności, Regulamin oraz Warunki użytkowania.