Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Bodzio

Push notification w Tapatalk

Recommended Posts

Bodzio

Dziala wam push notification w Tapatalk ? Ja nie moge go za nic w swiecie zmusic do dzialania. Kilka dni temu przestalo dzialac i do dzisiaj sie nie moge z tym uporac.

Tapatalk na Androidzie.

house

To samo u mnie, mam 13 obserwowanych stron, jakiś czas temu zniknęły push'e... Nie wiem czy czasem nie zmigrowano ich do płatnego planu dla site owners. Z powiadomień pozostały mi blogowe artykuły na antyweb. Wszelkie fora zdechły. Tutaj tapatalk działa na darmowym planie, może coś jest na rzeczy...
A jakie uprawnienia przypisales aplikacji odnośnie powiadomień w samym androidzie?

Sorry, only registered users can display images :(

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Bodzio

W Androidzie mam dobre ustawienia. Jeszcze jakies 3-4 dni temu dostawalem powiadomienia. Od tamtej pory lipa. Pewnie bedzie tak jak mowisz ze przeniesli forum do platnego planu. Trudno. Jakos przezyje :)

Bodzio

OOOO dostalem push'a :) House likes your post. Zauwazylem ze od ktorejs wersji Tapatalka sa z nim ciagle jakies problemy.

house

Osobną sprawą są aktualizacje skryptu forum nad którymi nie nadąża tapatalk, aktualizacje IPS pojawiają się czasem 2x w miesiącu a tapatalk znacznie rzadziej. Obecnie wszystko jest zgrane między wersjami.

Bodzio

Teraz dostaje pussh'e jak ktos polubi moj post ale o nowych postach juz nie.

house

I u mnie jest dokładnie taka sama sytuacja, trzeba czekać na aktualizację wtyczki tapatalk.

house

@Bodzio sprawdź czy masz włączoną opcję obserwowania danego tematu z którego chcesz otrzymywać push'e. Dziś powiadomienia działają. 

Bodzio

Tak mam wlaczona te opcje i tez mi dzisiaj dziala :). Powiadomienia o PW tez mi dzialaja.

A tak poza tematem to podoba mi sie bardzo ten silnik forum.

house
4 minuty temu, Bodzio napisał:

Tak mam wlaczona te opcje i tez mi dzisiaj dziala :). Powiadomienia o PW tez mi dzialaja.

nie zmieniałem nic, wtyczka najnowsza, problem leżał zapewne w samym tapatalk

5 minut temu, Bodzio napisał:

A tak poza tematem to podoba mi sie bardzo ten silnik forum

:D 

Bodzio
1 minutę temu, house napisał:

problem leżał zapewne w samym tapatalk

Pewnie tak. Teraz dostaje powiadomienia na tapatalk szybciej niz Web Push :)

house

web push mocno oparte jest o cookie i przeglądarkę. nie jest to najlepsze rozwiązanie ale jedynie możliwe. Ta opcja najsprawniej działa jedynie w momencie kiedy strona forum otwarta jest w tle w którejś z zakładek przeglądarki. 

Bodzio

Dla mnie ta funkcjonalnosc forum tez jest bardzo przydatna. Dodatkowo RSS i Tapatalk wlasnie :) .

Spotyka sie jeszcze sporo forum na silniku phpBB2 i tam jedynie RSS jest dostepny. Ale i tak nie na kazdym.

Tutaj to wszystko super dziala. Jest XXI wiek i praktycznie kazdy ma smartfona. Moim zdaniem tak wlasnie to powinno wygladac. Wersja forum dla PC (taka tradycyjna ze tak powiem) plus funkcjonalnosci dla urzadzen mobilnych. Sama wersja mobilna strony forum w moim odczuciu niczego nie rozwiazuje.

house
38 minut temu, Bodzio napisał:

Spotyka sie jeszcze sporo forum na silniku phpBB2 i tam jedynie RSS jest dostepny. Ale i tak nie na kazdym.

różnica pomiędzy IPS a phpBB2 to model licencjonowania i koszty. Otwarte oprogramowanie czasem nie ma aż tak dopieszczonych "ficzerów" jak produkt płatny którym jest IPS. Wsparcie płatnego produktu nie kosztuje dużo, działa prężnie a zależało mi na tym aby nie zajmować się stroną techniczną forum tylko treścią i sprzętem. 

41 minut temu, Bodzio napisał:

Tutaj to wszystko super dziala

miłego korzystania w takim razie :D 

house

Temat zamykam jako rozwiązany.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• house
      By house
      Czysto formalnie chciałbym Was powiadomić, że z dniem wczorajszym zaprzestałem używania aplikacji Tapatalk na Openitforum.pl. Wraz z aktualizacją oprogramowania naszej strony do wersji 4.2.x Tapatalk z pluginu forum został przeniesiony do rozwiązania aplikacyjnego. Niestety ze względu na marnej jakości "przeniesienie" funkcjonalności, przede wszystkim w kwestiach 
      niepoprawnej obsługi formatowania tekstu, nadmiernego obciążenia serwera przez aplikację, notorycznych błędów w działaniu samej aplikacji, która generowała dość dużo błędów bazy a w szczególności nieuzasadnionym funkcjonalnością pełnym dostępie do danych Waszych kont z naszej bazy (w tym używanych przez Was adresów email),  dyskusyjnego" sposobu obsługi linków (gdzie wszystkie klikane przez Was linki przechodzą przez jedno miejsce - hxxp://link.tapatalk.com/api/click?key=idlinku&out=target W związku z tym, że nikogo nie powinny interesować Wasze prywatne dane oraz aktywność na tej stronie, bez podania jasnego i klarownego wyjaśnienia, które mógłbym poddać ocenie - postanowiłem całkowicie pozbyć się możliwości przeglądania naszych zasobów przez tą aplikację. Mam nadzieję, że responsywny styl strony, działający całkiem dobrze na urządzeniach mobilnych, nie będzie przeszkodą do czytania nas nadal

openitforum.pl

Forum poświęcone przesyłaniu i przechowywaniu danych w małej sieci.
Prezentujemy testy urządzeń oraz pomagamy w ich obsłudze i konfiguracji.
  • Create New...

Important Information

We use cookies for purposes related to advertising, social media and statistics. By continuing to browse this site, you agree to our use of cookies. All information required in this matter includes: Privacy Policy, Guidelines and Terms of Use.