Skocz do zawartości
baczupl

ZyXEL NSA325v2 - kopiowanie plikow na dysk zewnetrzny

Oceń temat:

Rekomendowane odpowiedzi

baczupl

Witam

Posiadam ZyXELa NSA325v2 i mam taki problem:

Chcialbym zgrać pewne pliki (dosyć duże ponad 2gb) na podpiety dysk zewnetrzny przez przednie gniazdo USB

W jaki sposób zrobic to najszybciej. Nasa używam tylko w opcji wifi i gdy robię to z poziomu laptopa pliki są kopiowane

najpierw na laptopa i dopiero na ten dysk. Czy można to zrobic "bespośrednio" z dysków nasa na ten dysk zewnetrzny?

Próbowałem przez przegladarke ale nie można tam zrobic"kopiuj/wklej"

Prosze o pomoc

Pzdr

Piotr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house

Tam nie ma opcji kopiuj/wklej - w file browser przeciągnij folder do miejsca docelowego (dysk usb) i FW zapyta Cię czy przenieść pliki czy je przekopiować. Nie ma niestety żadnego paska postępu tej operacji. Ewentualnie na 202 stronie User Guide  (dostępnego na stronie producenta) jest instrukcja jak używać automatu do kopiowania wskazanego folderu na dysk usb - przycisk USB Copy/Sync. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• muzykcb
      Przez muzykcb
      Cześć.

Jakiej firmy dysk 2,5" o pojemności 3TB lub 4TB polecacie (zalecacie) do RT-AC68U ?

Zależy mi na długości pracy - obecny ADATA wytrzymał 3 lata
    • muzykcb
      Przez muzykcb
      Witam.
      Posiadam ASUS G752VY z dyskiem Samsung 960 Evo SSD M.2 NVMe czy mogę pod drugi slot podłączyć dysk zwykły pod m2 (nie NVMe) SSD Samsung 860 EVO 1TB M.2 2280.

https://www.olx.pl/oferta/ssd-samsung-860-evo-1tb-m-2-2280-gwarancja-CID99-IDt3lRw.html#284b2352c9

jeżeli tak to czy będzie działał w RAID0 ?
    • pepe44
      Przez pepe44
      Witam, to mój pierwszy post na tym forum mimo że dosyć długo je śledzę, zawsze udawało mi się znaleźć rozwiązanie problemu ale tutaj nie mam zupełnie pojęcia co jest grane.

Posiadam router ASUS AC68U który średnio radzi sobie z LTE - dołączany modem HUAWEI. Zdecydowałem się na zakup Zyxel LTE3301 ze względu na pochlebne opinie o jego wspaniałym zasięgu i stabilności pracy. Rewelacji przyznam szczerze nie było już od samego początku - tam gdzie modem HUAWEI tylko na USB bez anten zewnętrznych nie miał problemu z nawiązaniem połączenia z BTS - Zyxel wskazuje na słabe połączenie a na początku na jego brak (być może czas na inicjalizację połączenia). Mimo wszystko jak już nawiązał połączenie, to udało mi się osiągnąć na nim ponad 40Mbps co w pełni mnie zadowala (ASUS około 15Mbps ze względu na brak wsparcia 4G/LTE) . Postanowiłem sprawdzić w innej lokalizacji tam gdzie teoretycznie sygnał jest mocniejszy i tutaj moją uwagę zwróciło działanie routera - statystyki połączenia z BTS praktycznie takie same jak w pierwszy przypadku jednak szybkość internetu zwala z nóg... ping 250 (czasem speedtest  pokazywał wartości 2000ms), download jakies 0,18 Mbps - po powrocie do starej lokalizacji to samo, więc ewidentnie problem po stronie routera... Macie pomysł od czego można zacząć rozwiązywanie tego problemu ? Załączam staty z tych dwóch lokalizacji, tam gdzie teoretycznie parametry są lepsze - internet działał dramatycznie (BTS ten sam). Wcześniej, chociażby przy pierwszym podłączeniu routera, (zanim udało mi się osiągnąć 40Mbps) również miał problemy z szybkością ale zignorowałem problem bo nie miałem czasu na analizę...

Będę wdzięczny za jakiekolwiek wskazówki

openitforum.pl

Forum poświęcone przesyłaniu i przechowywaniu danych w małej sieci. Prezentujemy testy urządzeń oraz pomagamy w ich obsłudze i konfiguracji.

Powiadomienie o plikach cookie

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Wszystkie wymagane w tej kwestii informacje zawierają: Polityka prywatności, Regulamin oraz Warunki użytkowania.