Skocz do zawartości
baczupl

ZyXEL NSA325v2 - kopiowanie plikow na dysk zewnetrzny

Oceń temat:

Rekomendowane odpowiedzi

baczupl

Witam

Posiadam ZyXELa NSA325v2 i mam taki problem:

Chcialbym zgrać pewne pliki (dosyć duże ponad 2gb) na podpiety dysk zewnetrzny przez przednie gniazdo USB

W jaki sposób zrobic to najszybciej. Nasa używam tylko w opcji wifi i gdy robię to z poziomu laptopa pliki są kopiowane

najpierw na laptopa i dopiero na ten dysk. Czy można to zrobic "bespośrednio" z dysków nasa na ten dysk zewnetrzny?

Próbowałem przez przegladarke ale nie można tam zrobic"kopiuj/wklej"

Prosze o pomoc

Pzdr

Piotr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house

Tam nie ma opcji kopiuj/wklej - w file browser przeciągnij folder do miejsca docelowego (dysk usb) i FW zapyta Cię czy przenieść pliki czy je przekopiować. Nie ma niestety żadnego paska postępu tej operacji. Ewentualnie na 202 stronie User Guide  (dostępnego na stronie producenta) jest instrukcja jak używać automatu do kopiowania wskazanego folderu na dysk usb - przycisk USB Copy/Sync. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Łukasz Socha
      Przez Łukasz Socha
      A może dyski?

do 453be chce wpakować dysk ssd i postawić na nim system dla lepszej jego responsywnosci. Czy jeden dysk wystarczy, a może koniecznie trzeba macierz r1? 
      Jaki dysk polecacie do takiego smzastosowania?

pozdrawiam
    • Ziółek
      Przez Ziółek
      Witam,

Znajomy chce wymienić swój już od dawna nie sprawdzający się stary D-link DNS-320.
      Główne zadanie nowego serwera to jak najszybsze przesyłanie plików NAS <-> 4szt. PC w sieci LAN. 
      Budżet (razem z jednym dyskiem) to maksymalnie 2k.

• Eleonor
      Przez Eleonor
      Chcę zmienić dysk podłączony do routera na większy ... w tej chwili mam SSD 256 GB a chciałbym 1TB ...  jest to SSD A-DATA SD700
      Mam pomysł że wyłącze router , odłącze dysk i zrobię klonowanie całego dysku na drugi  -- programy do tego mam .....
      czy RT2600ac zaakceptuje to i wszystko będzie ok czy jednak inaczej trzeba to zrobić ?

Jak myślicie - macie jakieś doświadczenia ?

openitforum.pl

Forum poświęcone przesyłaniu i przechowywaniu danych w małej sieci. Prezentujemy testy urządzeń oraz pomagamy w ich obsłudze i konfiguracji.

Obserwuj nas:

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używamy plików cookie do celów związanych z reklamami, mediami społecznościowymi i statystykami. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Wszystkie wymagane w tej kwestii informacje zawierają: Polityka prywatności, Regulamin oraz Warunki użytkowania.