Jump to content
Edward

Wymiana na - Synology RT1900AC Router

Rate this topic

Recommended Posts

Edward

Witam,
Bardzo proszę o podpowiedz - czy jeśli wymieniam na ten nowy router,
wystarczy wpisać nazwę sieci i hasło z poprzedniego?
nic nie popsuje?  -  czy coś przepisać?

Pozdrawiam
Edward 
(stary wapniak, nie bardzo się znam)

• Like it 1

house

Tak, wystarczy przy pierwszym uruchomieniu routera wyklikać kreatora ustawień, wpisać nazwę sieci (SSID) i hasło zabezpieczeń :

co do samego routera to zapoznaj się z :

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• neon
      By neon
      Dziś dodałem do Ac2600ac Mesha i ustawiłem wszystko na auto. niestety często Mesh informuje o: "Synology mesh niestabilne połączenie z punktami wifi." Co można zmienić w ustawieniach, żeby poprawić na lepsze połączenie z punktami wifi? Próbowałem co nieco zmieniać, ale jest tak samo. Może macie jakieś sprawdzone ustawienia ? 

Pozdrawiam

• Rastler
      By Rastler
      Witam,
      Przymierzam się do zmiany routera. Zależy mi przede wszystkim na zasięgu (duży dom około 250m, grube ściany), router od neostrady kompletnie nie zdaje egzaminu. Jestem dosyć zielony w temacie ale z tego co się orientuję musi obsługiwać technologię ADSL. Znalazłem coś takiego https://www.morele.net/router-tp-link-vdsl-adsl-ac1200-archer-vr400-1117843/?utm_source=skapiec.pl&utm_medium=referral
      Czy mając ten router będę w stanie podłaczyć internet bez używania dodatkowego modemu? Nie do końca to rozumiem ale wydaje mi się, że nie każdy router ma wbudowany modem. Inaczej mówiąc czy kupując tylko ten router będę w stanie skonfigurować sieć?
      Czy ten router zapewni mi dobry zasięg w całym domu?
      Oczywiście będę też wdzięczny za propozycje innych routerów.
      Z góry dzięki za odpowiedź.
    • Idanit
      By Idanit
      Support Synology rozsyła ponoć maile, że wraz z końcem roku zaprzestają wsparcia Docker-a. Ktoś może potwierdzić?

openitforum.pl

Forum poświęcone przesyłaniu i przechowywaniu danych w małej sieci.
Prezentujemy testy urządzeń oraz pomagamy w ich obsłudze i konfiguracji.
  • Create New...

Important Information

We use cookies for purposes related to advertising, social media and statistics. By continuing to browse this site, you agree to our use of cookies. All information required in this matter includes: Privacy Policy, Guidelines and Terms of Use.