Jump to content
Ziółek

Video station i segregowanie filmów

Rate this topic

Recommended Posts

Ziółek

Posiadam sporo filmów w katalogu VIDEO. Nie podoba mi się że wybierając kolejność wyświetlania w/g "Ostatnio dodane" wszystkie odcinki seriali wyświetlają się pomiędzy innymi filmami.

Oczywiście wiem że można wyświetlać filmy w/g katalogu ale to z kolei powoduje żę nazewnictwo filmów jest w/g nazwy katalogu a nie faktycznego tytułu.

Czy znacie jakiś sposób żeby ukryć niektóre katalogi z filmami (w moim przypadku z serialami) znajdujące się z katalogu VIDEO ? Może jakieś inne sposoby na rozwiązanie tego tematu ? 

Może można gdzieś modyfikować datę dodania ? Zmieniłbym wtedy tę datę na najstarszą i serial poleciał by na koniec listy.

EDIT:

Doczytałem i znalazłem rozwiązanie najprostsze z możliwych czyli zgodne i instrukcją programu. :14_relaxed:

Wcześniej wszystko wwalone było do głównego folderu VIDEO który podpięty był pod bibliotekę Film. Teraz podzieliłem folder VIDEO na podfoldery FILMY oraz SERIALE. Przeniosłem do nich pliki i założyłem oddzielną bibliotekę dla każdego z nich i po sprawie :-) Po zindeksowaniu nawet opisy dodawane ręcznie pozostały. :))

Video.png

Edited by Ziółek
  • Like it 1

house

Dziś pytanie - dziś odpowiedź :) I do tego z rozwiązaniem :D 

• Like it 1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• H4mm3R
      By H4mm3R
      Witam wszystkich, 
      Od dwóch dni szukam informacji w internecie jak skonfigurować router, kamerę, serwer żeby Surveillance Station wykryło kamery w mojej sieci - niestety bez powodzenia. Może tutaj znajdzie się ktoś kto zna się na rzeczy.
      Posiadam:
      Serwer: Synology DS216+II
      Router: Asus RT-AC5300 + RT-AC86U + BLUE_CAVE (w AiMesh)
      Kamera: HikVision DS-2CD2141G1-IDW1 + EZVIZ CS-CV310

Jak pisałem wyżej mam problem z wykryciem kamery przez SS, dziwne jest to że SS zamiast kamery wykrywa drukarkę Canon. Próbowałem przekierować porty (chyba zrobiłem to dobrze). Sprawdzałem z drugą kamerą i to samo. Podpinałem również kamery pod WAN (wcześniej robiłem to Wireless). Już nie mam pomysłu gdzie i co jeszcze zmienić, sprawdzić. 
      Jest ktoś w stanie mi pomóc?
    • Mario Brot
      By Mario Brot
      Witam na ruterze zainstalowany mam pakiet Download Station w wersji 3.5-2991, oczywiście firmware routera również najnowszy. Niestety program nie może pobrać pliku o rozmiarze powyżej 4 GB. Dysk był w oryginalnym formacie EXT4 oraz w NTFS. Może ktoś wie jak rozwiązać ten problem. Pozdrawiam

• jjjanek1
      By jjjanek1
      Witam posiadałem synology DS-712+ w roku 2017 zakupiłem Synology DS916+ w firmie Fipro w Warszawie,sprzęt dotarł i przystąpiłem do przenoszenia danych ze starego sprzętu na nowy.Niestety jednak poszło coś nie tak ponieważ mam problem z jedną aplikacją WEB Station na synology mam włączoną funkcję blogai do tej pory korzystałem z tego rozwiązania chciałem zainstalować wordpres aby uruchomić stronkę.Niestety aby wordpres zadziałał muszę włączyć WEB Station  w pakietach jest jako zainstalowany ale jako zatrzymany prubowałem odinstalować bez rezultatu,próbowałem włączyć to samo .Przeszedłem do Panelu Sterowania gdzie jest zakładka usługi obecnie była odhaczona więc ponownie usługę załączyłem .Niestety pojawia się komunikat aby wylogować się i ponownie zalogować bez rezultatu nadal nie mogę włączyć usługi. Jeśli pomógł by mi ktoś odnośnie uaktywnienia Web Station byłbym wdzieczny

openitforum.pl

Forum poświęcone przesyłaniu i przechowywaniu danych w małej sieci. Prezentujemy testy urządzeń oraz pomagamy w ich obsłudze i konfiguracji.

Obserwuj nas:

• Create New...

Important Information

We use cookies for purposes related to advertising, social media and statistics. By continuing to browse this site, you agree to our use of cookies. All information required in this matter includes: Privacy Policy, Guidelines and Terms of Use.