Skocz do zawartości
  • ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• ziutek1
      Przez ziutek1
      Witam.
      To mój pierwszy post na forum, pozdrawiam Userów i Administrację.
      Mam następujące pytanie i proszę o pomoc.
      Zamówiłem DS 118 i dysk IronWolf 4Gb. Serwer będzie wykorzystywany do przechowywania plików w sieci lokalnej (dokumenty, muzyka, zdjęcia, filmy), sporadycznie monitoring (maksymalnie 3 kamery, póki co mam jedną Foscam R2). Zaczynam się zastanawiać, czy może jednak nie zmienić zamówienia i wziąć większy dysk - 8 lub nawet 10 Gb. Wiadomo, jaki by dysk nie był duży to i tak kiedyś braknie miejsca, w związku z czym mam pytanie - czy do DS 118 po USB3 można podpiąć zewnętrzny dysk twardy, na którym byłyby filmy i czy ten dysk będzie widziany w sieci lokalnej (tv samsung)? Generalnie filmy będą odtwarzane sporadycznie, więc taki układ bardziej by mi odpowiadał z uwagi na oszczędność prądu. I przy okazji mam jeszcze jedno pytanie, czy można bez szkody dla dysku wyłączać serwer na noc? Nadmieniam, że w nocy nie używam routera...
      Z góry dziękuję za wszelką pomoc. 

• house
      Przez house
      Zapraszamy Was do wzięcia udziału w konkursie współorganizowanym z 

Szczegóły konkursu oraz regulamin znajdują się w poniższym linku :

Nagrodą główną w konkursie jest potestowy, 4 zatokowy serwer NAS Synology DiskStation DS916+ wyposażony w czterordzeniowy procesor Intel Pentium N3710 oraz 8 GB pamięci RAM

Życzymy powodzenia !
    • house

openitforum.pl

Forum poświęcone przesyłaniu i przechowywaniu danych w małej sieci. Prezentujemy testy urządzeń oraz pomagamy w ich obsłudze i konfiguracji.

Powiadomienie o plikach cookie

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Więcej informacji zawiera nasza Polityka prywatności