• ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został osadzony automatycznie.   Wyświetlaj jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

• Podobna zawartość

• AnOfDe
      Przez AnOfDe
      Witam Was,
      kupiłem synology DS216j i bardzo była by mi potrzebna opcja wysyłania filmów na YouTube z mojego DS216.
      Czy są jakieś do tego aplikacje czy coś ? Ewentualnie gdzieś o uszy obiło mi się iż można zainstalować KDE czy to mi pomoże w czymś ?
    • virooz
      Przez virooz
      Witajcie! 

Panowie mam kilka pytań odnośnie RT2600AC:

1) Jumboframe da się włączyć niezależnie od operatora (po stronie LAN'u, bo na filmach pokazowych z systemu widziałem jumbo tylko po stronie wan)?
      2) Da się udostępniać pliki z usb via http -> wan?
      3) Jak wygląda konfiguracja QoS? Czy da się priorytetować coś na podobnej zasadzie jak w AC68u (np. tryb streaming?)

Pewnie jeszcze pojawi się kilka pytań ale teraz nie potrafię zebrać myśli...
      Ogólnie urządzenie działałby to w FTTB 500mbit/500mbit + robiłoby za biedny NAS (udostępnienie filmów pod AndroidTV via SMB) + ewentualna synchronizacja dokumentów (w przyszłości). 

Wymagań co do WiFi za dużych nie mam (mieszkanie 35mkw wysłuyżony WDR3600 dawał radę).
      Początkowo myślałem o RT-AC68u lub RT1900AC ale podobno tego drugiego nie warto...

Z góry dziękuję za pomoc!
  • Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

Openitforum

Forum poświęcone przesyłaniu i przechowywaniu danych w małej sieci. Prezentujemy testy urządzeń oraz pomagamy w ich obsłudze i konfiguracji.