Skocz do zawartości
  • ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• house
      Przez house
      Co byście powiedzieli na takie rozwiązanie - 4G-AC68U ? 

Więcej informacji : 
      Dodaj reakcję lub odpowiedz w tym temacie, aby zobaczyć ukrytą zawartość.
    • Daniel zaw
      Przez Daniel zaw
      pytanie ?   dlaczego synology ma tylko jedną paczkę w centrum pakietów  instalacji Wordpressa ?
      jest możliwość instalacji np: 2 albo 5 Wordpress/ów (blogów) na synology
      skoro jest możliwość to jak mam to zrobić ?

• moniki
      Przez moniki
      Witam wszystkich to mój pierwszy post ..
      Jest tu ktoś co doradzi lub pomoże  wybrać UPS -a dla moich wymagań ? zastanawiam się nad takim modelem  Zasilacz Awaryjny UPS ONLINE 1000VA 900W RACK LCD   
      Dodaj reakcję lub odpowiedz w tym temacie, aby zobaczyć ukrytą zawartość.     Mieszkam w remontowanym obiekcie remont będzie  trwał przez następny rok w związku z tym mam wyłączany prąd minimum 1 w tygodniu na około 2-do 3 godzin zależy mi na stabilności z sieci ..
      obsługiwane gerety to ,Synology DS716+ komputer, imac 27, router asus  pobór prądu dla urządzeń to około 80 watt 
       więc zasilacz awaryjny UPS online 900w będzie odpowiedni?  i będzie kompabitny z moim sprzętem ?

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

Openitforum

Forum poświęcone przesyłaniu i przechowywaniu danych w małej sieci. Prezentujemy testy urządzeń oraz pomagamy w ich obsłudze i konfiguracji.

Powiadomienie o plikach cookie

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Więcej informacji zawiera nasza Polityka prywatności