Skocz do zawartości
  • ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został osadzony automatycznie.   Wyświetlaj jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• gooru2
      Przez gooru2
      To i ja się przyłącze. Również szukam upgrade'u, ale dla ac56. W tej chwili siedzę na dwóch kartach ac8260 i dw1550. Dla mnie priorytet to wydajność wifi i zasięg. Na chwilę obecną sync łapie w okolicach 520-620. Nie ma tragedii. ale można lepiej. Czy r6800 to najlepsze rozwiązanie do 600zł. Pozostałe usługi mniej mnie interesują. Mam NAS na atomie to w razie czego doinstaluje się to czego trzeba czy postawi maszynę wirtualną. Bo z tego co widzę to kilka ciekawych routerów się pojawiło Armor, Edimax, mocne tplinki spadły z ceny.
      Mile widziane AsusWRT.
    • neon
      Przez neon
      House mógłbyś napisać jak się ma filtr kontroli rodzicielskiej z Synology RT 2600 ac do tego co oferuje Netgear ? 
      Pozdrawiam 
    • house
      Przez house
       Miło mi poinformować, że zwycięzcami w konkursie organizowanym wspólnie z firmą Synology zostają: 

- użytkownik @miko - wygrywa nagrodę w postaci serwera NAS Synology DiskStation DS216play za poradnik:
       - użytkownik @limak - wygrywa nagrodę w postaci serwera NAS Synology DiskStation DS216j za poradnik:
       Zwycięzcom gratuluję i czekam na kontakt w celu ustalenia spraw dotyczących wysyłki nagród  
       Pozostałym uczestnikom dziękuję za udział w konkursie 

Openitforum

Forum poświęcone przesyłaniu i przechowywaniu danych w małej sieci. Prezentujemy testy urządzeń oraz pomagamy w ich obsłudze i konfiguracji.