Skocz do zawartości
OpenITbot

Synology prezentuje DiskStation DS916+

Oceń temat:

Rekomendowane odpowiedzi

OpenITbot

Synology® Inc. przedstawiła DS916+, skalowalny 4-kieszeniowy NAS zaprojektowany dla profesjonalistów oraz rozwijających się firm. Posiadając czterordzeniowy procesor, DS916+ szybko wykonuje zadania obliczeniowe oraz szyfrowania. Dzięki rozbudowie do 9 dysków, DS916+ jest w stanie zaspokoić szybko rosnące potrzeby w zakresie pojemności pamięci masowej. Dzięki DiskStation Manager (DSM) 6.0 i różnorodnym pakietom dodatkowym, użytkownicy mogą bezproblemowo synchronizować i udostępniać pliki, efektywnie współpracować i szybko odzyskać dane w razie awarii.

001.jpg002.jpg004.jpg

DS916+ zapewnia wyjątkową wydajność przekraczającą 225 MB/s w trakcie odczytu i 221 MB/s dla zapisu. Podczas przesyłania zaszyfrowanych danych, DS916+ osiąga 225 MB/s w odczycie i 209 MB/s w zapisie oraz może wykonywać szeroką gamę zadań obliczeniowych w bezpiecznym i niezawodnym środowisku pracy. DS916+ ma dwie opcje zainstalowanej pamięci RAM, 2GB lub 8GB dla lepszej elastyczności i wydajności podczas jednoczesnych połączeń i dla wirtualizacji.

Cytat

Zaprojektowany, aby sprostać rosnącym wymaganiom biznesu dotyczących zapotrzebowania na pojemność, DS916+ wypełnia lukę pomiędzy kosztownymi rozwiązaniami dla przedsiębiorstw, a osobistą pamięcią masową, która jest niewystarczająca dla rozwijających się firm", powiedział Michael Wang, Product Manager w Synology Inc. "Dzięki DS916+ i jednostce rozszerzającej pojemność DX513, firmy mogą teraz korzystać z elastycznej skalowalności i zaawansowanych funkcji, jakie oferuje DSM 6.0.

DS916+ działa z DiskStation Manager (DSM), najbardziej zaawansowanym i intuicyjnym systemem operacyjnym dla urządzeń NAS. Posiadając szeroki zakres aplikacji od udostępniania plików multimedialnych po tworzenie kopi zapasowych, DS916+ zapewnia wszystkie niezbędne usługi biznesowe i zwiększona wydajność w pracy. Firma Synology otrzymała liczne wyróżnienia od mediów, takie jak topowa lokata dla rozwiązań NAS dla SMB w ankiecie TechTarget.

Więcej informacji pod adresem:

Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto, aby wyświetlić ukryty link.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Eleonor
      Przez Eleonor
      Tak testuję ten router i jak na razie szału nie ma .... najnowsze firmware i tak :

1.Rano nie miałem internetu ani po WiFi ani po kablu -- wchodzę do routera i widzę czerwony wykrzyknik i coś takiego :
        ograniczony dostęp czy coś w tym stylu .... robię uruchom ponownie i już jest net (miałem tak z 2 razy podczad całego dnia)
      2.Dałem diody LED na wyłączone - powinna tylko jedna świecić .... po jakimś czasie świeci od 2.4 GHz ...
      3.Jakoś długo mi się uruchamia .. z 2 minuty ..
      4.Media Serwer ... hmm bida....
      5.Smart Connect .. mam na auto i tu klimatyzacja którą mam Samsunga nie dostaje netu , drukarka HP także .... na tomato mam 2.4GHz ,mode Auto ,kanał 6 ,40Mhz ,lower ,AES
      6.Dlaczego pakiety widoczne w menu routera nie instalują się ?
      7.Przekierowanie portów 9091 i 51413 dla transmission zrobiłem ,niby działa lecz gdy wejdę w transmission web w ustawienia w zakładkę port gdzie jest 51414 to niżej jest że zamknięty a było open.

Jak na razie tylko tyle teraz wróciłem do R7000 z tomato -- Synology jutro podepnę znowu
    • Eleonor
      Przez Eleonor
      Cześć - mój pierwszy post - pozdrawiam Wszystkich
      Zastanawiam się mocno nad tym routerem i szukam info jak zainstalować dodatki typu transmission , mc itp...
      Dodatkowo interesowały by mnie takie rzeczy jak adblock czyli blokowanie reklam - mam to w R7000 z tomato i działa super
      działaja listy tego typu np:

Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto, aby wyświetlić ukryty link.  
      czy na tym Synology jest to możliwe ?

house wspomógłbyś jakimś tutorialem lub napisał co i jak ?
      pozdrawiam
    • Eleonor
      Przez Eleonor
      Mam jeszcze jedno marzenie z tym routerem :  adblock .... czy jest szansa by tak to działało jak w tomato lub we. coś innego ?

openitforum.pl

Forum poświęcone przesyłaniu i przechowywaniu danych w małej sieci. Prezentujemy testy urządzeń oraz pomagamy w ich obsłudze i konfiguracji.

Powiadomienie o plikach cookie

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Więcej wyjaśni nasza Polityka prywatności.