Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Idanit

Router Linksys E8350 tanio na iBood

Rekomendowane odpowiedzi

Idanit

Jeśli ktoś poszukuje taniego rutera AC to na iBood.com do końca dnia jest w bardzo przyzwoitej cenie Linksys E8350. 554.95 + 29.95 dostawa.

http://www.ibood.com/pl/pl/product-specs/9537/21532/router-linksys-e8350.html

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house

ca 590 PLN za router o wydajności Netgear R7500, dobra cena.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• madhunt3r
      Przez madhunt3r
      Witam,

Szukam routera, który po wifi mi da pełną prędkość łącza które obecnie posiadam, czyli 600 Mb/s. Obecnie mam Asus RT-AC68U jest świetny, ale zarówno na Merlinie jak i standardowym sofcie wyciaga mi max ok 450-500 Mb/s. Czy mam jakiś wadliwy model, czy po prostu nie wyciąga po wifi tyle. Może są jakieś lepsze propozycje? 

Z chęcią bym zostawił tego asusa, gdyby wyciągał pełną prędkość po wifi, teraz mam 600, później może być jeszcze szybciej, a będę z nim stał w miejscu. W wielu recenzjach mówią, że to bardzo szybki router, ale po wifi nie udało mi się na nim osiągnąc 600 Mb/s, Po kablu bez problemu śmiga. W eterze czysto na 5Ghz, tylko jedna sieć, ale na innym kanale. Wszystkiego próbowałem, zmieniałem opcje, ale nic nie pomaga.
    • vandall
      Przez vandall
      Dzień dobry 
      stoję przed kupnem routera do 400-500 zł ( wiadomo im taniej tym lepiej ) do mieszkania 80 m2 w budownictwie z żelbetonowymi scianami 
      szukam czegoś mocnego co zapewni mi dobre pokrycie i zasięg 
      juz zamówiłem netgara r6400 ale morele przez mikolaja oczywiscie poleciało w kulki z terminem dostawy 
      z przeglądania forum poleca się używkę r7000 
      a z nowych ? (gwarancja dobra rzecz) 
      zostac przy r6400 czy isc w Asus RT-AC58U (jak czytam użytkownicy notują lepszy zasięg  po przesiadce z ausua na  netgara własnie w tym modelu )

a może brać używke r7000 lub AC68U bo żelbeton wredny 
      co przemawia za asusem ? (czytalem ze potrafia sie wieszać i grzać, miałem swexa i działał bardzo stabilnie, teraz chciałbym po 5ghz spróbować bo blok itp wiem że zasieg poleci wtedy zostaje mocne 2.4 )

teraz jeszcze za 400 znalazłem r6800  vs 6400 nowke za 440
      czy jest straszna przepaść 6800 vs 7000 czy może warto postawic na asusa  lub zostać przy 6400 
      w sumie swexx wytrzymał z 7 lat więc ta gwarancja to o kand d... rozbić 

pozdrawiam serdecznie 
    • Lukasz1986
      Przez Lukasz1986
      Witam wszystkich na wstępie. 

Posiadam ten router od pół roku i teraz chciałbym się bardziej zagłębić w jego funkcje. Podłączając dysk USB nie mogę przez komputer PC w tej samej sieci kopiować, usuwać ani modyfikować plików na urządzeniu USB. Próbowałem już chyba wszystkiego. Czy instalacja DD-WRT coś zmieni ? Przyznam, że jeśli chodzi o sieci to jestem noga.

Dziękuję za pomoc !
      Łukasz,  

openitforum.pl

Forum poświęcone przesyłaniu i przechowywaniu danych w małej sieci. Prezentujemy testy urządzeń oraz pomagamy w ich obsłudze i konfiguracji.

Powiadomienie o plikach cookie

Używamy plików cookie do celów związanych z reklamami, mediami społecznościowymi i statystykami. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Wszystkie wymagane w tej kwestii informacje zawierają: Polityka prywatności, Regulamin oraz Warunki użytkowania.