Jump to content
Sign in to follow this  
Idanit

Ustawienie strefy czasowej Asuswrt

Recommended Posts

Idanit

nigdy na to nie zwracałem uwagi, ale ostatnio chciałem ustawić harmonogram dostępu do internetu w kontroli rodzicielskiej i zauważyłem komunikat w czasie systemowym " * Uwaga: strefa czasowa jest inna od Twoich ustawień lokalnych. " W strefie czasowej mam wybrane (GMT + 1) Warszawa, Zagrzeb, ale tuż poniżej ten sam komunikat. W związku z tym czas na ruterze też jest niezgodny z rzeczywistością (+1h). Walczę już z tym z godzinę i nic. Pewnie jakaś głupota... ale wiadomo, najciemniej pod latarnią. ;-)

listek2000

Ja ustawiam na Strefa czasowa (GMT+01:00) Sarajevo, Skopje i wtedy wszystko ustawia się automatycznie i znikają ostrzeżenia.

• Like it 2

Idanit
10 minut temu, listek2000 napisał:

Ja ustawiam na Strefa czasowa (GMT+01:00) Sarajevo, Skopje i wtedy wszystko ustawia się automatycznie i znikają ostrzeżenia.

no jaja jakieś pomogło, dzięki wielkie... w życiu bym na to nie wpadł.

• Like it 2

house

a nie lepiej wpisać poprawnie strefę dla Warsaw a ustawić zmianę czasu na naszą urzędową (

Sorry, only registered users can display links :(
) 4 niedzielę 3 miesiąca ? Zawsze tak ustawiam i czas działa mi poprawnie :

Sorry, only registered users can download attachments :(

Sorry, only registered users can download attachments :(

• Like it 2

listek2000

oj doktor ;) podziała Ci do 2019 ;) 

Sorry, only registered users can display links :(

wg mnie, wybór automatyczny załatwia wszystkie problemy z czasem,

wesołych świąt :)

• Like it 1

house

nie zastanawiam się co będzie za 3 lata, na chwilę obecną działa więc niech się asus martwi :) również wesołych ! 

• Like it 1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• wds
      By wds
      Witam,

Posiadam router Asus RT-AC68U i zastanawiam się, jak zrobić to, żeby była widoczna tylko jedna sieć Wifi, bo obecnie mam dostępne dwie sieci w wyszukiwaniu, ta która ma 2.4 Ghz i ta, która ma 5 GHz. 
    • listek2000
      By listek2000
      Witam. Mam garaż wolnostojący oddalony od routera Netgear R7800 w domu jakies 40m. Założyłem w nim kamerke ip hikvision wi-fi. Mimo,że router jest wyśmienity to sygnał przez ceglane sciany na zewnątrz do garażu dochodzi szczątkowy. 
      Chcę kupić tutaj opisany wzmacniacz. I takie praktyczne pytanie. Ustawić go w domu w najbliższym punkcie do garażu (15m) czy w samym garażu blisko kamerki?  
      A może wtedy połączyć kamerke do niego kablem LAN i bezprzewodowo sygnał pójdzie do routera? 
      Kamerka ma wifi tylko 2.4 i maksymalnie n. Zaś po LAN i wifi ac mógłbym w pełni wykorzystać możliwości R7800 i EX7000 ? Dobrze to kombinuje? 
    • OpenITbot
      By  OpenITbot
      Asuswrt-merlin is a customized version of Asus's firmware. The goal is to provide bugfixes and minor enhancements to Asus's firmware, with also 
      a few occasional feature additions.  This is done while retaining the look and feel of the original firmware, and also ensuring that the two codebases remain close enough so it will remain possible to keep up with any new features brought by Asus in the original firmware.
      This project's goal is NOT to develop yet another firmware filled with many features that are rarely used by home users - that is already covered by other excellent projects such as Tomato or DD-WRT. This more conservative approach will also help ensuring the highest level of stability possible.  Priority is given to stability over performance, and performance over features.
      Supported devices are:
      RT-N66U RT-AC66U RT-AC56U RT-AC66U_B1 (use the RT-AC68U firmware) RT-AC68U, RT-AC68P, RT-AC68UF (including HW revision C1 and E1) RT-AC86U RT-AC2900 (use the RT-AC86U firmware) RT-AC1900 & RT-AC1900P (use the RT-AC68U firmware) RT-AC3200 RT-AC87U RT-AC88U RT-AC3100 RT-AC5300 RT-AX88U
      http://asuswrt.lostrealm.ca/

openitforum.pl

Forum poświęcone przesyłaniu i przechowywaniu danych w małej sieci.
Prezentujemy testy urządzeń oraz pomagamy w ich obsłudze i konfiguracji.
  • Create New...

Important Information

We use cookies for purposes related to advertising, social media and statistics. By continuing to browse this site, you agree to our use of cookies. All information required in this matter includes: Privacy Policy, Guidelines and Terms of Use.