Jump to content
muzykcb

ASUS ROG G750JZ - wymiana karty sieciowej z N na AC

Recommended Posts

muzykcb

Witam.

Czy w laptopie ASUS ROG G750JZ można w warunkach domowych wymienić kartę sieciową na AC ?

house

tak, trochę kręcenia ale jest taka możliwość :

muzykcb

Dzięki za wyczerpującą prezentacje.

Podpowiedz jeszcze co wg Ciebie wydajniejsze i bardziej nada się do obróbki programów Video oraz zdjęć :

G750JZ (GTX880M - 4GB) czy

G751JT (GTX970M - 3 GB)

house

sprawdź tutaj : 

You do not have the required permissions to view the link content.

ja bym wybrał 880m z 4GB

muzykcb

Właśnie zastanawiam się nad 4 GB pamięci które do obróbki video mogą być kluczowe, bo jeżeli chodzi o taktowanie to GTX970M jest niewiele ale szybsza

OK. Dzięki.

Edited by muzykcb
  • Like it 1

house

"niewiele ale szybsza" najbardziej zauważysz w ilości FPS w DirectX11/12, czyli ogólnie w grach. Przy obróbce wideo wydajność będzie podobna. Sam szukam obecnie 880M,ale z vbiosem dla clevo.  

magg

A jaka karte zamawiasz do g750jz? Jak bede klad nowa paste to myslalem o wymianie karty na ta co ma house

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

muzykcb

Nie wiem, narazie pytam czy to w ogóle możliwe, w warunkach domowych - na filmie widać że jak najbardziej.

house

Bez dokładania 3 anteny (lub wymiany wszystkich 3 na MHF4) zostaje Intel AC7260 lub Dell DW1550. Wymiana Plug&Play. 

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• Piotr K
      By Piotr K
      Witam serdecznie,
      mam trzy pytania, i będę wdzięczny za pomoc ekspertów:-)

1. czy udało się komuś uruchomić na routerze Asus DSL-AC68U stabilne połącznie 3G ?
      Testowałem 4 modemy USB (Huawei 1750, Huawei 173, Huawei 3131, ZTE669) i po podłączeniu do routera 
      żaden nie był wykrywany. Cały czas w mapie sieci mam komunikat: USB 3.0 Brak urządzenia. 

2. Czy mogę wgrać na ten router alternatywny firmware dla routera Asus RT-AC68U z poniższego linka ?
      https://sourceforge.net/projects/asuswrt-merlin/files/RT-AC68U/Release/
      I czy to pomoże w uruchomieniu któregoś z moich modemów 3G na tym routerze ?
      Mogę zrezygnować z funkcjonalności modemu ADSL w routerze (nie używam)

3. Czy po ewentualnym wgraniu alternatywnego firmware, będę mógł wrać oficjalny soft Asusa w razie potrzeby ?
    • Pakot
      By Pakot
      Czesc,
      informacja dla potomnych. Problem: router w trybie AP wariuje z wifi, zwlaszcza 2,4ghz. Na tyle to upierdliwe, ze dziala jakies 2-3 min. po restarcie, potem calkowicie przestaje, siec pojawia sie i znika co kilka minut, urzadzenia (rozne) nie moga sie polaczyc albo lacza i rozlaczaja. Co ciekawe, po przestawieniu w tryb router wszystko wraca do normy.
      Problem pojawil sie po uaktualnieniu FW do najnowszego 3.0.0.4.382.51610 , ale pozostaje rozniez po cofnieciu do wczesniejszych dostepnych na stronie Asusa: 3.0.0.4.382.51129 oraz 3.0.0.4.382.50624.
      Rozwiazanie:
      zapodac wczesniejszy FW: 3.0.0.4_382_15525, do znaleznienia w sieci.  
    • H4mm3R
      By H4mm3R
      Witam wszystkich, 
      Od dwóch dni szukam informacji w internecie jak skonfigurować router, kamerę, serwer żeby Surveillance Station wykryło kamery w mojej sieci - niestety bez powodzenia. Może tutaj znajdzie się ktoś kto zna się na rzeczy.
      Posiadam:
      Serwer: Synology DS216+II
      Router: Asus RT-AC5300 + RT-AC86U + BLUE_CAVE (w AiMesh)
      Kamera: HikVision DS-2CD2141G1-IDW1 + EZVIZ CS-CV310

Jak pisałem wyżej mam problem z wykryciem kamery przez SS, dziwne jest to że SS zamiast kamery wykrywa drukarkę Canon. Próbowałem przekierować porty (chyba zrobiłem to dobrze). Sprawdzałem z drugą kamerą i to samo. Podpinałem również kamery pod WAN (wcześniej robiłem to Wireless). Już nie mam pomysłu gdzie i co jeszcze zmienić, sprawdzić. 
      Jest ktoś w stanie mi pomóc?

openitforum.pl

Forum poświęcone przesyłaniu i przechowywaniu danych w małej sieci. Prezentujemy testy urządzeń oraz pomagamy w ich obsłudze i konfiguracji.
  • Create New...

Important Information

We use cookies for purposes related to advertising, social media and statistics. By continuing to browse this site, you agree to our use of cookies. All information required in this matter includes: Privacy Policy, Guidelines and Terms of Use.