Skocz do zawartości
Michał Kowalczyk

RT-AC68U Download Master Speed

Oceń temat:

Rekomendowane odpowiedzi

Michał Kowalczyk

Witajcie,

mam pytanie do bardziej doświadczonych użytkowników routerów Asusa zwłaszcza merlinem na pokładzie.

Otóż download master troszkę mnie rozczarował dziś swą wydajnością. Torrent z private trackera leci na kliencie bittorent na pc ok 12MB/s a na download master wyciąga mi zawrotne 1,5MB/s.

Czy ktoś ma podobne doświadczenia odnośnie wydajności DM bo w konfiguracji za dużo zrobić nie można. Nie sądzę, żeby był to problem samego zapisu na dysk ale może się mylę dlatego też proszę o jakieś podpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house

jaki dysk usb ? moim zdaniem lepiej jest zainstalować transmission z entware i podtuningować ustawienia w settings.json. 1,5 MB/s rzeczywiście słabo, ale nie licz na 12 MB/s przez router.  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Michał Kowalczyk

WD passport 500GB na usb 3.0.

Powiem tak na 12MB/s może i nie liczę ale chociaż połowa z tego przy 120Mb/s łaczu była by powiedzmy "akceptowalna".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house

pierwsza rzecz :

potem zainstaluj  transmission-daemon  jest szansa, że akceptowalny poziom osiągniesz. Ważne aby w pliku settings.json (konfiguracja transmission) ustawić : 

i odpowiednia liczbę 

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, aby wyświetlać zawartość pola kod.

adekwatną do wydajności routera i łącza od ISP

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Williusz
      Przez Williusz
      Witam na ruterze zainstalowany mam pakiet Download Station w wersji 3.5-2991, oczywiście firmware routera również najnowszy. Niestety program nie może pobrać pliku o rozmiarze powyżej 4 GB. Dysk był w oryginalnym formacie EXT4 oraz w NTFS. Może ktoś wie jak rozwiązać ten problem. Pozdrawiam

• Tom.O
      Przez Tom.O
      Chciałem się dowiedzieć jakie różnice są pomiędzy routerami Asus RT AC68U a RT AC1900.
      AC1900 jest nawet w niższej cenie, a wydaje się, że to nowsza wersja AC68U. (549zł vs. 639zł)
      Czy warto kupować teraz w tej cenie czy lepiej zaczekać na coś ciekawszego ? (mam teraz model 1200G+)
      Korzystam z Macbooka z MIMO3x3 i mam w domu Synology DS218+.
      https://www.mediaexpert.pl/routery-xdsl/router-asus-rt-ac68u,id-334739
      https://www.mediaexpert.pl/routery-xdsl/router-asus-rt-ac1900,id-1119209

• muzykcb
      Przez muzykcb
      Cześć.
      Dajcie znać czy tylko u mnie od dobrego tygodnia zarówno na najnowszym sofcie Merlina jak i najnowszym od ASUS-a nie działa narzędzie Download Master
      posiadam: RT-AC68U ale sądzę że w innych może być podobnie.

openitforum.pl

Forum poświęcone przesyłaniu i przechowywaniu danych w małej sieci. Prezentujemy testy urządzeń oraz pomagamy w ich obsłudze i konfiguracji.

Obserwuj nas:

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używamy plików cookie do celów związanych z reklamami, mediami społecznościowymi i statystykami. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Wszystkie wymagane w tej kwestii informacje zawierają: Polityka prywatności, Regulamin oraz Warunki użytkowania.