Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

house

Wiosenne konkursy Openitforum

Rekomendowane odpowiedzi

house

Koniec zimy i początek wiosny na forum będzie obfitował w ciekawe wydarzenia :) W ciągu najbliższych tygodni do wygrania na forum będą wartościowe nagrody !

Sponsorem w konkursie jest firma :

tplinklogo.jpg

Piszcie, o jakie modele z portfolio TP-Link chcielibyście powalczyć :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Idanit

Archer MR200 :blush:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house
5 minut temu, Idanit napisał:

odgadłeś pierwszego Jackpot'a! Pozostają kolejne ! :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Idanit

chętnie bym zawalczył o Archer C3200, ale nie sądzę żeby znajdował się w tej puli. :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house

nie, nie ma go. :my_rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ligeza

Ja chętnie bym powalczył o Archer C2600.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house

@ligeza - będziesz miał okazję :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gamebyt

Archer 1900 Touch P5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house
3 godziny temu, Gamebyt napisał:

Archer 1900 Touch P5

niestety nie :)  Routery odgadliście wszystkie. W puli jest jeszcze Archer T4U i kamera NC220. Sprzęt jest nowy, jednak będzie rozpakowany do testu i napisania recenzji :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house

Pula nagród wygląda tak : 

DSC_8330.thumb.JPG.6168f9f4ef48c0cb36cabDSC_8331.thumb.JPG.be75f8cc6978d52702245

Konkursy będą 3. Każdy ze zwycięzców zostanie wyposażony oprócz nagrody głównej w przydatne gadżety - kubek, pendrive 8GB, notes/organizer oraz termos z logiem TP-Link !.

Forma konkursu i zadanie konkursowe zostaną wymyślone przez Was - czekam na Wasze propozycję na PW. Liczę na Waszą kreatywność i życzę powodzenia ! 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house

Który sprzęt chcielibyście jako pierwszy ? 

:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ligeza
2 godziny temu, house napisał:

Który sprzęt chcielibyście jako pierwszy ? 

TP-Link Archer C2600.

Potrzebuję czegoś takiego, aby polepszyć zasięg 5GHz w domu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
miko

Skoro wszystkie będą na konkurs, to w sumie bez różnicy :-)
Również, jak @ligeza, polowałbym przede wszystkim na Archera C2600. Trzeba w końcu wymienić WR1043ND na coś nowszego i z 5 GHz ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Idanit
Dnia 1.03.2016 o 07:40, house napisał:

Forma konkursu i zadanie konkursowe zostaną wymyślone przez Was - czekam na Wasze propozycję na PW

ups... umknęło mi to ;-) wszystkie konkursy już wymyślone?

TP-LINK Archer MR200

ja jestem zainteresowany tym... według mnie wszystkie konkursy powinny być jednocześnie... miałbym mniejszą konkurencję 

:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house
16 minut temu, Idanit napisał:

ups... umknęło mi to ;-) wszystkie konkursy już wymyślone?

czekam na propozycje :) 

17 minut temu, Idanit napisał:

według mnie wszystkie konkursy powinny być jednocześnie... miałbym mniejszą konkurencję

nie ma takiej możliwości :D każdy ma równe szanse :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house

Z okazji pierwszego dnia astronomicznej Wiosny zapraszam do wzięcia udziału w konkursie w którym do wygrania jest router TP-Link Archer MR200 oraz kilka ciekawych gadżetów !

Życzę powodzenia !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
neon

ja również potrzebuję nowego sprzętu :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house

Zwycięzcy gratuluję:

,pozostałym uczestnikom życzę szczęścia w przyszłych konkursach :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house

Kolejny zapowiadany konkurs : 

Do wygrania TP-Link Archer C2600 z kartą sieciowa USB 3.0 TP-Link Archer T4U i zestawem gadżetów ! Powodzenia ! :)  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house

Zwycięzcą w konkursie, któremu przypadła nagroda w postaci TP-Link Archer C2600 jest:

Gratulacje! Wszystkim uczestnikom dziękuję za udział w konkursie :) Wkrótce kolejna okazja, tym razem do wygrania będzie router NETGEAR R7800 ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• OpenITbot
      Przez  OpenITbot
      TP-Link Deco M4, podobnie jak poprzednie modele z rodziny Deco, pozwala na zbudowanie wydajnej sieci WiFi w mieszkaniu, czy jednorodzinnym domu. Dzięki połączeniu kilku współpracujących ze urządzeń sobą Deco M4 można stworzyć wydajny system WiFi nawet w wielopiętrowym domu. Routery Deco współpracują ze sobą, aby tworzyć jednolitą sieć Wi-Fi. Podczas przemieszczania się po domu twój telefon lub tablet zawsze połączy się z routerem Deco, który oferuje mu najlepsze połączenie, bez przerywania transferu, buforowania czy spadków prędkości. Wystarczą zaledwie dwa urządzenia Deco M4 by zapewnić płynną transmisję danych na powierzchni ponad 200 m2. W razie potrzeby system można rozbudowywać o kolejne urządzenia.

System Deco M4 pracuje w standardzie 802.11ac, oferując przepustowość do 867 Mb/s w paśmie 5GHz oraz do 300 Mb/s w 2.4GHz. Każda jednostka Deco M4 wyposażona jest również w 2 gigabitowe porty Ethernet, które pozwalają w pełni wykorzystać możliwości urządzeń przewodowych. 
      Deco M4 to nie tylko WiFi o dużym zasięgu, to również niezawodna kontrola rodzicielska, dbająca o bezpieczeństwo dziecka w sieci. Dzięki tej zaawansowanej funkcji można stworzyć osobne profile dla każdego z domowników i ustawić na nich limity czasowe. Dodatkowo można ustawić także filtry, które 
      w zależności od wieku będą blokowały dostęp do danych treści. Ponadto rodzice mogą również sprawdzić odwiedzane przez swoje pociechy strony internetowe. Wszystkie te funkcje dostępne są z poziomu aplikacji.
      Dwupaki TP-Link Deco M4 są już dostępne w sprzedaży w cenie około 579 PLN. Produkt objęty jest 36-miesięczną gwarancją.
    • OpenITbot
      Przez  OpenITbot
      TP-Link Deco M4, podobnie jak poprzednie modele z rodziny Deco, pozwala na zbudowanie wydajnej sieci WiFi w mieszkaniu, czy jednorodzinnym domu. Dzięki połączeniu kilku współpracujących ze urządzeń sobą Deco M4 można stworzyć wydajny system WiFi nawet w wielopiętrowym domu. Routery Deco współpracują ze sobą, aby tworzyć jednolitą sieć Wi-Fi. Podczas przemieszczania się po domu twój telefon lub tablet zawsze połączy się z routerem Deco, który oferuje mu najlepsze połączenie, bez przerywania transferu, buforowania czy spadków prędkości. Wystarczą zaledwie dwa urządzenia Deco M4 by zapewnić płynną transmisję danych na powierzchni ponad 200 m2. W razie potrzeby system można rozbudowywać o kolejne urządzenia.

System Deco M4 pracuje w standardzie 802.11ac, oferując przepustowość do 867 Mb/s w paśmie 5GHz oraz do 300 Mb/s w 2.4GHz. Każda jednostka Deco M4 wyposażona jest również w 2 gigabitowe porty Ethernet, które pozwalają w pełni wykorzystać możliwości urządzeń przewodowych. 
      Deco M4 to nie tylko WiFi o dużym zasięgu, to również niezawodna kontrola rodzicielska, dbająca o bezpieczeństwo dziecka w sieci. Dzięki tej zaawansowanej funkcji można stworzyć osobne profile dla każdego z domowników i ustawić na nich limity czasowe. Dodatkowo można ustawić także filtry, które 
      w zależności od wieku będą blokowały dostęp do danych treści. Ponadto rodzice mogą również sprawdzić odwiedzane przez swoje pociechy strony internetowe. Wszystkie te funkcje dostępne są z poziomu aplikacji.
      Dwupaki TP-Link Deco M4 są już dostępne w sprzedaży w cenie około 579 PLN. Produkt objęty jest 36-miesięczną gwarancją.

Zobacz cały artykuł
    • marcinecki
      Przez marcinecki
      Hej,
      to mój pierwszy post także witam wszystkich.
      Zaktualizowałem ostatnio swoje sieciowe sprzęty o router Asus RT-AC68u i kartę usb TP-LINK Archer T9UH. Spory przeskok po WDR4300 i TL-WN822 od tplinka... aczkolwiek oczekiwałem więcej.
      Do rzeczy, czy windows 7 może jakkolwiek ograniczać możliwości tych urządzeń? Czy wifi na win7 może pracować w standardzie AC? Szybkość sieci we właściwościach jest widoczna jako 1,1 Gb/s (Wifi 5GHz, brak innych sieci wifi 5GHz w okolicy), czasem trochę mniej a maksymalne transfery jakie udało mi się osiągnąć nie przekraczają 23MB/s. Dla porównania na laptopie z kartą Intel Wireless-AC 8265 (
      max - 867 Mbps) i Windowsem 10 udało mi się wyciągnąć 10 MB/s więcej. Testy przeprowadzałem z pendrivem Sandisk Cruzer Extreme podpietym do routera. 
      W wolnej chwili sprawdzę Archera na laptopowym windowsie 10.

openitforum.pl

Forum poświęcone przesyłaniu i przechowywaniu danych w małej sieci. Prezentujemy testy urządzeń oraz pomagamy w ich obsłudze i konfiguracji.

Obserwuj nas:

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używamy plików cookie do celów związanych z reklamami, mediami społecznościowymi i statystykami. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Wszystkie wymagane w tej kwestii informacje zawierają: Polityka prywatności, Regulamin oraz Warunki użytkowania.