Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

house

Wiosenne konkursy Openitforum

Rekomendowane odpowiedzi

house

Koniec zimy i początek wiosny na forum będzie obfitował w ciekawe wydarzenia :) W ciągu najbliższych tygodni do wygrania na forum będą wartościowe nagrody !

Sponsorem w konkursie jest firma :

tplinklogo.jpg

Piszcie, o jakie modele z portfolio TP-Link chcielibyście powalczyć :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Idanit

Archer MR200 :blush:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house
5 minut temu, Idanit napisał:

Archer MR200 :blush:

odgadłeś pierwszego Jackpot'a! Pozostają kolejne ! :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Idanit

chętnie bym zawalczył o Archer C3200, ale nie sądzę żeby znajdował się w tej puli. :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house

nie, nie ma go. :my_rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ligeza

Ja chętnie bym powalczył o Archer C2600.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house

@ligeza - będziesz miał okazję :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gamebyt

Archer 1900 Touch P5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house
3 godziny temu, Gamebyt napisał:

Archer 1900 Touch P5

niestety nie :)  Routery odgadliście wszystkie. W puli jest jeszcze Archer T4U i kamera NC220. Sprzęt jest nowy, jednak będzie rozpakowany do testu i napisania recenzji :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house

Pula nagród wygląda tak : 

DSC_8330.thumb.JPG.6168f9f4ef48c0cb36cabDSC_8331.thumb.JPG.be75f8cc6978d52702245

Konkursy będą 3. Każdy ze zwycięzców zostanie wyposażony oprócz nagrody głównej w przydatne gadżety - kubek, pendrive 8GB, notes/organizer oraz termos z logiem TP-Link !.

Forma konkursu i zadanie konkursowe zostaną wymyślone przez Was - czekam na Wasze propozycję na PW. Liczę na Waszą kreatywność i życzę powodzenia ! 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house

Który sprzęt chcielibyście jako pierwszy ? 

:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ligeza
2 godziny temu, house napisał:

Który sprzęt chcielibyście jako pierwszy ? 

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, aby wyświetlać zawartość linków.

Potrzebuję czegoś takiego, aby polepszyć zasięg 5GHz w domu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
miko

Skoro wszystkie będą na konkurs, to w sumie bez różnicy :-)
Również, jak @ligeza, polowałbym przede wszystkim na Archera C2600. Trzeba w końcu wymienić WR1043ND na coś nowszego i z 5 GHz ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Idanit
Dnia 1.03.2016 o 07:40, house napisał:

Forma konkursu i zadanie konkursowe zostaną wymyślone przez Was - czekam na Wasze propozycję na PW

ups... umknęło mi to ;-) wszystkie konkursy już wymyślone?

ja jestem zainteresowany tym... według mnie wszystkie konkursy powinny być jednocześnie... miałbym mniejszą konkurencję 

:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house
16 minut temu, Idanit napisał:

ups... umknęło mi to ;-) wszystkie konkursy już wymyślone?

czekam na propozycje :) 

17 minut temu, Idanit napisał:

według mnie wszystkie konkursy powinny być jednocześnie... miałbym mniejszą konkurencję

nie ma takiej możliwości :D każdy ma równe szanse :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house

Z okazji pierwszego dnia astronomicznej Wiosny zapraszam do wzięcia udziału w konkursie w którym do wygrania jest router TP-Link Archer MR200 oraz kilka ciekawych gadżetów !

Życzę powodzenia !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
neon

ja również potrzebuję nowego sprzętu :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house

Zwycięzcy gratuluję:

,pozostałym uczestnikom życzę szczęścia w przyszłych konkursach :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house

Kolejny zapowiadany konkurs : 

Do wygrania TP-Link Archer C2600 z kartą sieciowa USB 3.0 TP-Link Archer T4U i zestawem gadżetów ! Powodzenia ! :)  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house

Zwycięzcą w konkursie, któremu przypadła nagroda w postaci TP-Link Archer C2600 jest:

Gratulacje! Wszystkim uczestnikom dziękuję za udział w konkursie :) Wkrótce kolejna okazja, tym razem do wygrania będzie router NETGEAR R7800 ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• GrzegorzZ
      Przez GrzegorzZ
      Witam

Mam wielką prośbę. Na wstępie wyjaśnię krótki opis jak obecnie wygląda moja sieć. 
      Więc mam internet z Orange. Sygnał odbieram Routerem  Huawei 8525s, którego mam kablem podłączonego do Asusa 4G-AC68U (troche chore, ale spowodowane jest to dziwnym zjawiskiem. Jak mam kartę włączoną do Asusa to mam bezpośredni transfer na kompie mierzeny na speedtest 2-5MB/s, jak mam kartę do Huaweia to mam ok 7MB/s ,a jak mam Huaweia podłączonego do Asusa, mam 20-30MB/s, ot, zjawisko dla mnie nie do wyjaśnienia).Kontynuując, od Asusa mam połączony kablem Switch TP-Link  TL SF1008D,od którego mam odprowadzone kable do 4 dekoderów (tak aby były w jednej sieci). Tak więc Asus jak dobrze rozumiem ustala sieć na mój dom wysyłając sygnał przez kabel i jednocześnie Wi-Fi (które również jest rozprowadzone przez Routery "gniazdkowe" jako wzmacniacze). Do sieci WI-Fi jest podłączona drukarka.
      Co ja bym chciał??? Mianowicie, marzy mi się ,aby zrezygnować z "gniazdkowych" i tak zrobić sieć ,aby w pomieszczeniach, których mam rozprowadzone kable podłączyć bezpośrednio pod nie Router, który by wysyłał sygnał Wi-Fi oraz podłączyć do niego dekoder. I co kluczowe. To musi być jedna sieć (przynajmniej dla dekoderów oraz dla sieci Wi-Fi). Na razie podłączyłem Tp-Linka WR743 ale nie mogę tego ustawić. Jak już udało mi się ,aby dekodery się widziały to znów sieć Wi-Fi jest inna i drukarki nie widzę. 
      Pytanie czy jestem w stanie to zrobić (pewnie wszystko się da) na tym co mam ? czy muszę coś do kupić ? 

• Karol
      Przez Karol
      Udało mi się postawić TL-WR740n na oprogramowaniu openwrt jako router na piętrze. Zasięg jest idealny.
      Mam jednak mętlik, z powody różnych poradników internetowych. Skonfigurowałem TP Linka zgodnie z opisami na forum Openwrt, podpięty do LAN (nie do WAN), wyłączone dhcp, nadany kolejny IP 192.168.1.2. WIFI z tą samą nazwą, inny kanał. Czy na Asusie 1200G+ powinienem jednak użyć funkcji WDS (dodać TP Linka jako punkt dostępowy) i wybrać ten sam kanał, czy jednak pozostawić oba urządzenia na różnych kanałach?
      Wiem, że to pytanie odbiega od założonego przeze mnie tematu.

...
    • OpenITbot
      Przez OpenITbot
      Kompaktowa obudowa o grubości zaledwie 15mm, nowoczesna forma niezakłócająca wystroju wnętrza, możliwość bezinwazyjnego montażu na ścianie, także w standardowej puszce nad lub podtynkowej – to tylko kilka zalet najnowszego, bezprzewodowego punktu dostępowego EAP225-Wall od TP-Link.

EAP225-Wall znakomicie sprawdzi się w miejscach, w których z bezprzewodowej sieci korzysta wielu użytkowników jednocześnie, np. w hotelach, restauracjach, biurach czy akademikach.
      Zastosowana przez TP-Link najnowsza technologia 802.11ac Wave2 MU-MIMO pozwala na komunikację z wieloma urządzeniami jednocześnie, oferując łączną przepustowość do 1200Mb/s w obu pasmach 2,4 oraz 5 GHz. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie ma obaw, że goście hotelu czy restauracji pozbawieni zostaną możliwości korzystania z Internetu przez WiFi. Dodatkowo dzięki technologii Beamforming – kształtowania wiązki, połączenie z urządzeniami jest stabilne, nawet w bardzo wymagających warunkach. Administrator punktu dostępowego może zaprogramować aż 16 niezależnych sieci Wi-Fi (SSID), a za sprawą darmowego oprogramowania TP-Link Omada Controller – z dowolnego komputera centralnie zarządzać siecią bezprzewodową złożoną nawet z setek punktów dostępowych.

Instalacja i połączenie EAP225-Wall do istniejącej sieci odbywa się za pomocą jednego przewodu. Dzięki technologii PoE można zasilać oraz zintegrować urządzenie z siecią LAN. To znacznie ograniczy koszty założenia instalacji.
      EAP225-Wall nie jest standardowym punktem dostępowym. Działa jak przełącznik, zapewniając również trzy wejścia Ethernet oraz zasilanie PoE dla urządzeń przewodowych, takich jak telefony IP, kamery IP, czy interkomy.

Punkty dostępowe z serii EAP pozwalają na stworzenie wydajnej oraz bezpiecznej sieci Wi-Fi. Do dyspozycji, oprócz podstawowych funkcji bezpieczeństwa, otrzymujemy możliwość autoryzacji dostępu z uwierzytelnianiem przez SMS, Facebooka oraz logowaniem za pomocą strony powitalnej, voucherów lub jednorazowych haseł dostępu.

Produkt objęty jest 5-letnią gwarancją producenta.
      Więcej informacji : https://www.tp-link.com/pl/products/details/cat-5694_EAP225-Wall.html

Zobacz cały artykuł

openitforum.pl

Forum poświęcone przesyłaniu i przechowywaniu danych w małej sieci. Prezentujemy testy urządzeń oraz pomagamy w ich obsłudze i konfiguracji.

Powiadomienie o plikach cookie

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Wszystkie wymagane w tej kwestii informacje zawierają: Polityka prywatności, Regulamin oraz Warunki użytkowania.