Skocz do zawartości
glorifyday

Całkowita deinstalacja pakietu?

Oceń temat:

Rekomendowane odpowiedzi

glorifyday    148
glorifyday

Jakie macie doswiadczenia z deinstalacja pakietow? Interesuje mnie przede wszystkim odinstalowanie Plexa tak, zeby po nim nie pozostaly jakiekolwiek smiecie.

Mialem na probe zainstalowane Video Station, ale odinstalowalem. Niestety zostal po nim folder video... i moze cos jeszcze, o czym nie wiem.

Czy pakiet da sie z reguly odinstalowac w pelni i czy sa do tego jakies narzedzia, czy guglanie i dlubanie?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
branetre    61
branetre

Jakie macie doswiadczenia z deinstalacja pakietow? Interesuje mnie przede wszystkim odinstalowanie Plexa tak, zeby po nim nie pozostaly jakiekolwiek smiecie.

Mialem na probe zainstalowane Video Station, ale odinstalowalem. Niestety zostal po nim folder video... i moze cos jeszcze, o czym nie wiem.

Czy pakiet da sie z reguly odinstalowac w pelni i czy sa do tego jakies narzedzia, czy guglanie i dlubanie?

Zawsze zostaną jakieś smiecie po pakietach Nic na to nie poradzisz ...

Pytanie po co szukać i usuwać jak to nie szkodzi systemowi a do tego nie zawala miejsca na dysku ...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
glorifyday    148
glorifyday

OK... rozumiem... myslalem, ze moze cos zamula, nie lubie tez smieci, ktore zostaly diabli wiedza po czym.

Czyli w sumie w kazdym konkretnym przypadku pozostaje szperanie za konkretym rozwiazaniem, albo machniecie reka...

• Lubię to 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
house    1282
house
Czyli w sumie w kazdym konkretnym przypadku pozostaje szperanie za konkretym rozwiazaniem, albo machniecie reka...

dokładnie :hug-right:

• Lubię to 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• neon
      Przez neon
      House mógłbyś napisać jak się ma filtr kontroli rodzicielskiej z Synology RT 2600 ac do tego co oferuje Netgear ? 
      Pozdrawiam 
    • house
      Przez house
       Miło mi poinformować, że zwycięzcami w konkursie organizowanym wspólnie z firmą Synology zostają: 

- użytkownik @miko - wygrywa nagrodę w postaci serwera NAS Synology DiskStation DS216play za poradnik:
       - użytkownik @limak - wygrywa nagrodę w postaci serwera NAS Synology DiskStation DS216j za poradnik:
       Zwycięzcom gratuluję i czekam na kontakt w celu ustalenia spraw dotyczących wysyłki nagród  
       Pozostałym uczestnikom dziękuję za udział w konkursie 
    • Zao
      Przez Zao
      Witajcie
      Chciałbym zmienić ruter..., pod uwagę biorę Synology RT2600ac i Netgear R7800
      Synology można powiedzieć dopiero zaczęło "podróż" z tego typu sprzętem, nie obawiam się oczywiście bo jest to firma z doświadczeniem, ale chciałbym poznać opinie osób które ten ruter posiadają (RT2600ac)...
      i oczywiście opinie osób posiadających Netgear'a (R7800)...
      @hause - posiadasz już trochę RT2600ac, jak dla Ciebie sprawuje się ten ruter, zadowolony jesteś ? z Twoim doświadczeniem w temacie ruterów proste pytanie....
      Na obecną chwilę wrócibyć do innej firmy ?
      Czy ktoś a Was porównywał oba te urządzenia i może coś napisać od siebie dlaczego jeden albo drugi ?

PS.
      Będę próbował to spiąć z Orange FTTH więc jak ktoś ma doświadczenie to może się podzielić (da się to zrobić na jednym i drugim sprzęcie z tego co wiem, ale nie tak prosto jakby się wydawało....)

Openitforum

Forum poświęcone przesyłaniu i przechowywaniu danych w małej sieci. Prezentujemy testy urządzeń oraz pomagamy w ich obsłudze i konfiguracji.