Skocz do zawartości
glorifyday

Całkowita deinstalacja pakietu?

Oceń temat:

Rekomendowane odpowiedzi

glorifyday    151
glorifyday

Jakie macie doswiadczenia z deinstalacja pakietow? Interesuje mnie przede wszystkim odinstalowanie Plexa tak, zeby po nim nie pozostaly jakiekolwiek smiecie.

Mialem na probe zainstalowane Video Station, ale odinstalowalem. Niestety zostal po nim folder video... i moze cos jeszcze, o czym nie wiem.

Czy pakiet da sie z reguly odinstalowac w pelni i czy sa do tego jakies narzedzia, czy guglanie i dlubanie?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
branetre    61
branetre

Jakie macie doswiadczenia z deinstalacja pakietow? Interesuje mnie przede wszystkim odinstalowanie Plexa tak, zeby po nim nie pozostaly jakiekolwiek smiecie.

Mialem na probe zainstalowane Video Station, ale odinstalowalem. Niestety zostal po nim folder video... i moze cos jeszcze, o czym nie wiem.

Czy pakiet da sie z reguly odinstalowac w pelni i czy sa do tego jakies narzedzia, czy guglanie i dlubanie?

Zawsze zostaną jakieś smiecie po pakietach Nic na to nie poradzisz ...

Pytanie po co szukać i usuwać jak to nie szkodzi systemowi a do tego nie zawala miejsca na dysku ...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
glorifyday    151
glorifyday

OK... rozumiem... myslalem, ze moze cos zamula, nie lubie tez smieci, ktore zostaly diabli wiedza po czym.

Czyli w sumie w kazdym konkretnym przypadku pozostaje szperanie za konkretym rozwiazaniem, albo machniecie reka...

• Lubię to 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
house    1385
house
Czyli w sumie w kazdym konkretnym przypadku pozostaje szperanie za konkretym rozwiazaniem, albo machniecie reka...

dokładnie :hug-right:

• Lubię to 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• DominikP
      Przez DominikP
      Mam w firmie nowego DS214+, na który wgrana jest baza programu do obsługi warsztatu samochodowego. Według producenta tego programu na serwerze nie działa blokowanie rekordów w Sambie i przez to dwie osoby mogły w każdej chwili poprawiać te same dane i serwer nie protestował. Prowadziło to oczywiście do utraty spójności. Czy da się w jakiś sposób włączyć blokowanie tych rekordów ?
    • Daniel zaw
      Przez Daniel zaw
      pytanie ?   dlaczego synology ma tylko jedną paczkę w centrum pakietów  instalacji Wordpressa ?
      jest możliwość instalacji np: 2 albo 5 Wordpress/ów (blogów) na synology
      skoro jest możliwość to jak mam to zrobić ?

• moniki
      Przez moniki
      Witam wszystkich to mój pierwszy post ..
      Jest tu ktoś co doradzi lub pomoże  wybrać UPS -a dla moich wymagań ? zastanawiam się nad takim modelem  Zasilacz Awaryjny UPS ONLINE 1000VA 900W RACK LCD   
      Dodaj reakcję lub odpowiedz w tym temacie, aby zobaczyć ukrytą zawartość.     Mieszkam w remontowanym obiekcie remont będzie  trwał przez następny rok w związku z tym mam wyłączany prąd minimum 1 w tygodniu na około 2-do 3 godzin zależy mi na stabilności z sieci ..
      obsługiwane gerety to ,Synology DS716+ komputer, imac 27, router asus  pobór prądu dla urządzeń to około 80 watt 
       więc zasilacz awaryjny UPS online 900w będzie odpowiedni?  i będzie kompabitny z moim sprzętem ?

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

Openitforum

Forum poświęcone przesyłaniu i przechowywaniu danych w małej sieci. Prezentujemy testy urządzeń oraz pomagamy w ich obsłudze i konfiguracji.

Powiadomienie o plikach cookie

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Więcej informacji zawiera nasza Polityka prywatności