Jump to content
bm24

DSL-AC68U + modem LTE po USB

Recommended Posts

bm24

Witam szanownych forumowiczów!

Poszukuję informacji, jak aktualnie (tj. luty 2016, firmware 3.0.0.4.378_9212) wygląda sprawa z uzyskaniem poprzez port USB dostępu do internetu w technologii LTE dla tego routera. Chodzi mi o uzyskanie połączenia typu failover, na wypadek padającej (co jakiś czas niestety) usługi Netii. 

Znalazłem w necie sporo wątków, niemniej datowane są one na +- 2014, także może coś od tego czasu się zmieniło?

Czy ktoś może się podzielić swoimi doświadczeniami? Doradzić jaki modem zakupić?

house

W tej kwestii nic się nie zmienia. Co do routera DSL-AC68U to nic innego jak RT-AC68U z obsługą ADSL/VDSL więc najlepszym wyborem będzie Huaweii E3272 Hilink

lub ewentualnie ten temat : 

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• Piotr K
      By Piotr K
      Witam serdecznie,
      mam trzy pytania, i będę wdzięczny za pomoc ekspertów:-)

1. czy udało się komuś uruchomić na routerze Asus DSL-AC68U stabilne połącznie 3G ?
      Testowałem 4 modemy USB (Huawei 1750, Huawei 173, Huawei 3131, ZTE669) i po podłączeniu do routera 
      żaden nie był wykrywany. Cały czas w mapie sieci mam komunikat: USB 3.0 Brak urządzenia. 

2. Czy mogę wgrać na ten router alternatywny firmware dla routera Asus RT-AC68U z poniższego linka ?
      https://sourceforge.net/projects/asuswrt-merlin/files/RT-AC68U/Release/
      I czy to pomoże w uruchomieniu któregoś z moich modemów 3G na tym routerze ?
      Mogę zrezygnować z funkcjonalności modemu ADSL w routerze (nie używam)

3. Czy po ewentualnym wgraniu alternatywnego firmware, będę mógł wrać oficjalny soft Asusa w razie potrzeby ?
    • michalbak
      By michalbak
      Cześć, czy ma ktoś pomysł jak za pomocą routera RT-AC68U zrobić kopię zapasową podłączonego do routera dysku USB do chmury Google Drive?
      W konfiguracji AiCloud 2.0 - AiCloud Sync - widzę tylko Dropbox... Ale może można jakoś ręcznie dodać dysk google?
    • neon
      By neon
      Witam, 

moglibyście podać modem LTE co sprawdzi się z RT2600ac ??? wiem, że jest lista kompatybilności, ale co warto pod Synology kupić ? 

Pozdrawiam 

openitforum.pl

Forum poświęcone przesyłaniu i przechowywaniu danych w małej sieci. Prezentujemy testy urządzeń oraz pomagamy w ich obsłudze i konfiguracji.
  • Create New...

Important Information

We use cookies for purposes related to advertising, social media and statistics. By continuing to browse this site, you agree to our use of cookies. All information required in this matter includes: Privacy Policy, Guidelines and Terms of Use.