Skocz do zawartości
bm24

DSL-AC68U + modem LTE po USB

Rekomendowane odpowiedzi

bm24

Witam szanownych forumowiczów!

Poszukuję informacji, jak aktualnie (tj. luty 2016, firmware 3.0.0.4.378_9212) wygląda sprawa z uzyskaniem poprzez port USB dostępu do internetu w technologii LTE dla tego routera. Chodzi mi o uzyskanie połączenia typu failover, na wypadek padającej (co jakiś czas niestety) usługi Netii. 

Znalazłem w necie sporo wątków, niemniej datowane są one na +- 2014, także może coś od tego czasu się zmieniło?

Czy ktoś może się podzielić swoimi doświadczeniami? Doradzić jaki modem zakupić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
house

W tej kwestii nic się nie zmienia. Co do routera DSL-AC68U to nic innego jak RT-AC68U z obsługą ADSL/VDSL więc najlepszym wyborem będzie Huaweii E3272 Hilink

lub ewentualnie ten temat : 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• PeterMac
      Przez PeterMac
      Jakie transfery uzyskuje po porcie USB ?
    • kowalio
      Przez kowalio
      Witam
      Już od dłuższego czasu nie mogę wejść do ustawień routera w zakładkę Aplikacja USB.
      Kółeczko z aktualizacją kręci się cały czas. Zmieniałem oprogramowanie na oryginalne i merlina i to samo.
      Mogę prosić o podpowiedz?

• esselite
      Przez esselite
      Kurcze, czy po zainstalowaniu przez Was aplikacji na Androida Asus Router, jesteście w stanie się połączyć? Tylko nie mówię o tym, jak już macie połączenie, tylko po odinstalowaniu APK i zainstalowaniu na nowo.
      Ja mam Lenovo P2 na Android 7.0. działało mi toto, ale jak ostatnio odinstalowywalem apke, to pop ponownym zainstalowaniu nie znajduje routera.

openitforum.pl

Forum poświęcone przesyłaniu i przechowywaniu danych w małej sieci. Prezentujemy testy urządzeń oraz pomagamy w ich obsłudze i konfiguracji.

Powiadomienie o plikach cookie

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Wszystkie wymagane w tej kwestii informacje zawierają: Polityka prywatności, Regulamin oraz Warunki użytkowania.