Jump to content
tamtosiamto

Szukam doobrego operatora VOIP

Recommended Posts

tamtosiamto

Temat wielokrotnie wałkowany wszędzie, ale chce wyciągnąć od Was, z kim wy jesteście. Mam obecnie 6 numerów u jednego z operatorów voip i nie jestem do konca zadowolony, 2 z tych numerów ciągle szwankują i na 75% nie chodzi tu o łącze internetowe. Na tych dwóch chce na probe skonfigurowac  innego dostawce, jak bedzie OK przenisoe wszytskie numery.Musi oferować możliwosc przeniesienia numeru, numery  kierunkowe z całego kraju i darmowe rozmowy wewnatrz sieci(co jest juz chyba standardem), reszta jest mało ważna. Moj hawdrawe do linksys pap2t i gigaset c610IP.

b3rok

Polecam ipcall.pl Przeniosłem rodzicom numer z Dialogu właśnie do ipcall, pierwsza rozmowa datowana jest na 2010-11-25 20:14:44. Rodzice nie korzystają jakoś intensywnie, ale sobie chwalą. Od tego czasu przegadane 1177 minut za 197,91 zł (w tym rozmowy stacjonarne i komorkówe do Niemiec i Irlandii). Co miesiąc ściągają 1zł za utrzymanie numeru.

• Like it 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

openitforum.pl

Forum poświęcone przesyłaniu i przechowywaniu danych w małej sieci. Prezentujemy testy urządzeń oraz pomagamy w ich obsłudze i konfiguracji.

Obserwuj nas:

• Create New...

Important Information

We use cookies for purposes related to advertising, social media and statistics. By continuing to browse this site, you agree to our use of cookies. All information required in this matter includes: Privacy Policy, Guidelines and Terms of Use.