Skocz do zawartości
tamtosiamto

Szukam doobrego operatora VOIP

Rekomendowane odpowiedzi

tamtosiamto    12
tamtosiamto

Temat wielokrotnie wałkowany wszędzie, ale chce wyciągnąć od Was, z kim wy jesteście. Mam obecnie 6 numerów u jednego z operatorów voip i nie jestem do konca zadowolony, 2 z tych numerów ciągle szwankują i na 75% nie chodzi tu o łącze internetowe. Na tych dwóch chce na probe skonfigurowac  innego dostawce, jak bedzie OK przenisoe wszytskie numery.Musi oferować możliwosc przeniesienia numeru, numery  kierunkowe z całego kraju i darmowe rozmowy wewnatrz sieci(co jest juz chyba standardem), reszta jest mało ważna. Moj hawdrawe do linksys pap2t i gigaset c610IP.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
b3rok    20
b3rok

Polecam ipcall.pl Przeniosłem rodzicom numer z Dialogu właśnie do ipcall, pierwsza rozmowa datowana jest na 2010-11-25 20:14:44. Rodzice nie korzystają jakoś intensywnie, ale sobie chwalą. Od tego czasu przegadane 1177 minut za 197,91 zł (w tym rozmowy stacjonarne i komorkówe do Niemiec i Irlandii). Co miesiąc ściągają 1zł za utrzymanie numeru.

• Lubię to 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

Openitforum

Forum poświęcone przesyłaniu i przechowywaniu danych w małej sieci. Prezentujemy testy urządzeń oraz pomagamy w ich obsłudze i konfiguracji.