Skocz do zawartości
  • ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• vpnminto
      Przez vpnminto
      Jaki polecacie router z VPN(nordvpn z Kill Switch) do 300zł(jeżeli będzie wymóg dorzucenia kilku zł to dorzucimy). Zależy mi na elastyczności firmware, więc może być router z możliwością wgrania alternatywnego oprogramowania. W sieci są dwa komputery i kilka telefonów. Router będzie podłączony pod modem z kablówki. Metraż 50m2.

nord poleca coś takiego(wysokie ceny):
      Asus: RT-AC88U, RT-AC3100, RT-AC5300
      D-Link (requires flashing with DD-WRT): DIR-885L, DIR-895L
      Linksys (requires flashing DD-WRT): EA8500, EA9500 (no DD-WRT available yet), WRT1900ACS, WRT3200ACM
      Netgear (requires flashing DD-WRT): R7500, R7800, R8500, R9000
    • dawid414
      Przez dawid414
      Witam,

obecnie posiadam router który dostałem od mojego operatora, lecz od pewnego czasu zaczyna strasznie szwankować, obecny router to TP LINK TD-W8951ND, zapewne potrzebuje router z ADSL, oraz ważne by był dobry sygnał WI-FI.

Jestem wstanie położyć około 500/600 zł.

Jakieś propozycje? 
    • Asterion
      Przez Asterion
      Zastanawiam się nad dokupieniem nowego routera, by z Netgeara R7500 zrobić dodatkowy punkt dostępowy by lepiej pokryć siecią mieszkanie siecią w paśmie 5 GHz. Niestety ze względu na warunki nie mogę umieścić routera centralnie.

Dobrze żeby router posiadał:
      - 2 portu USB z czego chociaż jeden w wersji 3.0
      - możliwość tworzenia sieci gościnnych w pasmach 2.4 i 5
      - tworzenie harmonogramów czasowych dostępu do internetu dla poszczególnych urządzeń
      - kontrola rodzicielska wraz z historią odwiedzanych stron
      - VPN najlepiej z możliwością wyboru które urządzenia mają z niego korzystać
      - możliwość konfigurowania i podglądu zdarzeń poprzez aplikację mobilną Androidzie
      Z urządzeń obecnych teraz rynku chyba optymalny byłby Synology RT2600AC.
      Czy w segmencie dla zastosowań domowych jest przewidywany jakiś router z portami 10 GbE na WAN i LAN w tym roku?

openitforum.pl

Forum poświęcone przesyłaniu i przechowywaniu danych w małej sieci. Prezentujemy testy urządzeń oraz pomagamy w ich obsłudze i konfiguracji.

Obserwuj nas:

Powiadomienie o plikach cookie

Używamy plików cookie do celów związanych z reklamami, mediami społecznościowymi i statystykami. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Wszystkie wymagane w tej kwestii informacje zawierają: Polityka prywatności, Regulamin oraz Warunki użytkowania.